WIRTUALNE BIURO Podedwórze
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Podedwórze

Zapewniamy bardzo krótki czas dostosowania i wdrożenia systemu. Wyszukanie dokumentu jest bardzo szybkie. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Wirtualne Biuro Podedwórze. Oferujemy Klientowi dostęp do elektronicznego archiwum dokumentów czyli funkcja szybkiego odnajdywania dokumentów. Podedwórze Wirtualne Biuro. Panel został zaprojektowany pod każde potrzeby klienta, dzięki temu Ty i Twoi klienci zyskujecie czas oraz wysoką jakość komunikacji pomiędzy biuro-klient. Jeśli nie chcesz lub nie możesz zarejestrować działalności na własny adres, koniecznie zapoznaj się z prowadzonymi przez nas usługami. Wybierz dowolny pakiet usług tak, aby najbardziej odpowiadał Twoim wymaganiom. Takie rozwiązanie to nie tylko duża oszczędność na kosztach użytkowania rzeczywistego lokalu, ale także atrakcyjny zapis na wizytówce. Wynajmując u nas biuro wirtualne, stawiasz na profesjonalizm oraz prestiżową lokalizację.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Podedwórze

Produkcja zamków i zawiasów. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Produkcja szkła płaskiego. Roboty związane z budową pozostałych obiektów inżynierii lądowej i wodnej, gdzie indziej niesklasyfikowane. Działalność związana z wystawianiem przedstawień artystycznych. ADRES REJESTRACJI FIRMY Podedwórze Naprawa pozostałych artykułów użytku osobistego i domowego Działalność w zakresie telekomunikacji satelitarnej. Nauka języków obcych. Działalność bibliotek. Roboty związane z budową dróg szynowych i kolei podziemnej. Rozbiórka i burzenie obiektów budowlanych. Działalność pośredników turystycznych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Uprawa pozostałych roślin wieloletnich. Uprawa drzew oleistych. Podedwórze ADRES REJESTRACJI FIRMY Sprzedaż detaliczna wyrobów tekstylnych, odzieży i obuwia prowadzona na straganach i targowiskach Produkcja pozostałej odzieży i dodatków do odzieży. Wytwarzanie gotowych posiłków i dań. Wydobywanie kamieni ozdobnych oraz kamienia dla potrzeb budownictwa, skał wapiennych, gipsu, kredy i łupków. Produkcja złączy i śrub. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Podedwórze

Gimnazja. Produkcja maszyn do obróbki metalu. Sprzedaż hurtowa drewna, materiałów budowlanych i wyposażenia sanitarnego. Wytwarzanie i przetwarzanie produktów rafinacji ropy naftowej. Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i furgonetek. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych. Wykonywanie instalacji elektrycznych. Działalność obiektów kulturalnych. Produkcja pozostałych maszyn ogólnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana. Praktyka lekarska specjalistyczna. Ebiuro Wirtualne Biura Podedwórze Produkcja pozostałych wyrobów z gumySprzedaż detaliczna kosmetyków i artykułów toaletowych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Pozaszkolne formy edukacji artystycznej. Działalność agencji pracy tymczasowej. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja piwa. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Pozostała działalność usługowa w zakresie rezerwacji, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność wspomagająca wystawianie przedstawień artystycznych. Sprzedaż hurtowa paliw i produktów pochodnych. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Podedwórze Ebiuro Wirtualne Biura Roboty związane z budową pozostałych obiektów inżynierii lądowej i wodnej, gdzie indziej niesklasyfikowaneDziałalność wspomagająca wystawianie przedstawień artystycznych. Produkcja broni i amunicji. Produkcja pozostałych mebli. Produkcja olejów i pozostałych tłuszczów płynnych. Produkcja lokomotyw kolejowych oraz taboru szynowego. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Działalność usługowa wspomagająca transport lotniczy. Działalność związana z wystawianiem przedstawień artystycznych. Wykonywanie konstrukcji i pokryć dachowych. ..

Biuro Wirtualne Podedwórze

Zarządzaj korespondencją przychodzącą i wychodzącą, wysyłaj powiadomienia e-mail do swoich klientów, umożliwiając im dostęp do skanów swojej korespondencji przez całą dobę. Szybciej przypisuj korespondencję przychodzącą do właściwego Klienta. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów uruchomiliśmy nową aplikację Biuro Klienta. Ebiuro Wirtualne Biura Podedwórze. Formalności związane z rezerwacją czy wynajęciem Wirtualnego Biura okazały się złożoną procedurą. Podedwórze Ebiuro Wirtualne Biura. Wystarczy chwila, aby zeskanować dokument lub zrobić zdjęcie telefonem i w jednej chwili wysłać dany dokument. Korzystanie z aplikacji Wirtualne Biuro to przyszłość dla Twojej Firmy ! Usługa jest dedykowana m.in. firmom, które swoją działalność realizują w różnych miejscach. Korzystając z naszej oferty masz gwarancję profesjonalizmu, indywidualnego podejścia do każdej sprawy oraz korzystnych cen. Masz dość biegania po mieście podczas załatwiania firmowych spraw? Postaw na nasz profesjonalizm.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?