WIRTUALNE BIURO Płoskinia
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Płoskinia

Wirtualne Biuro Płoskinia jest kimś, kto odciąża właścicieli firm w ich codziennych, żmudnych obowiązkach. Jeśli nie potrzebujesz stacjonarnego miejsca pracy, biuro wirtualne to rozwiązanie stworzone dla Ciebie. Korzystając z naszej oferty masz gwarancję profesjonalizmu, indywidualnego podejścia do każdej sprawy oraz korzystnych cen. Wirtualne Biuro Płoskinia. Gdy do Wirtualnego Biura dotrze korespondencja dla Klienta, po zeskanowaniu jej należy przejść do Poczta (dokumenty)/Dodaj nowy dokument i dodać do systemu pliki z zeskanowanymi dokumentami wskazując gdzie zostały zapisane na lokalnym komputerze, następnie wysyłamy je do systemu. Płoskinia Wirtualne Biuro. Wirtualna Kancelaria Prawnicza umożliwia szybie i sprawne przekazanie swojej sprawy dla danej kancelarii. Na wdrożonym systemie przeprowadzę szkolenie wskazanych pracowników z jego obsługi. Na szkolenie przyjadę do Was. Oferujemy naszym Klientom usługę ułatwiającą start w pracy na własny rachunek. Zdecyduj się na takie rozwiązanie, które gwarantuje Ci dużą oszczędność, niższe podatki, a także umożliwia przeprowadzanie konferencji i szkoleń w profesjonalnie wyposażonych salach. Wirtualne biuro to nowatorskie rozwiązanie dające wiele możliwości i udogodnień związanych z prowadzeniem firmy.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Płoskinia

Działalność maklerska związana z rynkiem papierów wartościowych i towarów giełdowych. Sprzedaż detaliczna owoców i warzyw prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja konstrukcji metalowych i ich części. Pozostała działalność usługowa w zakresie rezerwacji, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja baterii i akumulatorów. Naprawa i konserwacja maszyn. ADRES REJESTRACJI FIRMY Płoskinia Działalność taksówek osobowych Sprzedaż hurtowa wyrobów tytoniowych. Działalność w zakresie inżynierii i związane z nią doradztwo techniczne. Zbieranie odpadów niebezpiecznych. Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana. Sprzedaż hurtowa obrabiarek. Produkcja pozostałych wyrobów z drewna; produkcja wyrobów z korka, słomy i materiałów używanych do wyplatania. Produkcja tapet. Produkcja sprzętu i wyposażenia do napędu hydraulicznego i pneumatycznego. Płoskinia ADRES REJESTRACJI FIRMY Sprzedaż hurtowa mięsa i wyrobów z mięsa Działalność związana z organizacją targów, wystaw i kongresów. Produkcja sprzętu (tele)komunikacyjnego. Wydawanie książek. Pozostała działalność pocztowa i kurierska. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Płoskinia

Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Naprawa i konserwacja maszyn. Transport lotniczy pasażerski. Konserwacja i naprawa pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli. Przetwarzanie danych; zarządzanie stronami internetowymi (hosting) i podobna działalność. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Przesyłanie energii elektrycznej. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Sprzedaż detaliczna nagrań dźwiękowych i audiowizualnych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Ebiuro Wirtualne Biura Płoskinia Produkcja wyposażenia elektrycznego i elektronicznego do pojazdów silnikowychProdukcja pozostałych maszyn ogólnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja toreb bagażowych, toreb ręcznych i podobnych wyrobów kaletniczych; produkcja wyrobów rymarskich. Sprzedaż hurtowa metali i rud metali. Sprzedaż hurtowa i detaliczna samochodów osobowych i furgonetek. Sprzedaż detaliczna mięsa i wyrobów z mięsa prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Działalność pomocnicza związana z utrzymaniem porządku w budynkach. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Pozostałe pośrednictwo pieniężne. Płoskinia Ebiuro Wirtualne Biura Produkcja wyrobów z drutu, łańcuchów i sprężynProdukcja pozostałych technicznych wyrobów ceramicznych. Produkcja przemysłowych urządzeń chłodniczych i wentylacyjnych. Transport wodny śródlądowy pasażerski. Działalność agencji informacyjnych. Uprawa pozostałych drzew i krzewów owocowych oraz orzechów. Pozostałe uprawy rolne inne niż wieloletnie. Produkcja pozostałego sprzętu elektrycznego. Produkcja wyrobów ogniotrwałych. ..

Biuro Wirtualne Płoskinia

Prestiżowy adres siedziby to również świetne rozwiązanie dla firm typu start-up, których działalność często ma charakter zdalny. Wynajmując u nas biuro wirtualne, stawiasz na profesjonalizm oraz prestiżową lokalizację. Możesz wybrać kilka aplikacji z pakietu, które zostaną połączone w jeden system, zgodnie ze sposobem działania twojej firmy. Ebiuro Wirtualne Biura Płoskinia. Wystarczy chwila, aby zeskanować dokument lub zrobić zdjęcie telefonem i w jednej chwili wysłać dany dokument. Płoskinia Ebiuro Wirtualne Biura. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów uruchomiliśmy nową aplikację Biuro Klienta. Aplikacja sprawdzi się w przypadku prowadzenia wirtualnego sekretariatu, wtedy gdy dostęp do korespondencji wymagany jest przez znaczną ilość użytkowników. Za oferujemy Ci tani wirtualny adres dla firmy w Płoskinia, dzięki czemu będziesz mógł rozpocząć działalność. Świadczymy profesjonalne wsparcie w obsługach księgowej. Dopasowujemy się do potrzeb i możliwości finansowych klientów i zawsze polecamy doświadczonych partnerów ze specjalistyczną wiedzą. Korzystając z naszej oferty masz gwarancję profesjonalizmu, indywidualnego podejścia do każdej sprawy oraz korzystnych cen.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?