WIRTUALNE BIURO Pleśna
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Pleśna

Możemy też zastąpić Cię w wielu czynnościach, które konieczne są, jeśli posiada się własną firmę. Nie musisz wynajmować powierzchni biurowej, by cieszyć się prestiżową lokalizacją Twojego biznesu. Odpowiedni adres daje wiele korzyści i wpływa na wizerunek Twojej firmy. Takie rozwiązanie to nie tylko duża oszczędność na kosztach użytkowania rzeczywistego lokalu, ale także atrakcyjny zapis na wizytówce. Wirtualne Biuro Pleśna. Dodatkowo aplikacja jest odporna na działanie wirusów i awarie komputera. Pleśna Wirtualne Biuro. Wystarczy, że klient zarejestruje się do swojego panelu i już bezpośrednio z tego poziomu może dodać i podglądać swoją sprawę łącznie ze wszystkimi niezbędnymi dokumentami. Panel został zaprojektowany pod każde potrzeby klienta, dzięki temu Ty i Twoi klienci zyskujecie czas oraz wysoką jakość komunikacji pomiędzy biuro-klient. Dlatego też tutaj mieści się wirtualne biuro Pleśna. Prestiżowy adres dla Twojej firmy pomoże w zdobyciu najważniejszych światowych kontrahentów. To wirtualne biuro dla rozpoczynających działalność gospodarczą, dla stowarzyszeń, które potrzebują adresu do korespondencji i rejestracji. Od lat współpracujemy z wymagającymi klientami, którzy cenią sobie najwyższą jakość obsługi, a także bezpieczeństwo i doświadczenie.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Pleśna

Roboty związane z budową rurociągów przesyłowych i sieci rozdzielczych. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Produkcja artykułów gospodarstwa domowego, toaletowych i sanitarnych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja urządzeń dźwigowych i chwytaków. Szkoły wyższe. ADRES REJESTRACJI FIRMY Pleśna Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Sprzedaż detaliczna pozostałej żywności prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja ołowiu, cynku i cyny. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Wykonywanie pozostałych instalacji budowlanych. Produkcja lokomotyw kolejowych oraz taboru szynowego. Transport lotniczy pasażerski. Produkcja wyrobów ogniotrwałych. Pleśna ADRES REJESTRACJI FIRMY Działalność organizacji komercyjnych i pracodawców Zakładanie stolarki budowlanej. Działalność agentów zajmujących się sprzedażą płodów rolnych, żywych zwierząt, surowców dla przemysłu tekstylnego i półproduktów. Sprzedaż hurtowa mleka, wyrobów mleczarskich, jaj, olejów i tłuszczów jadalnych. Działalność związana z projekcją filmów. Działalność maklerska związana z rynkiem papierów wartościowych i towarów giełdowych. Odlewnictwo staliwa. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Pleśna

Kierowanie podstawowymi rodzajami działalności publicznej. Produkcja napojów bezalkoholowych; produkcja wód mineralnych i pozostałych wód butelkowanych. Produkcja elektrycznego sprzętu oświetleniowego. Obróbka nasion dla celów rozmnażania roślin. Produkcja słodu. Produkcja piwa. Uprawa drzew oleistych. Produkcja pozostałych niedestylowanych napojów fermentowanych. Działalność usługowa wspomagająca transport lądowy. Wykonywanie fotokopii, przygotowywanie dokumentów i pozostała specjalistyczna działalność wspomagająca prowadzenie biura. Produkcja cydru i pozostałych win owocowych. Ebiuro Wirtualne Biura Pleśna Produkcja pozostałych wyrobów chemicznych, gdzie indziej niesklasyfikowanaPozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność w zakresie telekomunikacji satelitarnej. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Sprzedaż hurtowa odzieży i obuwia. Sprzedaż hurtowa mebli, dywanów i sprzętu oświetleniowego. Naprawa pozostałych artykułów użytku osobistego i domowego. Produkcja tkanin wełnianych. Naprawa i konserwacja maszyn. Pleśna Ebiuro Wirtualne Biura Restauracje i inne stałe placówki gastronomiczneProdukcja pozostałego sprzętu elektrycznego. Działalność związana z wyszukiwaniem miejsc pracy i pozyskiwaniem pracowników. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Uprawa drzew i krzewów owocowych ziarnkowych i pestkowych. Górnictwo pozostałych rud metali nieżelaznych. Produkcja tapet. ..

Biuro Wirtualne Pleśna

Nowy adres, siłą rzeczy, wykorzystywany będzie przez klienta również do przyjmowania korespondencji. Zapewniamy bardzo krótki czas dostosowania i wdrożenia systemu. Dzięki temu możliwy jest dostęp do niego z dowolnego komputera, zarówno w biurze, jak i w domu – przez wielu użytkowników równocześnie. Ebiuro Wirtualne Biura Pleśna. Na wdrożonym systemie przeprowadzę szkolenie wskazanych pracowników z jego obsługi. Na szkolenie przyjadę do Was. Pleśna Ebiuro Wirtualne Biura. Szybciej przypisuj korespondencję przychodzącą do właściwego Klienta. Twoje biuro lub kancelaria na bieżąco ma kontakt z Tobą lub Twoja firma. Oszczędzasz czas, w którym ręcznie wprowadzałeś dokumenty do programu. Panel został zaprojektowany pod każde potrzeby klienta, dzięki temu Ty i Twoi klienci zyskujecie czas oraz wysoką jakość komunikacji pomiędzy biuro-klient. Prowadzenie własnej firmy wiąże się z natłokiem obowiązków dla każdego przedsiębiorcy.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?