WIRTUALNE BIURO Pińczów
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Pińczów

Jeśli nie chcesz lub nie możesz zarejestrować działalności na własny adres, koniecznie zapoznaj się z prowadzonymi przez nas usługami. Korzystaj z pełnego pakietu biura wirtualnego — z adresem firmy, obsługą poczty, odbieraniem połączeń telefonicznych i bezpłatnym dostępem do salonu biznesowego oraz dostępem do prywatnego biura w wybranym centrum. Nowy adres, siłą rzeczy, wykorzystywany będzie przez klienta również do przyjmowania korespondencji. Wirtualne Biuro Pińczów. Prowadzenie własnej firmy to bardzo dużo obowiązków a podstawowy to bardzo dobra komunikacja z klientem. Aby zmniejszyć i usprawnić pracę naszych Klientów stworzyliśmy aplikację Biuro Klienta aplikację działająca przez przeglądarkę WWW, która usprawni obieg dokumentów pomiędzy klientem i firmą. Pińczów Wirtualne Biuro. Panel został zaprojektowany pod każde potrzeby klienta, dzięki temu Ty i Twoi klienci zyskujecie czas oraz wysoką jakość komunikacji pomiędzy biuro-klient. Wirtualna Kancelaria Prawnicza umożliwia szybie i sprawne przekazanie swojej sprawy dla danej kancelarii. Zanim otrzymasz precyzyjną ofertę wdrożenia systemu dla Ciebie przeprowadzimy konsultacje aby określić czy potrzebne będzie dodatkowe dostosowanie go. Prestiżowy adres siedziby to również świetne rozwiązanie dla firm typu start-up, których działalność często ma charakter zdalny.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Pińczów

Przeładunek towarów w pozostałych punktach przeładunkowych. Produkcja wyrobów nożowniczych i sztućców. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Działalność wspomagająca wystawianie przedstawień artystycznych. Działalność wspomagająca edukację. Uprawa trzciny cukrowej. ADRES REJESTRACJI FIRMY Pińczów Odlewnictwo żeliwa Transport kolejowy pasażerski międzymiastowy. Działalność usługowa wspomagająca transport lądowy. Produkcja pozostałych maszyn ogólnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność związana z oprogramowaniem. Pozostała działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja maszyn dla górnictwa i do wydobywania oraz budownictwa. Naprawa i konserwacja maszyn. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Wytwarzanie i przetwarzanie produktów rafinacji ropy naftowej. Praktyka lekarska ogólna. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja pozostałych artykułów spożywczych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Pińczów ADRES REJESTRACJI FIRMY Pośrednictwo w sprzedaży czasu i miejsca na cele reklamowe w radio i telewizji Naprawa i konserwacja maszyn. Magazynowanie i przechowywanie pozostałych towarów. Produkcja papieru i tektury. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Pińczów

Produkcja olejków eterycznych. Produkcja kabli światłowodowych. Produkcja pozostałych wyrobów z papieru i tektury. Produkcja opakowań drewnianych. Opieka dzienna nad dziećmi. Wydobywanie torfu. Pomoc społeczna z zakwaterowaniem dla osób w podeszłym wieku i osób niepełnosprawnych. Produkcja pozostałych technicznych i przemysłowych wyrobów tekstylnych. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Produkcja aluminium hutniczego. Ebiuro Wirtualne Biura Pińczów Działalność w zakresie architekturyKonserwacja i naprawa pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli. Kierowanie podstawowymi rodzajami działalności publicznej. Produkcja drutu. Sprzedaż hurtowa komputerów, urządzeń peryferyjnych i oprogramowania. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja obuwia. Naprawa obuwia i wyrobów skórzanych. Obróbka metali i nakładanie powłok na metale. Praktyka lekarska dentystyczna. Pińczów Ebiuro Wirtualne Biura Sprzedaż detaliczna sprzętu sportowego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepachTransport kosmiczny. Sprzedaż hurtowa drewna, materiałów budowlanych i wyposażenia sanitarnego. Produkcja nawozów i związków azotowych. Odlewnictwo metali lekkich. ..

Biuro Wirtualne Pińczów

Oferujemy pełne dostosowanie i wdrożenie przedstawionej aplikacji w Twojej Firmie. Możesz wybrać kilka aplikacji z pakietu, które zostaną połączone w jeden system, zgodnie ze sposobem działania twojej firmy. Każdy z systemów Wirtualnego Biura posiada sprawdzony mechanizm komunikacji pomiędzy klientem a firmą. Ebiuro Wirtualne Biura Pińczów. Aplikacja sprawdzi się w przypadku prowadzenia wirtualnego sekretariatu, wtedy gdy dostęp do korespondencji wymagany jest przez znaczną ilość użytkowników. Pińczów Ebiuro Wirtualne Biura. Możemy też zastąpić Cię w wielu czynnościach, które konieczne są, jeśli posiada się własną firmę. Wybierz dowolny pakiet usług tak, aby najbardziej odpowiadał Twoim wymaganiom. Oferujemy naszym Klientom usługę ułatwiającą start w pracy na własny rachunek. Wynajmując u nas biuro wirtualne, stawiasz na profesjonalizm oraz prestiżową lokalizację. To co istotne, nasza firma i spektrum jej usług skierowanych jest nie tylko do początkujących przedsiębiorców.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?