WIRTUALNE BIURO Pieńsk
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Pieńsk

Prowadzenie własnej firmy wiąże się z natłokiem obowiązków dla każdego przedsiębiorcy. Wystarczy chwila, aby zeskanować dokument lub zrobić zdjęcie telefonem i w jednej chwili wysłać dany dokument. Poprzez udostępnienie dla swoich klientów Panelu, dzięki, któremu będzie on mógł swobodnie przesyłać dowolne pliki, wiadomości, dokumenty rozliczeniowe oraz w wybranych branżach tworzyć sprawy. Wirtualne Biuro Pieńsk. To był impuls do zaprojektowania oprogramowania rozwiązującego problemy najemców i dzierżawców. Pieńsk Wirtualne Biuro. Wiadomości zawsze docierają i mogą być do nich podpinane załączniki dowolnego rodzaju, metodą przeciągnij i upuść. Klient posiada wgląd do swojej korespondencji 24/7z możliwością przeszukiwania dokumentacji. Jeśli nie chcesz lub nie możesz zarejestrować działalności na własny adres, koniecznie zapoznaj się z prowadzonymi przez nas usługami. Nasze wirtualne biuro w Pieńsk umożliwia Państwu zarejestrowanie firmy (zarówno jednoosobową działalność gospodarczą, dowolną spółkę czy jej oddział), jak również np. fundację czy stowarzyszenie z prestiżowym i rozpoznawalnym adresem w centrum Pieńsk wraz z pełną obsługą bez ponoszenia wydatków na wynajem stacjonarnego biura czy zatrudniania pracowników. Chcesz znacząco obniżyć koszty prowadzenia firmy? Potrzebujesz prestiżowego adresu do rejestracji działalności?

ADRES REJESTRACJI FIRMY Pieńsk

Produkcja szkła gospodarczego. Produkcja wapna i gipsu. Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych. Naprawa i konserwacja urządzeń elektrycznych. Artystyczna i literacka działalność twórcza. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Wytwarzanie i zaopatrywanie w parę wodną, gorącą wodę i powietrze do układów klimatyzacyjnych. Produkcja lokomotyw kolejowych oraz taboru szynowego. Licea ogólnokształcące. ADRES REJESTRACJI FIRMY Pieńsk Sprzedaż hurtowa odzieży i obuwia Działalność agentów zajmujących się sprzedażą wyrobów tekstylnych, odzieży, wyrobów futrzarskich, obuwia i artykułów skórzanych. Wytwarzanie i przetwarzanie produktów rafinacji ropy naftowej. Pozostała działalność usługowa w zakresie rezerwacji, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja przypraw. Uprawa trzciny cukrowej. Wykonywanie pozostałych instalacji budowlanych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Wykończanie wyrobów włókienniczych. Sprzedaż hurtowa części i akcesoriów do pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli. Pieńsk ADRES REJESTRACJI FIRMY Działalność klubów sportowych Produkcja narzędzi. Produkcja elementów elektronicznych. Kupno i sprzedaż nieruchomości na własny rachunek. Naprawa i konserwacja statków powietrznych i statków kosmicznych. Działalność wspomagająca edukację. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Pieńsk

Uprawa trzciny cukrowej. Pozostały transport lądowy pasażerski, gdzie indziej niesklasyfikowany. Roboty związane z budową dróg i autostrad. Działalność agentów zajmujących się sprzedażą drewna i materiałów budowlanych. Sprzedaż hurtowa elektrycznych artykułów użytku domowego. Produkcja materaców. Pozostałe uprawy rolne inne niż wieloletnie. Sprzedaż hurtowa zegarków, zegarów i biżuterii. Produkcja margaryny i podobnych tłuszczów jadalnych. Ebiuro Wirtualne Biura Pieńsk Pozostały transport lądowy pasażerski, gdzie indziej niesklasyfikowanyWydobywanie węgla kamiennego. Produkcja mebli biurowych i sklepowych. Odlewnictwo staliwa. Naprawa i konserwacja sprzętu (tele)komunikacyjnego. Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania. Produkcja instrumentów muzycznych. Produkcja narzędzi ręcznych mechanicznych. Naprawa i konserwacja maszyn. Produkcja łodzi wycieczkowych i sportowych. Produkcja urządzeń, instrumentów oraz wyrobów medycznych, włączając dentystyczne. Pieńsk Ebiuro Wirtualne Biura Sprzedaż detaliczna wyrobów medycznych, włączając ortopedyczne, prowadzona w wyspecjalizowanych sklepachProdukcja elektrycznego sprzętu oświetleniowego. Pozostała działalność związana ze sportem. Działalność centrów telefonicznych (call center). Pozostałe pozaszkolne formy edukacji, gdzie indziej niesklasyfikowane. Produkcja wyrobów z mięsa, włączając wyroby z mięsa drobiowego. ..

Biuro Wirtualne Pieńsk

Możesz wykorzystać go zarówno do celów rejestracyjnych w urzędach, jak i na potrzeby marketingowe i wizerunkowe. Chcesz otworzyć firmę i zarejestrować ją w Pieńsk bez potrzeby wynajmowania biura, kupowania wyposażenia i zatrudniania personelu? Szczególnie przy rozpoczynaniu działalności koszty wynajmu lokalu biurowego mogą być dużym ograniczeniem. Posiadanie adresu firmowego Pieńsk, pod którym nie kryje się prywatne mieszkanie jest w wielu przypadkach wartością biznesową samą w sobie. Ebiuro Wirtualne Biura Pieńsk. Obsługuj pocztę szybciej i łatwiej. Pieńsk Ebiuro Wirtualne Biura. System Ticketów ma możliwość nadawania statusów dla wiadomości, przeszukiwania historii zgłoszeń, filtrowania po dacie oraz nadanych statusach, posiada również statystyki obrazujące stan wiadomości w zadanym przedziale czasowym. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Okazało się że nie ma na rynku profesjonalnego systemu dedykowanego do obsługi Wirtualnych Biur, a popyt na usługi tego typu bardzo szybko rośnie. Wystarczy chwila, aby zeskanować dokument lub zrobić zdjęcie telefonem i w jednej chwili wysłać dany dokument. Każdy etap realizacji sprawy może być na bieżąco śledzony przez klienta bez konieczności wykonywania zbędnych telefonów lub umawiania wizyt z Kancelarią. Kancelaria zyskuje szybki dostęp do dokumentów, które klient dodał, komunikacja z klientem jest płynna i chronologiczna.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?