WIRTUALNE BIURO Piekary Śląskie
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Piekary Śląskie

Zapewniamy bardzo krótki czas dostosowania i wdrożenia systemu. Program dostępny jest przez Internet – działa w oknie przeglądarki WWW i nie wymaga instalacji na komputerze. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów uruchomiliśmy nową aplikację Biuro Klienta. Wirtualne Biuro Piekary Śląskie. To był impuls do zaprojektowania oprogramowania rozwiązującego problemy najemców i dzierżawców. Piekary Śląskie Wirtualne Biuro. Poprzez udostępnienie dla swoich klientów Panelu, dzięki, któremu będzie on mógł swobodnie przesyłać dowolne pliki, wiadomości, dokumenty rozliczeniowe oraz w wybranych branżach tworzyć sprawy. Panel został zaprojektowany pod każde potrzeby klienta, dzięki temu Ty i Twoi klienci zyskujecie czas oraz wysoką jakość komunikacji pomiędzy biuro-klient. Zanim otrzymasz precyzyjną ofertę wdrożenia systemu dla Ciebie przeprowadzimy konsultacje aby określić czy potrzebne będzie dodatkowe dostosowanie go. Usługa jest dedykowana m.in. firmom, które swoją działalność realizują w różnych miejscach. Wynajmując u nas biuro wirtualne, stawiasz na profesjonalizm oraz prestiżową lokalizację.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Piekary Śląskie

Kierowanie w zakresie efektywności gospodarowania. Obowiązkowe zabezpieczenia społeczne. Produkcja artykułów piśmiennych. Odlewnictwo miedzi i stopów miedzi. Destylowanie, rektyfikowanie i mieszanie alkoholi. Kierowanie w zakresie działalności związanej z ochroną zdrowia, edukacją, kulturą oraz pozostałymi usługami społecznymi, z wyłączeniem zabezpieczeń społecznych. Sprzedaż detaliczna dywanów, chodników i innych pokryć podłogowych oraz pokryć ściennych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Sprzedaż detaliczna obuwia i wyrobów skórzanych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja maszyn dla górnictwa i do wydobywania oraz budownictwa. Kierowanie podstawowymi rodzajami działalności publicznej. ADRES REJESTRACJI FIRMY Piekary Śląskie Wytwarzanie energii elektrycznej Chów i hodowla świń. Produkcja elektronicznych obwodów drukowanych. Sprzedaż detaliczna drobnych wyrobów metalowych, farb i szkła prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja artykułów spożywczych homogenizowanych i żywności dietetycznej. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Działalność wspomagająca wystawianie przedstawień artystycznych. Roboty związane z budową obiektów inżynierii wodnej. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Chów i hodowla pozostałego bydła i bawołów. Gospodarstwa domowe zatrudniające pracowników. Wykonywanie pozostałych instalacji budowlanych. Piekary Śląskie ADRES REJESTRACJI FIRMY Przeładunek towarów Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Szkoły podstawowe. Pozostała działalność usługowa w zakresie technologii informatycznych i komputerowych. Gospodarstwa domowe produkujące wyroby na własne potrzeby. Pozostałe pośrednictwo pieniężne. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Wykonywanie pozostałych instalacji budowlanych. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Piekary Śląskie

Obróbka nasion dla celów rozmnażania roślin. Działalność w zakresie specjalistycznego projektowania. Wytwarzanie paliw jądrowych. Produkcja pozostałych wyrobów z betonu, gipsu i cementu. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Działalność organizacji komercyjnych i pracodawców. Produkcja pozostałych wyrobów chemicznych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność w zakresie informacji turystycznej. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Produkcja silników i turbin, z wyłączeniem silników lotniczych, samochodowych i motocyklowych. Działalność wspomagająca wystawianie przedstawień artystycznych. Ebiuro Wirtualne Biura Piekary Śląskie Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażeniaProdukcja maszyn stosowanych w przetwórstwie żywności, tytoniu i produkcji napojów. Działalność maklerska związana z rynkiem papierów wartościowych i towarów giełdowych. Uprawa roślin przyprawowych i aromatycznych oraz roślin wykorzystywanych do produkcji leków i wyrobów farmaceutycznych. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Magazynowanie i przechowywanie paliw gazowych. Reprodukcja zapisanych nośników informacji. Działalność pokojów zagadek, domów strachu, miejsc do tańczenia i w zakresie innych form rozrywki lub rekreacji organizowanych w pomieszczeniach lub w innych miejscach o zamkniętej przestrzeni . Roboty związane z budową obiektów inżynierii wodnej. Odlewnictwo pozostałych metali nieżelaznych, gdzie indziej niesklasyfikowane. Piekary Śląskie Ebiuro Wirtualne Biura Produkcja pozostałej odzieży wierzchniejProdukcja broni i amunicji. Wydawanie książek. Roboty związane z budową dróg szynowych i kolei podziemnej. Produkcja statków i konstrukcji pływających. Produkcja aluminium hutniczego. ..

Biuro Wirtualne Piekary Śląskie

Dlatego też tutaj mieści się wirtualne biuro Piekary Śląskie. Prestiżowy adres dla Twojej firmy pomoże w zdobyciu najważniejszych światowych kontrahentów. Prestiżowy adres siedziby to również świetne rozwiązanie dla firm typu start-up, których działalność często ma charakter zdalny. Takie rozwiązanie to nie tylko duża oszczędność na kosztach użytkowania rzeczywistego lokalu, ale także atrakcyjny zapis na wizytówce. Ebiuro Wirtualne Biura Piekary Śląskie. Oferujemy pełne dostosowanie i wdrożenie przedstawionej aplikacji w Twojej Firmie. Piekary Śląskie Ebiuro Wirtualne Biura. Szybciej przypisuj korespondencję przychodzącą do właściwego Klienta. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Piekary Śląskie prężnie się rozwijają, przejeżdżając przez miasto można z łatwością dostrzec nowe wieżowce biznesowe oraz usłyszeć o nowych inwestycjach i firmach robiących międzynarodową karierę. To wirtualne biuro dla rozpoczynających działalność gospodarczą, dla stowarzyszeń, które potrzebują adresu do korespondencji i rejestracji. Od lat współpracujemy z wymagającymi klientami, którzy cenią sobie najwyższą jakość obsługi, a także bezpieczeństwo i doświadczenie.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?