WIRTUALNE BIURO Piechowice
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Piechowice

Chcesz znacząco obniżyć koszty prowadzenia firmy? Potrzebujesz prestiżowego adresu do rejestracji działalności? Możesz wybrać kilka aplikacji z pakietu, które zostaną połączone w jeden system, zgodnie ze sposobem działania twojej firmy. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Wirtualne Biuro Piechowice. Gdy podejmiesz już decyzję o rozpoczęciu realizacji, podpiszemy stosowną umowę licencyjną, która jasno określi warunki naszej współpracy. Piechowice Wirtualne Biuro. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Gdy do Wirtualnego Biura dotrze korespondencja dla Klienta, po zeskanowaniu jej należy przejść do Poczta (dokumenty)/Dodaj nowy dokument i dodać do systemu pliki z zeskanowanymi dokumentami wskazując gdzie zostały zapisane na lokalnym komputerze, następnie wysyłamy je do systemu. Piechowice prężnie się rozwijają, przejeżdżając przez miasto można z łatwością dostrzec nowe wieżowce biznesowe oraz usłyszeć o nowych inwestycjach i firmach robiących międzynarodową karierę. Wybierz dowolny pakiet usług tak, aby najbardziej odpowiadał Twoim wymaganiom. Nowy adres, siłą rzeczy, wykorzystywany będzie przez klienta również do przyjmowania korespondencji.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Piechowice

Pośrednictwo w sprzedaży miejsca na cele reklamowe w mediach drukowanych. Działalność wspomagająca edukację. Sprzedaż detaliczna sprzętu sportowego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Działalność w zakresie inżynierii i związane z nią doradztwo techniczne. Wytwarzanie gotowych posiłków i dań. Działalność bibliotek. Pranie i czyszczenie wyrobów włókienniczych i futrzarskich. ADRES REJESTRACJI FIRMY Piechowice Handel paliwami gazowymi w systemie sieciowym Produkcja pozostałych maszyn specjalnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Sprzedaż hurtowa elektrycznych artykułów użytku domowego. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Sprzedaż hurtowa napojów alkoholowych. Pozostała usługowa działalność gastronomiczna. Produkcja sprzętu sportowego. Naprawa i konserwacja elektronicznego sprzętu powszechnego użytku. Produkcja gotowych wyrobów tekstylnych. Piechowice ADRES REJESTRACJI FIRMY Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia Produkcja cydru i pozostałych win owocowych. Produkcja pozostałej odzieży wierzchniej. Działalność pozostałych organizacji członkowskich, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność usługowa związana z przeprowadzkami. Roboty związane z budową dróg i autostrad. Działalność holdingów finansowych. Transport lądowy pasażerski, miejski i podmiejski. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Piechowice

Badanie rynku i opinii publicznej. Naprawa i konserwacja statków powietrznych i statków kosmicznych. Produkcja pozostałych podstawowych chemikaliów organicznych. Produkcja statków i konstrukcji pływających. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Produkcja wyrobów tartacznych. Pozaszkolne formy edukacji sportowej oraz zajęć sportowych i rekreacyjnych. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu transportowego. Produkcja pozostałych pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli. Działalność w zakresie telekomunikacji bezprzewodowej, z wyłączeniem telekomunikacji satelitarnej. Produkcja elementów elektronicznych. Ebiuro Wirtualne Biura Piechowice Produkcja urządzeń, instrumentów oraz wyrobów medycznych, włączając dentystyczneWyprawa skór, garbowanie; wyprawa i barwienie skór futerkowych. Pozostałe drukowanie. Pozostałe ubezpieczenia osobowe oraz ubezpieczenia majątkowe. Wykonywanie instalacji elektrycznych. Działalność wspomagająca wystawianie przedstawień artystycznych. Produkcja statków i konstrukcji pływających. Sprzedaż detaliczna książek prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Działalność trustów, funduszów i podobnych instytucji finansowych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Demontaż wyrobów zużytych. Piechowice Ebiuro Wirtualne Biura Artystyczna i literacka działalność twórczaUprawa zbóż, roślin strączkowych i roślin oleistych na nasiona, z wyłączeniem ryżu. Chów i hodowla ryb oraz pozostałych organizmów wodnych w wodach śródlądowych. Wytwarzanie i przetwarzanie koksu. Produkcja sztucznej biżuterii i wyrobów podobnych. Produkcja masy betonowej prefabrykowanej. Wypożyczanie i dzierżawa pozostałych artykułów użytku osobistego i domowego. Produkcja miedzi. Produkcja pozostałych pomp i sprężarek. ..

Biuro Wirtualne Piechowice

Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Panel klienta umożliwi dostęp do załączników dla korespondencji przychodzącej oraz poinformuję osobę o jej wprowadzeniu do systemu. Ebiuro Wirtualne Biura Piechowice. Skorzystają również Twoi Klienci! Przekaż im dostęp do wygodnego Panelu Klienta, w którym dostępne są skany otrzymanej korespondencji, informacje o poczcie do odbioru i faktury. Piechowice Ebiuro Wirtualne Biura. Oszczędzasz czas, w którym ręcznie wprowadzałeś dokumenty do programu. Nie zwlekaj dłużej, załóż aplikacje wirtualnego biura i testuj już dzisiaj ! Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Świadczymy profesjonalne wsparcie w obsługach księgowej. Dopasowujemy się do potrzeb i możliwości finansowych klientów i zawsze polecamy doświadczonych partnerów ze specjalistyczną wiedzą. Wybierz dowolny pakiet usług tak, aby najbardziej odpowiadał Twoim wymaganiom.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?