WIRTUALNE BIURO Piątnica
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Piątnica

Obsługuj pocztę szybciej i łatwiej. Program dostępny jest przez Internet – działa w oknie przeglądarki WWW i nie wymaga instalacji na komputerze. Możesz teraz z każdego miejsca przesłać swoje dokumenty nie tracąc czasu na dostarczenie ich do biura lub kancelarii. Wirtualne Biuro Piątnica. Każdy z systemów Wirtualnego Biura posiada sprawdzony mechanizm komunikacji pomiędzy klientem a firmą. Piątnica Wirtualne Biuro. Zanim otrzymasz precyzyjną ofertę wdrożenia systemu dla Ciebie przeprowadzimy konsultacje aby określić czy potrzebne będzie dodatkowe dostosowanie go. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Po podpisaniu umowy rozpoczniemy dostosowanie systemu do Twoich oczekiwać, o ile takie zmiany będą konieczne. Okazało się że nie ma na rynku profesjonalnego systemu dedykowanego do obsługi Wirtualnych Biur, a popyt na usługi tego typu bardzo szybko rośnie. Prestiżowy adres siedziby to również świetne rozwiązanie dla firm typu start-up, których działalność często ma charakter zdalny.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Piątnica

Działalność związana z wyszukiwaniem miejsc pracy i pozyskiwaniem pracowników. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Produkcja elementów elektronicznych. Produkcja magnetycznych i optycznych niezapisanych nośników informacji. Sprzedaż detaliczna części i akcesoriów do pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli. Transport kosmiczny. Fryzjerstwo i pozostałe zabiegi kosmetyczne. Przetwarzanie i unieszkodliwianie odpadów niebezpiecznych. Praktyka lekarska ogólna. ADRES REJESTRACJI FIRMY Piątnica Działalność związków zawodowych Produkcja pozostałych wyrobów z drewna; produkcja wyrobów z korka, słomy i materiałów używanych do wyplatania. Produkcja pozostałego sprzętu elektrycznego. Produkcja pozostałych części i akcesoriów do pojazdów silnikowych, z wyłączeniem motocykli. Pozostała działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność usługowa wspomagająca transport morski. Sprzedaż hurtowa mebli, dywanów i sprzętu oświetleniowego. Uprawa roślin przyprawowych i aromatycznych oraz roślin wykorzystywanych do produkcji leków i wyrobów farmaceutycznych. Produkcja napojów bezalkoholowych; produkcja wód mineralnych i pozostałych wód butelkowanych. Piątnica ADRES REJESTRACJI FIRMY Produkcja pozostałych mebli Sprzedaż hurtowa zegarków, zegarów i biżuterii. Przetwarzanie i konserwowanie mięsa, z wyłączeniem mięsa z drobiu. Naprawa i konserwacja mebli i wyposażenia domowego. Pozostała działalność w zakresie opieki zdrowotnej, gdzie indziej niesklasyfikowana. Dzierżawa własności intelektualnej i podobnych produktów, z wyłączeniem prac chronionych prawem autorskim. Produkcja mebli biurowych i sklepowych. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Piątnica

Produkcja pozostałych wyrobów z gumy. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Działalność w zakresie inżynierii i związane z nią doradztwo techniczne. Produkcja przypraw. Produkcja pozostałych podstawowych chemikaliów nieorganicznych. Gospodarka leśna i pozostała działalność leśna, z wyłączeniem pozyskiwania produktów leśnych . Działalność obiektów sportowych. Pozostałe pośrednictwo pieniężne. Działalność usługowa wspomagająca eksploatację złóż ropy naftowej i gazu ziemnego . Produkcja ceramicznych wyrobów stołowych i ozdobnych. Ebiuro Wirtualne Biura Piątnica Zbieranie odpadów niebezpiecznychDystrybucja paliw gazowych w systemie sieciowym. Sprzedaż detaliczna paliw do pojazdów silnikowych na stacjach paliw. Sprzedaż hurtowa wyrobów tytoniowych. Obiekty noclegowe turystyczne i miejsca krótkotrwałego zakwaterowania. Działalność wspomagająca wystawianie przedstawień artystycznych. Kierowanie podstawowymi rodzajami działalności publicznej. Produkcja maszyn dla górnictwa i do wydobywania oraz budownictwa. Produkcja komputerów i urządzeń peryferyjnych. Piątnica Ebiuro Wirtualne Biura Działalność agentów zajmujących się sprzedażą wyrobów tekstylnych, odzieży, wyrobów futrzarskich, obuwia i artykułów skórzanychNaprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Naprawa i konserwacja maszyn. Pozyskiwanie dziko rosnących produktów leśnych, z wyłączeniem drewna. Pozostałe sprzątanie. Szkoły specjalne przysposabiające do pracy. Produkcja elektronicznego sprzętu powszechnego użytku. Posadzkarstwo; tapetowanie i oblicowywanie ścian. Produkcja kabli światłowodowych. ..

Biuro Wirtualne Piątnica

Program dostępny jest przez Internet – działa w oknie przeglądarki WWW i nie wymaga instalacji na komputerze. Prowadzenie własnej firmy to bardzo dużo obowiązków a podstawowy to bardzo dobra komunikacja z klientem. Aby zmniejszyć i usprawnić pracę naszych Klientów stworzyliśmy aplikację Biuro Klienta aplikację działająca przez przeglądarkę WWW, która usprawni obieg dokumentów pomiędzy klientem i firmą. Korzystanie z aplikacji Wirtualne Biuro to przyszłość dla Twojej Firmy ! Ebiuro Wirtualne Biura Piątnica. Formalności związane z rezerwacją czy wynajęciem Wirtualnego Biura okazały się złożoną procedurą. Piątnica Ebiuro Wirtualne Biura. Możesz teraz z każdego miejsca przesłać swoje dokumenty nie tracąc czasu na dostarczenie ich do biura lub kancelarii. Oferujemy Klientowi dostęp do elektronicznego archiwum dokumentów czyli funkcja szybkiego odnajdywania dokumentów. Gdy do Wirtualnego Biura dotrze korespondencja dla Klienta, po zeskanowaniu jej należy przejść do Poczta (dokumenty)/Dodaj nowy dokument i dodać do systemu pliki z zeskanowanymi dokumentami wskazując gdzie zostały zapisane na lokalnym komputerze, następnie wysyłamy je do systemu. Zdecyduj się na takie rozwiązanie, które gwarantuje Ci dużą oszczędność, niższe podatki, a także umożliwia przeprowadzanie konferencji i szkoleń w profesjonalnie wyposażonych salach.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?