WIRTUALNE BIURO Piątek
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Piątek

Wirtualne Biuro Piątek jest kimś, kto odciąża właścicieli firm w ich codziennych, żmudnych obowiązkach. Korzystamy z systemu obsługi korespondencji, gdzie każdy Klient posiada swój własny panel, zarządza korespondencją. Szanujemy czas naszych klientów i chcemy zapewnić im jak najwyższy komfort usług. Wirtualne Biuro Piątek. Nie zwlekaj dłużej, załóż aplikacje wirtualnego biura i testuj już dzisiaj ! Piątek Wirtualne Biuro. Wirtualna Kancelaria Prawnicza umożliwia szybie i sprawne przekazanie swojej sprawy dla danej kancelarii. Gdy podejmiesz już decyzję o rozpoczęciu realizacji, podpiszemy stosowną umowę licencyjną, która jasno określi warunki naszej współpracy. Nie chcesz tracić czasu na dojazdy do swojego Biura Rachunkowego lub Kancelarii Prawniczej? Świadczymy profesjonalne wsparcie w obsługach księgowej. Dopasowujemy się do potrzeb i możliwości finansowych klientów i zawsze polecamy doświadczonych partnerów ze specjalistyczną wiedzą. Wynajmując u nas biuro wirtualne, stawiasz na profesjonalizm oraz prestiżową lokalizację.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Piątek

Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych. Produkcja materiałów wybuchowych. Odlewnictwo żeliwa. Naprawa i konserwacja sprzętu (tele)komunikacyjnego. Roboty związane z budową mostów i tuneli. Pozostałe sprzątanie. Pozostała działalność usługowa w zakresie informacji, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja instrumentów i przyrządów pomiarowych, kontrolnych i nawigacyjnych. Demontaż wyrobów zużytych. Produkcja pozostałych tkanin. ADRES REJESTRACJI FIRMY Piątek Wydobywanie węgla kamiennego Sprzedaż hurtowa maszyn wykorzystywanych w górnictwie, budownictwie oraz inżynierii lądowej i wodnej. Sprzedaż hurtowa wyrobów farmaceutycznych i medycznych. Działalność związana z zarządzaniem urządzeniami informatycznymi. Hotele i podobne obiekty zakwaterowania. Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja elementów elektronicznych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Technika. Naprawa i konserwacja urządzeń elektrycznych. Piątek ADRES REJESTRACJI FIRMY Produkcja elementów elektronicznych Produkcja pozostałej odzieży dzianej. Produkcja wyrobów budowlanych z gipsu. Wypożyczanie kaset wideo, płyt CD, DVD itp.. Działalność usługowa następująca po zbiorach. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Piątek

Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych. Produkcja elementów elektronicznych. Pozaszkolne formy edukacji sportowej oraz zajęć sportowych i rekreacyjnych. Chów i hodowla ryb oraz pozostałych organizmów wodnych w wodach śródlądowych. Wydobywanie żwiru i piasku; wydobywanie gliny i kaolinu. Produkcja pozostałej odzieży i dodatków do odzieży. Działalność agentów i brokerów ubezpieczeniowych. Produkcja pozostałych artykułów spożywczych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Transport wodny śródlądowy pasażerski. Sprzedaż hurtowa zboża, nieprzetworzonego tytoniu, nasion i pasz dla zwierząt. Ebiuro Wirtualne Biura Piątek Produkcja sprzętu (tele)komunikacyjnegoNaprawa i konserwacja maszyn. Pozostała usługowa działalność gastronomiczna. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych. Pozostała działalność związana z udostępnianiem pracowników. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Wytwarzanie gotowych posiłków i dań. Sprzedaż hurtowa mięsa i wyrobów z mięsa. Szkoły podstawowe. Działalność archiwów. Piątek Ebiuro Wirtualne Biura Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowanaObróbka metali i nakładanie powłok na metale. Produkcja olejów i pozostałych tłuszczów płynnych. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Pozostała działalność związana z udostępnianiem pracowników. Produkcja mebli kuchennych. ..

Biuro Wirtualne Piątek

Za oferujemy Ci tani wirtualny adres dla firmy w Piątek, dzięki czemu będziesz mógł rozpocząć działalność. Pomożemy Ci też oszczędzić Twój cenny czas i pieniądze. Nie są to jednak wszystkie zalety korzystania z naszego taniego wirtualnego biura. Dlatego też tutaj mieści się wirtualne biuro Piątek. Prestiżowy adres dla Twojej firmy pomoże w zdobyciu najważniejszych światowych kontrahentów. Ebiuro Wirtualne Biura Piątek. Każdy z systemów Wirtualnego Biura posiada sprawdzony mechanizm komunikacji pomiędzy klientem a firmą. Piątek Ebiuro Wirtualne Biura. Formalności związane z rezerwacją czy wynajęciem Wirtualnego Biura okazały się złożoną procedurą. To był impuls do zaprojektowania oprogramowania rozwiązującego problemy najemców i dzierżawców. Możemy też zastąpić Cię w wielu czynnościach, które konieczne są, jeśli posiada się własną firmę. Posiadanie adresu firmowego, pod którym nie kryje się prywatne mieszkanie jest w wielu przypadkach wartością biznesową samą w sobie. Wirtualne biuro to nowatorskie rozwiązanie dające wiele możliwości i udogodnień związanych z prowadzeniem firmy.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?