WIRTUALNE BIURO Pęczniew
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Pęczniew

Takie rozwiązanie to nie tylko duża oszczędność na kosztach użytkowania rzeczywistego lokalu, ale także atrakcyjny zapis na wizytówce. To wirtualne biuro dla rozpoczynających działalność gospodarczą, dla stowarzyszeń, które potrzebują adresu do korespondencji i rejestracji. Masz dość biegania po mieście podczas załatwiania firmowych spraw? Postaw na nasz profesjonalizm. Wirtualne Biuro Pęczniew. Dzięki temu możliwy jest dostęp do niego z dowolnego komputera, zarówno w biurze, jak i w domu – przez wielu użytkowników równocześnie. Pęczniew Wirtualne Biuro. Każdy etap realizacji sprawy może być na bieżąco śledzony przez klienta bez konieczności wykonywania zbędnych telefonów lub umawiania wizyt z Kancelarią. Kancelaria zyskuje szybki dostęp do dokumentów, które klient dodał, komunikacja z klientem jest płynna i chronologiczna. To był impuls do zaprojektowania oprogramowania rozwiązującego problemy najemców i dzierżawców. Prestiżowy adres siedziby to również świetne rozwiązanie dla firm typu start-up, których działalność często ma charakter zdalny. Jeśli nie chcesz, by to Twój adres domowy był oficjalnym adresem siedziby Twojej firmy, zamiast wynajmować drogi lokal, zdecyduj się na adres wirtualny i wybierz wirtualne biuro. To co istotne, nasza firma i spektrum jej usług skierowanych jest nie tylko do początkujących przedsiębiorców.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Pęczniew

Produkcja nieelektrycznego sprzętu gospodarstwa domowego. Technika. Magazynowanie i przechowywanie pozostałych towarów. Produkcja sprzętu (tele)komunikacyjnego. Roboty związane z budową dróg szynowych i kolei podziemnej. Produkcja win gronowych. Produkcja obuwia. Produkcja instrumentów muzycznych. Obróbka nasion dla celów rozmnażania roślin. ADRES REJESTRACJI FIRMY Pęczniew Sprzedaż detaliczna żywności, napojów i wyrobów tytoniowych prowadzona na straganach i targowiskach Roboty związane z budową dróg i autostrad. Naprawa i konserwacja urządzeń elektrycznych. Wydobywanie kamieni ozdobnych oraz kamienia dla potrzeb budownictwa, skał wapiennych, gipsu, kredy i łupków. Obróbka i usuwanie odpadów innych niż niebezpieczne. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Pozostały transport lądowy pasażerski, gdzie indziej niesklasyfikowany. Sprzedaż hurtowa drewna, materiałów budowlanych i wyposażenia sanitarnego. Roboty związane z budową rurociągów przesyłowych i sieci rozdzielczych. Działalność związana z wystawianiem przedstawień artystycznych. Działalność związana z doradztwem w zakresie informatyki. Pęczniew ADRES REJESTRACJI FIRMY Sprzedaż detaliczna sprzętu sportowego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach Produkcja baterii i akumulatorów. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Posadzkarstwo; tapetowanie i oblicowywanie ścian. Działalność archiwów. Produkcja nieelektrycznego sprzętu gospodarstwa domowego. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Pęczniew

Naprawa i konserwacja maszyn. Produkcja przędzy z włókien chemicznych. Wytwarzanie gotowych posiłków i dań. Szkoły policealne. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych. Produkcja pozostałych wyrobów tekstylnych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja motocykli. Działalność organizacji politycznych. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Przygotowywanie i podawanie napojów. Ebiuro Wirtualne Biura Pęczniew Przetwarzanie i konserwowanie ryb, skorupiaków i mięczakówWynajem i dzierżawa środków transportu lotniczego. Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Przeładunek towarów w portach śródlądowych. Uprawa pozostałych drzew i krzewów owocowych oraz orzechów. Sprzedaż detaliczna artykułów używanych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja tkanin wełnianych. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Organizacje i zespoły eksterytorialne. Pęczniew Ebiuro Wirtualne Biura Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowanaProdukcja gotowej paszy dla zwierząt gospodarskich. Działalność w zakresie telekomunikacji przewodowej. Rozmnażanie roślin. Uprawa roślin wykorzystywanych do produkcji napojów. Działalność pokojów zagadek, domów strachu, miejsc do tańczenia i w zakresie innych form rozrywki lub rekreacji organizowanych w pomieszczeniach lub w innych miejscach o zamkniętej przestrzeni . Działalność organizacji komercyjnych i pracodawców. ..

Biuro Wirtualne Pęczniew

Nasze wirtualne biuro w Pęczniew umożliwia Państwu zarejestrowanie firmy (zarówno jednoosobową działalność gospodarczą, dowolną spółkę czy jej oddział), jak również np. fundację czy stowarzyszenie z prestiżowym i rozpoznawalnym adresem w centrum Pęczniew wraz z pełną obsługą bez ponoszenia wydatków na wynajem stacjonarnego biura czy zatrudniania pracowników. Nie musisz wynajmować powierzchni biurowej, by cieszyć się prestiżową lokalizacją Twojego biznesu. Odpowiedni adres daje wiele korzyści i wpływa na wizerunek Twojej firmy. Masz dość biegania po mieście podczas załatwiania firmowych spraw? Postaw na nasz profesjonalizm. Ebiuro Wirtualne Biura Pęczniew. Możesz wybrać kilka aplikacji z pakietu, które zostaną połączone w jeden system, zgodnie ze sposobem działania twojej firmy. Pęczniew Ebiuro Wirtualne Biura. Wirtualne Biuro dla Biur Rachunkowych Możesz wybrać kilka aplikacji z pakietu, które zostaną połączone w jeden system, zgodnie ze sposobem działania twojej firmy. System Ticketów ma możliwość nadawania statusów dla wiadomości, przeszukiwania historii zgłoszeń, filtrowania po dacie oraz nadanych statusach, posiada również statystyki obrazujące stan wiadomości w zadanym przedziale czasowym. Na wdrożonym systemie przeprowadzę szkolenie wskazanych pracowników z jego obsługi. Na szkolenie przyjadę do Was. Dlatego też tutaj mieści się wirtualne biuro Pęczniew. Prestiżowy adres dla Twojej firmy pomoże w zdobyciu najważniejszych światowych kontrahentów.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?