WIRTUALNE BIURO Pcim
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Pcim

Korzystamy z systemu obsługi korespondencji, gdzie każdy Klient posiada swój własny panel, zarządza korespondencją. Wystarczy chwila, aby zeskanować dokument lub zrobić zdjęcie telefonem i w jednej chwili wysłać dany dokument. Wyszukanie dokumentu jest bardzo szybkie. Wirtualne Biuro Pcim. Dzięki temu możliwy jest dostęp do niego z dowolnego komputera, zarówno w biurze, jak i w domu – przez wielu użytkowników równocześnie. Pcim Wirtualne Biuro. Okazało się że nie ma na rynku profesjonalnego systemu dedykowanego do obsługi Wirtualnych Biur, a popyt na usługi tego typu bardzo szybko rośnie. Jeśli nie chcesz lub nie możesz zarejestrować działalności na własny adres, koniecznie zapoznaj się z prowadzonymi przez nas usługami. Za oferujemy Ci tani wirtualny adres dla firmy w Pcim, dzięki czemu będziesz mógł rozpocząć działalność. Korzystaj z pełnego pakietu biura wirtualnego — z adresem firmy, obsługą poczty, odbieraniem połączeń telefonicznych i bezpłatnym dostępem do salonu biznesowego oraz dostępem do prywatnego biura w wybranym centrum. Prowadzenie firmy wiąże się z wieloma wyzwaniami. eBIURO Pcim zapewnia nowoczesne rozwiązania dla Twojej firmy, które pozwolą Ci założyć i rozwinąć swój własny biznes.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Pcim

Wytwarzanie produktów przemiału zbóż. Uprawa pozostałych drzew i krzewów owocowych oraz orzechów. Produkcja wyrobów powroźniczych, lin, szpagatów i wyrobów sieciowych. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych. Sprzedaż detaliczna elektrycznego sprzętu gospodarstwa domowego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Górnictwo pozostałych rud metali nieżelaznych. Pozostała pomoc społeczna z zakwaterowaniem. Górnictwo gazu ziemnego. ADRES REJESTRACJI FIRMY Pcim Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane Zakładanie stolarki budowlanej. Produkcja przypraw. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych. Produkcja pozostałych technicznych wyrobów ceramicznych. Produkcja miedzi. Obiekty noclegowe turystyczne i miejsca krótkotrwałego zakwaterowania. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Działalność agentów zajmujących się sprzedażą żywności, napojów i wyrobów tytoniowych. Produkcja pestycydów i pozostałych środków agrochemicznych. Działalność związana z doradztwem w zakresie informatyki. Pcim ADRES REJESTRACJI FIRMY Produkcja wyrobów dla budownictwa z tworzyw sztucznych Produkcja kabli światłowodowych. Pozostała finansowa działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana, z wyłączeniem ubezpieczeń i funduszów emerytalnych. Produkcja pozostałego sprzętu elektrycznego. Przetwarzanie i konserwowanie ziemniaków. Działalność maklerska związana z rynkiem papierów wartościowych i towarów giełdowych. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Pcim

Działalność w zakresie telekomunikacji satelitarnej. Produkcja wyrobów płaskich walcowanych na zimno. Produkcja wyrobów pończoszniczych. Dystrybucja energii elektrycznej. Transport rurociągowy pozostałych towarów. Sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach z przewagą żywności, napojów i wyrobów tytoniowych. Chów i hodowla pozostałych zwierząt. Produkcja wyrobów tartacznych. Działalność obiektów sportowych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Ebiuro Wirtualne Biura Pcim Działalność historycznych miejsc i budynków oraz podobnych atrakcji turystycznychNaprawa i konserwacja mebli i wyposażenia domowego. Działalność usługowa wspomagająca transport lądowy. Pozostałe formy udzielania kredytów. Branżowe szkoły II stopnia. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Dystrybucja paliw gazowych w systemie sieciowym. Działalność wspomagająca edukację. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Pcim Ebiuro Wirtualne Biura Naprawa pozostałych artykułów użytku osobistego i domowegoDziałalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Uprawa drzew oleistych. Pozostałe uprawy rolne inne niż wieloletnie. Działalność w zakresie telekomunikacji satelitarnej. Pozostałe drukowanie. Pośrednictwo w sprzedaży miejsca na cele reklamowe w mediach elektronicznych (Internet). Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych. Niespecjalistyczne sprzątanie budynków i obiektów przemysłowych. Produkcja pestycydów i pozostałych środków agrochemicznych. ..

Biuro Wirtualne Pcim

Od lat współpracujemy z wymagającymi klientami, którzy cenią sobie najwyższą jakość obsługi, a także bezpieczeństwo i doświadczenie. Nie zwlekaj dłużej, załóż aplikacje wirtualnego biura i testuj już dzisiaj ! Aplikacja sprawdzi się w przypadku prowadzenia wirtualnego sekretariatu, wtedy gdy dostęp do korespondencji wymagany jest przez znaczną ilość użytkowników. Ebiuro Wirtualne Biura Pcim. Poprzez udostępnienie dla swoich klientów Panelu, dzięki, któremu będzie on mógł swobodnie przesyłać dowolne pliki, wiadomości, dokumenty rozliczeniowe oraz w wybranych branżach tworzyć sprawy. Pcim Ebiuro Wirtualne Biura. Wystarczy, że klient zarejestruje się do swojego panelu i już bezpośrednio z tego poziomu może dodać i podglądać swoją sprawę łącznie ze wszystkimi niezbędnymi dokumentami. Po przedstawieniu gotowego rozwiązania dostępnego na serwerze testowym, będziemy mogli wdrożyć go również na serwer produkcyjny. Okazało się że nie ma na rynku profesjonalnego systemu dedykowanego do obsługi Wirtualnych Biur, a popyt na usługi tego typu bardzo szybko rośnie. Współpracujemy z kancelariami prawnymi, notarialnymi, doradcami podatkowymi, rzecznikami patentowymi, tłumaczami przysięgłymi, firmami zajmującymi się marketingiem oraz pozycjonowaniem w google. Nasze kontakty biznesowe otwierają możliwości networkingowe, dzięki czemu stale będziesz zwiększać swoje doświadczenie i wiedzę. Jeśli nie potrzebujesz stacjonarnego miejsca pracy, biuro wirtualne to rozwiązanie stworzone dla Ciebie.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?