WIRTUALNE BIURO Pawonków
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Pawonków

Korzystaj z pełnego pakietu biura wirtualnego — z adresem firmy, obsługą poczty, odbieraniem połączeń telefonicznych i bezpłatnym dostępem do salonu biznesowego oraz dostępem do prywatnego biura w wybranym centrum. Usługa jest dedykowana m.in. firmom, które swoją działalność realizują w różnych miejscach. Nie musisz wynajmować powierzchni biurowej, by cieszyć się prestiżową lokalizacją Twojego biznesu. Odpowiedni adres daje wiele korzyści i wpływa na wizerunek Twojej firmy. Wirtualne Biuro Pawonków. Jeśli nie chcesz, by to Twój adres domowy był oficjalnym adresem siedziby Twojej firmy, zamiast wynajmować drogi lokal, zdecyduj się na adres wirtualny i wybierz Pawonków wirtualne biuro. Pawonków Wirtualne Biuro. Możesz wybrać kilka aplikacji z pakietu, które zostaną połączone w jeden system, zgodnie ze sposobem działania twojej firmy. Oszczędzasz czas, w którym ręcznie wprowadzałeś dokumenty do programu. Wyszukanie dokumentu jest bardzo szybkie. Każdy etap realizacji sprawy może być na bieżąco śledzony przez klienta bez konieczności wykonywania zbędnych telefonów lub umawiania wizyt z Kancelarią. Kancelaria zyskuje szybki dostęp do dokumentów, które klient dodał, komunikacja z klientem jest płynna i chronologiczna. To co istotne, nasza firma i spektrum jej usług skierowanych jest nie tylko do początkujących przedsiębiorców.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Pawonków

Działalność detektywistyczna. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Sprzedaż detaliczna pozostałych nowych wyrobów prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Sprzedaż hurtowa obrabiarek. Działalność historycznych miejsc i budynków oraz podobnych atrakcji turystycznych. Produkcja opakowań z tworzyw sztucznych. Działalność obiektów sportowych. ADRES REJESTRACJI FIRMY Pawonków Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych Technika. Pozostała działalność związana z udostępnianiem pracowników. Obróbka nasion dla celów rozmnażania roślin. Produkcja pozostałych tkanin. Produkcja pozostałych kurków i zaworów. Pozostała działalność usługowa w zakresie technologii informatycznych i komputerowych. Wynajem i dzierżawa maszyn i urządzeń budowlanych. Działalność pomocnicza związana z utrzymaniem porządku w budynkach. Pawonków ADRES REJESTRACJI FIRMY Sprzedaż detaliczna części i akcesoriów do pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli Zarządzanie rynkami finansowymi. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Odlewnictwo staliwa. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Pawonków

Produkcja odzieży skórzanej. Górnictwo rud żelaza. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Pozyskiwanie drewna. Pośrednictwo w sprzedaży miejsca na cele reklamowe w mediach elektronicznych (Internet). Produkcja elektrycznego sprzętu gospodarstwa domowego. Produkcja pozostałych pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli. Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Sprzedaż detaliczna żywności, napojów i wyrobów tytoniowych prowadzona na straganach i targowiskach. Sprzedaż hurtowa skór. Ebiuro Wirtualne Biura Pawonków Uprawa warzyw, włączając melony oraz uprawa roślin korzeniowych i roślin bulwiastychProdukcja mebli biurowych i sklepowych. Produkcja pozostałych wyrobów z papieru i tektury. Działalność pozostałych organizacji członkowskich, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność usługowa wspomagająca transport lądowy. Pozostały transport lądowy pasażerski, gdzie indziej niesklasyfikowany. Produkcja pozostałego sprzętu elektrycznego. Działalność usługowa następująca po zbiorach. Reasekuracja. Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania. Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Pawonków Ebiuro Wirtualne Biura Produkcja pozostałych wyrobów z papieru i tekturySprzedaż detaliczna dywanów, chodników i innych pokryć podłogowych oraz pokryć ściennych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Handel energią elektryczną. Sprzedaż detaliczna żywności, napojów i wyrobów tytoniowych prowadzona na straganach i targowiskach. Działalność usługowa związana z leśnictwem . Roboty związane z budową dróg szynowych i kolei podziemnej. ..

Biuro Wirtualne Pawonków

Posiadanie adresu firmowego Pawonków, pod którym nie kryje się prywatne mieszkanie jest w wielu przypadkach wartością biznesową samą w sobie. Takie rozwiązanie to nie tylko duża oszczędność na kosztach użytkowania rzeczywistego lokalu, ale także atrakcyjny zapis na wizytówce. Korzystając z naszej oferty masz gwarancję profesjonalizmu, indywidualnego podejścia do każdej sprawy oraz korzystnych cen. Ebiuro Wirtualne Biura Pawonków. Skorzystają również Twoi Klienci! Przekaż im dostęp do wygodnego Panelu Klienta, w którym dostępne są skany otrzymanej korespondencji, informacje o poczcie do odbioru i faktury. Pawonków Ebiuro Wirtualne Biura. Korzystanie z aplikacji Wirtualne Biuro to przyszłość dla Twojej Firmy ! Każdy z systemów Wirtualnego Biura posiada sprawdzony mechanizm komunikacji pomiędzy klientem a firmą. Wystarczy, że klient zarejestruje się do swojego panelu i już bezpośrednio z tego poziomu może dodać i podglądać swoją sprawę łącznie ze wszystkimi niezbędnymi dokumentami. Na wdrożonym systemie przeprowadzę szkolenie wskazanych pracowników z jego obsługi. Na szkolenie przyjadę do Was. Korzystamy z systemu obsługi korespondencji, gdzie każdy Klient posiada swój własny panel, zarządza korespondencją.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?