WIRTUALNE BIURO Pawłów
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Pawłów

Pawłów prężnie się rozwijają, przejeżdżając przez miasto można z łatwością dostrzec nowe wieżowce biznesowe oraz usłyszeć o nowych inwestycjach i firmach robiących międzynarodową karierę. Program dostępny jest przez Internet – działa w oknie przeglądarki WWW i nie wymaga instalacji na komputerze. Twoje biuro lub kancelaria na bieżąco ma kontakt z Tobą lub Twoja firma. Wirtualne Biuro Pawłów. Wszystkie dokumenty firmy będą dostępne w Biurze Klienta w formie elektronicznej 24 h na dobę. Pawłów Wirtualne Biuro. Wiadomości zawsze docierają i mogą być do nich podpinane załączniki dowolnego rodzaju, metodą przeciągnij i upuść. Możemy też zastąpić Cię w wielu czynnościach, które konieczne są, jeśli posiada się własną firmę. Korzystaj z pełnego pakietu biura wirtualnego — z adresem firmy, obsługą poczty, odbieraniem połączeń telefonicznych i bezpłatnym dostępem do salonu biznesowego oraz dostępem do prywatnego biura w wybranym centrum. Świadczymy profesjonalne wsparcie w obsługach księgowej. Dopasowujemy się do potrzeb i możliwości finansowych klientów i zawsze polecamy doświadczonych partnerów ze specjalistyczną wiedzą.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Pawłów

Obowiązkowe zabezpieczenia społeczne. Produkcja gotowych wyrobów tekstylnych. Działalność muzeów. Sprzedaż hurtowa sprzętu elektronicznego i telekomunikacyjnego oraz części do niego. Produkcja mydła i detergentów, środków myjących i czyszczących. Wydobywanie żwiru i piasku; wydobywanie gliny i kaolinu. ADRES REJESTRACJI FIRMY Pawłów Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia Produkcja sprzętu (tele)komunikacyjnego. Produkcja maszyn dla górnictwa i do wydobywania oraz budownictwa. Działalność archiwów. Naprawa i konserwacja komputerów i urządzeń peryferyjnych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Przetwórstwo herbaty i kawy. Malowanie i szklenie. Produkcja pozostałych pomp i sprężarek. Działalność agentów specjalizujących się w sprzedaży pozostałych określonych towarów. Pozaszkolne formy edukacji z zakresu nauki jazdy i pilotażu. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Działalność holdingów finansowych. Pawłów ADRES REJESTRACJI FIRMY Wydobywanie kamieni ozdobnych oraz kamienia dla potrzeb budownictwa, skał wapiennych, gipsu, kredy i łupków Działalność w zakresie inżynierii i związane z nią doradztwo techniczne. Działalność fotograficzna. Magazynowanie i przechowywanie paliw gazowych. Działalność usługowa wspomagająca transport lądowy. Działalność ochroniarska w zakresie obsługi systemów bezpieczeństwa. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Pawłów

Pozostałe górnictwo i wydobywanie, gdzie indziej niesklasyfikowane. Działalność związana z wystawianiem przedstawień artystycznych. Produkcja maszyn i sprzętu biurowego, z wyłączeniem komputerów i urządzeń peryferyjnych. Sprzedaż hurtowa metali i rud metali. Wytwarzanie i przetwarzanie koksu. Produkcja gier i zabawek. Sprzedaż detaliczna gazet i artykułów piśmiennych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Stosunki międzyludzkie (public relations) i komunikacja. Malowanie i szklenie. Wytwarzanie paliw jądrowych. Ebiuro Wirtualne Biura Pawłów Pozostałe pośrednictwo pieniężneRoboty związane z budową rurociągów przesyłowych i sieci rozdzielczych. Produkcja nadwozi do pojazdów silnikowych; produkcja przyczep i naczep. Pozyskiwanie dziko rosnących produktów leśnych, z wyłączeniem drewna. Pogrzeby i działalność pokrewna. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych. Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych. Działalność bibliotek. Produkcja barwników i pigmentów. Sprzedaż hurtowa elektrycznych artykułów użytku domowego. Pawłów Ebiuro Wirtualne Biura Produkcja wyrobów nożowniczych i sztućcówWydawanie gazet. Działalność organizacji komercyjnych i pracodawców. Działalność archiwów. Produkcja pozostałych wyrobów z drewna; produkcja wyrobów z korka, słomy i materiałów używanych do wyplatania. Produkcja opakowań z tworzyw sztucznych. Obróbka mechaniczna elementów metalowych. Produkcja zamków i zawiasów. Produkcja pozostałych maszyn specjalnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana. ..

Biuro Wirtualne Pawłów

Wybierz dowolny pakiet usług tak, aby najbardziej odpowiadał Twoim wymaganiom. Dzięki temu możliwy jest dostęp do niego z dowolnego komputera, zarówno w biurze, jak i w domu – przez wielu użytkowników równocześnie. Każdy z systemów Wirtualnego Biura posiada sprawdzony mechanizm komunikacji pomiędzy klientem a firmą. Ebiuro Wirtualne Biura Pawłów. Dzięki temu możliwy jest dostęp do niego z dowolnego komputera, zarówno w biurze, jak i w domu – przez wielu użytkowników równocześnie. Pawłów Ebiuro Wirtualne Biura. Wszystkie dokumenty firmy będą dostępne w Biurze Klienta w formie elektronicznej 24 h na dobę. Wyszukanie dokumentu jest bardzo szybkie. Po przedstawieniu gotowego rozwiązania dostępnego na serwerze testowym, będziemy mogli wdrożyć go również na serwer produkcyjny. Wybierz dowolny pakiet usług tak, aby najbardziej odpowiadał Twoim wymaganiom.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?