WIRTUALNE BIURO Paszowice
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Paszowice

Poprzez udostępnienie dla swoich klientów Panelu, dzięki, któremu będzie on mógł swobodnie przesyłać dowolne pliki, wiadomości, dokumenty rozliczeniowe oraz w wybranych branżach tworzyć sprawy. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Każdy z systemów Wirtualnego Biura posiada sprawdzony mechanizm komunikacji pomiędzy klientem a firmą. Wirtualne Biuro Paszowice. Panel klienta umożliwi dostęp do załączników dla korespondencji przychodzącej oraz poinformuję osobę o jej wprowadzeniu do systemu. Paszowice Wirtualne Biuro. Możemy też zastąpić Cię w wielu czynnościach, które konieczne są, jeśli posiada się własną firmę. Prowadzenie firmy wiąże się z wieloma wyzwaniami. eBIURO Paszowice zapewnia nowoczesne rozwiązania dla Twojej firmy, które pozwolą Ci założyć i rozwinąć swój własny biznes. Takie rozwiązanie to nie tylko duża oszczędność na kosztach użytkowania rzeczywistego lokalu, ale także atrakcyjny zapis na wizytówce. Od lat współpracujemy z wymagającymi klientami, którzy cenią sobie najwyższą jakość obsługi, a także bezpieczeństwo i doświadczenie. Wirtualne biuro to nowatorskie rozwiązanie dające wiele możliwości i udogodnień związanych z prowadzeniem firmy.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Paszowice

Wytwarzanie skrobi i wyrobów skrobiowych. Odlewnictwo żeliwa. Produkcja pozostałych części i akcesoriów do pojazdów silnikowych, z wyłączeniem motocykli. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych. Reprodukcja zapisanych nośników informacji. Działalność związana z wystawianiem przedstawień artystycznych. Roboty związane z budową rurociągów przesyłowych i sieci rozdzielczych. Produkcja pozostałych pomp i sprężarek. Działalność w zakresie specjalistycznego projektowania. Sprzedaż hurtowa elektrycznych artykułów użytku domowego. ADRES REJESTRACJI FIRMY Paszowice Produkcja sztucznej biżuterii i wyrobów podobnych Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja przędzy z pozostałych włókien tekstylnych, włączając produkcję nici. Produkcja gotowych wyrobów tekstylnych. Działalność w zakresie telekomunikacji satelitarnej. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Zbieranie odpadów niebezpiecznych. Gimnazja. Produkcja maszyn dla metalurgii. Działalność pokojów zagadek, domów strachu, miejsc do tańczenia i w zakresie innych form rozrywki lub rekreacji organizowanych w pomieszczeniach lub w innych miejscach o zamkniętej przestrzeni . Uprawa zbóż, roślin strączkowych i roślin oleistych na nasiona, z wyłączeniem ryżu. Produkcja pozostałych mebli. Paszowice ADRES REJESTRACJI FIRMY Sprzedaż detaliczna zegarków, zegarów i biżuterii prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach Pogrzeby i działalność pokrewna. Przeładunek towarów w pozostałych punktach przeładunkowych. Produkcja pozostałych technicznych wyrobów ceramicznych. Reprodukcja zapisanych nośników informacji. Pozostała działalność w zakresie opieki zdrowotnej, gdzie indziej niesklasyfikowana. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Paszowice

Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Produkcja lokomotyw kolejowych oraz taboru szynowego. Kupno i sprzedaż nieruchomości na własny rachunek. Produkcja pozostałych wyrobów z drewna; produkcja wyrobów z korka, słomy i materiałów używanych do wyplatania. Magazynowanie i przechowywanie paliw gazowych. Wynajem i dzierżawa środków transportu lotniczego. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja wyrobów dla budownictwa z tworzyw sztucznych. Produkcja sprzętu instalacyjnego. Pozostała działalność usługowa w zakresie rezerwacji, gdzie indziej niesklasyfikowana. Ebiuro Wirtualne Biura Paszowice Produkcja wyposażenia elektrycznego i elektronicznego do pojazdów silnikowychProdukcja maszyn do obróbki gumy lub tworzyw sztucznych oraz wytwarzania wyrobów z tych materiałów. Sprzedaż hurtowa i detaliczna pozostałych pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli. Produkcja pozostałych podstawowych chemikaliów nieorganicznych. Działalność w zakresie telekomunikacji satelitarnej. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja elementów elektronicznych. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Produkcja urządzeń dźwigowych i chwytaków. Produkcja instrumentów i przyrządów pomiarowych, kontrolnych i nawigacyjnych. Praktyka lekarska dentystyczna. Paszowice Ebiuro Wirtualne Biura Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Pozostałe uprawy rolne inne niż wieloletnie. Działalność agentów zajmujących się sprzedażą drewna i materiałów budowlanych. Działalność związana z zarządzaniem urządzeniami informatycznymi. Produkcja wyrobów z mięsa, włączając wyroby z mięsa drobiowego. Sprzedaż hurtowa pozostałych artykułów użytku domowego. ..

Biuro Wirtualne Paszowice

Jeśli nie chcesz lub nie możesz zarejestrować działalności na własny adres, koniecznie zapoznaj się z prowadzonymi przez nas usługami. Chcesz otworzyć firmę i zarejestrować ją w Paszowice bez potrzeby wynajmowania biura, kupowania wyposażenia i zatrudniania personelu? Szczególnie przy rozpoczynaniu działalności koszty wynajmu lokalu biurowego mogą być dużym ograniczeniem. Prowadzenie własnej firmy to bardzo dużo obowiązków a podstawowy to bardzo dobra komunikacja z klientem. Aby zmniejszyć i usprawnić pracę naszych Klientów stworzyliśmy aplikację Biuro Klienta aplikację działająca przez przeglądarkę WWW, która usprawni obieg dokumentów pomiędzy klientem i firmą. Ebiuro Wirtualne Biura Paszowice. System jest prosty i przejrzysty. Paszowice Ebiuro Wirtualne Biura. Skorzystają również Twoi Klienci! Przekaż im dostęp do wygodnego Panelu Klienta, w którym dostępne są skany otrzymanej korespondencji, informacje o poczcie do odbioru i faktury. Oszczędzasz czas, w którym ręcznie wprowadzałeś dokumenty do programu. Oferujemy Klientowi dostęp do elektronicznego archiwum dokumentów czyli funkcja szybkiego odnajdywania dokumentów. Klient posiada wgląd do swojej korespondencji 24/7z możliwością przeszukiwania dokumentacji. Od lat współpracujemy z wymagającymi klientami, którzy cenią sobie najwyższą jakość obsługi, a także bezpieczeństwo i doświadczenie.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?