WIRTUALNE BIURO Ozimek
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Ozimek

Jeśli nie potrzebujesz stacjonarnego miejsca pracy, biuro wirtualne to rozwiązanie stworzone dla Ciebie. Szybciej przypisuj korespondencję przychodzącą do właściwego Klienta. Skorzystają również Twoi Klienci! Przekaż im dostęp do wygodnego Panelu Klienta, w którym dostępne są skany otrzymanej korespondencji, informacje o poczcie do odbioru i faktury. Wirtualne Biuro Ozimek. Wystarczy, że klient zarejestruje się do swojego panelu i już bezpośrednio z tego poziomu może dodać i podglądać swoją sprawę łącznie ze wszystkimi niezbędnymi dokumentami. Ozimek Wirtualne Biuro. Gdy do Wirtualnego Biura dotrze korespondencja dla Klienta, po zeskanowaniu jej należy przejść do Poczta (dokumenty)/Dodaj nowy dokument i dodać do systemu pliki z zeskanowanymi dokumentami wskazując gdzie zostały zapisane na lokalnym komputerze, następnie wysyłamy je do systemu. Korzystanie z aplikacji Wirtualne Biuro to przyszłość dla Twojej Firmy ! Aplikacja umożliwia śledzenie dodanych faktur, spraw, zamówień, ofert oraz wielu innych rekordów a jakakolwiek zmiana statusu jest na bieżąco rejestrowana. Znając już Twoje oczekiwania możemy opracować specyfikację dostosowania systemu do określonych wymagań oraz ustalić czas i koszt całej realizacji. Nasze wirtualne biuro w Ozimek umożliwia Państwu zarejestrowanie firmy (zarówno jednoosobową działalność gospodarczą, dowolną spółkę czy jej oddział), jak również np. fundację czy stowarzyszenie z prestiżowym i rozpoznawalnym adresem w centrum Ozimek wraz z pełną obsługą bez ponoszenia wydatków na wynajem stacjonarnego biura czy zatrudniania pracowników.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Ozimek

Badania i analizy związane z jakością żywności. Handel paliwami gazowymi w systemie sieciowym. Sprzedaż hurtowa elektrycznych artykułów użytku domowego. Sprzedaż hurtowa pozostałych maszyn i urządzeń. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Reprodukcja zapisanych nośników informacji. ADRES REJESTRACJI FIRMY Ozimek Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie  Naprawa i konserwacja mebli i wyposażenia domowego. Produkcja pojazdów samochodowych przeznaczonych do przewozu towarów. Rozbiórka i burzenie obiektów budowlanych. Introligatorstwo i podobne usługi. Pozostałe zakwaterowanie. Produkcja wyrobów futrzarskich. Reprodukcja zapisanych nośników informacji. Produkcja urządzeń, instrumentów oraz wyrobów medycznych, włączając dentystyczne. Działalność fizjoterapeutyczna. Ozimek ADRES REJESTRACJI FIRMY Produkcja pojazdów samochodowych przeznaczonych do przewozu towarów Chów i hodowla drobiu. Produkcja sprzętu instalacyjnego. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych. Pozostała działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja pozostałych wyrobów z papieru i tektury. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Ozimek

Produkcja mebli biurowych i sklepowych. Przetwarzanie i konserwowanie mięsa, z wyłączeniem mięsa z drobiu. Wynajem i dzierżawa pozostałych pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli. Produkcja opon i dętek z gumy; bieżnikowanie i regenerowanie opon z gumy. Działalność w zakresie telekomunikacji satelitarnej. Działalność związana z wystawianiem przedstawień artystycznych. Produkcja pozostałych części i akcesoriów do pojazdów silnikowych, z wyłączeniem motocykli. Działalność paramedyczna. Produkcja pozostałych wyrobów z betonu, gipsu i cementu. Produkcja pozostałej odzieży wierzchniej. Ebiuro Wirtualne Biura Ozimek Transport wodny śródlądowy pasażerskiNaprawa i konserwacja urządzeń elektrycznych. Produkcja pozostałych podstawowych chemikaliów nieorganicznych. Sprzedaż detaliczna artykułów używanych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Odlewnictwo żeliwa. Produkcja wyrobów formowanych na zimno. Produkcja papieru i tektury. Naprawa i konserwacja statków powietrznych i statków kosmicznych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja instrumentów i przyrządów pomiarowych, kontrolnych i nawigacyjnych. Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych. Ozimek Ebiuro Wirtualne Biura Przeładunek towarówGospodarstwa domowe produkujące wyroby na własne potrzeby. Produkcja papieru i tektury. Wyprawa skór, garbowanie; wyprawa i barwienie skór futerkowych. Wykonywanie wykopów i wierceń geologiczno-inżynierskich. Produkcja aparatury rozdzielczej i sterowniczej energii elektrycznej. Produkcja urządzeń, instrumentów oraz wyrobów medycznych, włączając dentystyczne. Produkcja metali szlachetnych. Naprawa i konserwacja urządzeń elektrycznych. Produkcja gazów technicznych. ..

Biuro Wirtualne Ozimek

Możesz wykorzystać go zarówno do celów rejestracyjnych w urzędach, jak i na potrzeby marketingowe i wizerunkowe. Dzięki temu możliwy jest dostęp do niego z dowolnego komputera, zarówno w biurze, jak i w domu – przez wielu użytkowników równocześnie. Każdy z systemów Wirtualnego Biura posiada sprawdzony mechanizm komunikacji pomiędzy klientem a firmą. Ebiuro Wirtualne Biura Ozimek. Mają też możliwość rezerwacji sali konferencyjnej. Ozimek Ebiuro Wirtualne Biura. Wystarczy, że klient zarejestruje się do swojego panelu i już bezpośrednio z tego poziomu może dodać i podglądać swoją sprawę łącznie ze wszystkimi niezbędnymi dokumentami. Każdy etap realizacji sprawy może być na bieżąco śledzony przez klienta bez konieczności wykonywania zbędnych telefonów lub umawiania wizyt z Kancelarią. Kancelaria zyskuje szybki dostęp do dokumentów, które klient dodał, komunikacja z klientem jest płynna i chronologiczna. Oferujemy naszym Klientom usługę ułatwiającą start w pracy na własny rachunek. Od lat współpracujemy z wymagającymi klientami, którzy cenią sobie najwyższą jakość obsługi, a także bezpieczeństwo i doświadczenie. To co istotne, nasza firma i spektrum jej usług skierowanych jest nie tylko do początkujących przedsiębiorców.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?