WIRTUALNE BIURO Otyń
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Otyń

Dlatego też tutaj mieści się wirtualne biuro Otyń. Prestiżowy adres dla Twojej firmy pomoże w zdobyciu najważniejszych światowych kontrahentów. Prestiżowy adres siedziby to również świetne rozwiązanie dla firm typu start-up, których działalność często ma charakter zdalny. Możesz teraz z każdego miejsca przesłać swoje dokumenty nie tracąc czasu na dostarczenie ich do biura lub kancelarii. Wirtualne Biuro Otyń. Oferujemy pełne dostosowanie i wdrożenie przedstawionej aplikacji w Twojej Firmie. Otyń Wirtualne Biuro. Znając już Twoje oczekiwania możemy opracować specyfikację dostosowania systemu do określonych wymagań oraz ustalić czas i koszt całej realizacji. Po przedstawieniu gotowego rozwiązania dostępnego na serwerze testowym, będziemy mogli wdrożyć go również na serwer produkcyjny. Usługa jest dedykowana m.in. firmom, które swoją działalność realizują w różnych miejscach. Chcesz otworzyć firmę i zarejestrować ją w Otyń bez potrzeby wynajmowania biura, kupowania wyposażenia i zatrudniania personelu? Szczególnie przy rozpoczynaniu działalności koszty wynajmu lokalu biurowego mogą być dużym ograniczeniem. Nowy adres, siłą rzeczy, wykorzystywany będzie przez klienta również do przyjmowania korespondencji.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Otyń

Sprzedaż hurtowa mebli biurowych. Działalność wspomagająca edukację. Działalność agentów zajmujących się sprzedażą towarów różnego rodzaju. Działalność w zakresie telekomunikacji satelitarnej. Działalność pomocnicza związana z utrzymaniem porządku w budynkach. Produkcja maszyn stosowanych w przetwórstwie żywności, tytoniu i produkcji napojów. Sprzedaż hurtowa elektrycznych artykułów użytku domowego. Naprawa i konserwacja maszyn. Górnictwo ropy naftowej. Działalność organizacji politycznych. ADRES REJESTRACJI FIRMY Otyń Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych Działalność w zakresie telekomunikacji przewodowej. Pozostałe sprzątanie. Działalność w zakresie telekomunikacji bezprzewodowej, z wyłączeniem telekomunikacji satelitarnej. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja łodzi wycieczkowych i sportowych. Produkcja elementów elektronicznych. Sprzedaż hurtowa kwiatów i roślin. Pomoc społeczna bez zakwaterowania dla osób w podeszłym wieku i osób niepełnosprawnych. Produkcja olejków eterycznych. Otyń ADRES REJESTRACJI FIRMY Produkcja pozostałych elektronicznych i elektrycznych przewodów i kabli Produkcja włókien szklanych. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność usługowa następująca po zbiorach. Produkcja pozostałych podstawowych chemikaliów organicznych. Produkcja artykułów piśmiennych. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Otyń

Produkcja pozostałych metali nieżelaznych. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Działalność związana z wystawianiem przedstawień artystycznych. Produkcja pozostałych artykułów spożywczych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana. Reasekuracja. Naprawa i konserwacja maszyn. Uprawa winogron. Pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona poza siecią sklepową, straganami i targowiskami. Ebiuro Wirtualne Biura Otyń Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowaneProdukcja wapna i gipsu. Wytwarzanie gotowych posiłków i dań. Produkcja silników do pojazdów samochodowych (z wyłączeniem motocykli) oraz do ciągników rolniczych. Produkcja rowerów i wózków inwalidzkich. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu transportowego. Produkcja monet. Sprzedaż hurtowa drewna, materiałów budowlanych i wyposażenia sanitarnego. Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana. Otyń Ebiuro Wirtualne Biura Pozaszkolne formy edukacji sportowej oraz zajęć sportowych i rekreacyjnychUprawa warzyw, włączając melony oraz uprawa roślin korzeniowych i roślin bulwiastych. Malowanie i szklenie. Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa. Wytwarzanie i przetwarzanie koksu. Działalność klubów sportowych. Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. ..

Biuro Wirtualne Otyń

Chcesz znacząco obniżyć koszty prowadzenia firmy? Potrzebujesz prestiżowego adresu do rejestracji działalności? Każdy etap realizacji sprawy może być na bieżąco śledzony przez klienta bez konieczności wykonywania zbędnych telefonów lub umawiania wizyt z Kancelarią. Kancelaria zyskuje szybki dostęp do dokumentów, które klient dodał, komunikacja z klientem jest płynna i chronologiczna. Twoi klienci po zalogowaniu się przez Panel klienta będą mogli dodawać skany lub zdjęcia faktur oraz wszelkich załączników bez konieczności dostarczania ich osobiście. Ebiuro Wirtualne Biura Otyń. Wiadomości zawsze docierają i mogą być do nich podpinane załączniki dowolnego rodzaju, metodą przeciągnij i upuść. Otyń Ebiuro Wirtualne Biura. Jeśli nie chcesz lub nie możesz zarejestrować działalności na własny adres, koniecznie zapoznaj się z prowadzonymi przez nas usługami. Nie musisz wynajmować powierzchni biurowej, by cieszyć się prestiżową lokalizacją Twojego biznesu. Odpowiedni adres daje wiele korzyści i wpływa na wizerunek Twojej firmy. Posiadanie adresu firmowego, pod którym nie kryje się prywatne mieszkanie jest w wielu przypadkach wartością biznesową samą w sobie. Jeśli nie chcesz, by to Twój adres domowy był oficjalnym adresem siedziby Twojej firmy, zamiast wynajmować drogi lokal, zdecyduj się na adres wirtualny i wybierz wirtualne biuro.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?