WIRTUALNE BIURO Otmuchów
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Otmuchów

Oferujemy naszym Klientom usługę ułatwiającą start w pracy na własny rachunek. Korzystając z naszej oferty masz gwarancję profesjonalizmu, indywidualnego podejścia do każdej sprawy oraz korzystnych cen. Masz dość biegania po mieście podczas załatwiania firmowych spraw? Postaw na nasz profesjonalizm. Wirtualne Biuro Otmuchów. Oszczędzasz czas, w którym ręcznie wprowadzałeś dokumenty do programu. Otmuchów Wirtualne Biuro. Panel został zaprojektowany pod każde potrzeby klienta, dzięki temu Ty i Twoi klienci zyskujecie czas oraz wysoką jakość komunikacji pomiędzy biuro-klient. Uporządkuj bazę swoich klientów, łatwiej wyszukuj potrzebne dane konkretnej firmy lub osoby kontaktowej. Skorzystają również Twoi Klienci! Przekaż im dostęp do wygodnego Panelu Klienta, w którym dostępne są skany otrzymanej korespondencji, informacje o poczcie do odbioru i faktury. Każdy etap realizacji sprawy może być na bieżąco śledzony przez klienta bez konieczności wykonywania zbędnych telefonów lub umawiania wizyt z Kancelarią. Kancelaria zyskuje szybki dostęp do dokumentów, które klient dodał, komunikacja z klientem jest płynna i chronologiczna. Korzystaj z pełnego pakietu biura wirtualnego — z adresem firmy, obsługą poczty, odbieraniem połączeń telefonicznych i bezpłatnym dostępem do salonu biznesowego oraz dostępem do prywatnego biura w wybranym centrum.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Otmuchów

Działalność firm centralnych (head offices) i holdingów, z wyłączeniem holdingów finansowych. Działalność usługowa wspomagająca transport lądowy. Działalność holdingów finansowych. Produkcja przędzy wełnianej. Produkcja sprzętu instalacyjnego. Sprzedaż detaliczna sprzętu sportowego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Pozostałe uprawy rolne inne niż wieloletnie. Hotele i podobne obiekty zakwaterowania. ADRES REJESTRACJI FIRMY Otmuchów Sprzedaż hurtowa mięsa i wyrobów z mięsa Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja pozostałych wyrobów z gumy. Pozostały transport lądowy pasażerski, gdzie indziej niesklasyfikowany. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Pozaszkolne formy edukacji artystycznej. Uprawa roślin przyprawowych i aromatycznych oraz roślin wykorzystywanych do produkcji leków i wyrobów farmaceutycznych. Produkcja sprzętu sportowego. Przeładunek towarów. Produkcja mioteł, szczotek i pędzli. Działalność pogotowia ratunkowego. Sprzedaż hurtowa mebli, dywanów i sprzętu oświetleniowego. Otmuchów ADRES REJESTRACJI FIRMY Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych Transport drogowy towarów. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Produkcja wyrobów futrzarskich. Wymiar sprawiedliwości. Produkcja wapna i gipsu. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Otmuchów

Przygotowywanie i dostarczanie żywności dla odbiorców zewnętrznych (katering). Pola kempingowe (włączając pola dla pojazdów kempingowych) i pola namiotowe. Pozostała działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Zarządzanie nieruchomościami wykonywane na zlecenie. Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i furgonetek. Produkcja samochodów osobowych. Przetwarzanie i konserwowanie ryb, skorupiaków i mięczaków. Produkcja elementów elektronicznych. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Ebiuro Wirtualne Biura Otmuchów Produkcja metali szlachetnychSprzedaż detaliczna pieczywa, ciast, wyrobów ciastkarskich i cukierniczych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Działalność świadczona przez agencje inkasa i biura kredytowe. Produkcja pozostałych zbiorników, cystern i pojemników metalowych. Naprawa i konserwacja statków i łodzi. Produkcja pozostałych wyrobów ceramicznych. Transport morski i przybrzeżny towarów. Produkcja wyrobów ściernych. Produkcja elementów elektronicznych. Otmuchów Ebiuro Wirtualne Biura Naprawa pozostałych artykułów użytku osobistego i domowegoSzkoły podstawowe. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Wykonywanie pozostałych instalacji budowlanych. Działalność wspomagająca edukację. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Działalność związana z wystawianiem przedstawień artystycznych. Produkcja pozostałych wyrobów ceramicznych. Produkcja ceramicznych izolatorów i osłon izolacyjnych. Pozostała działalność wspomagająca prowadzenie działalności gospodarczej, gdzie indziej niesklasyfikowana. ..

Biuro Wirtualne Otmuchów

Prowadzenie własnej firmy wiąże się z natłokiem obowiązków dla każdego przedsiębiorcy. Otmuchów prężnie się rozwijają, przejeżdżając przez miasto można z łatwością dostrzec nowe wieżowce biznesowe oraz usłyszeć o nowych inwestycjach i firmach robiących międzynarodową karierę. Oferujemy Klientowi dostęp do elektronicznego archiwum dokumentów czyli funkcja szybkiego odnajdywania dokumentów. Ebiuro Wirtualne Biura Otmuchów. Uporządkuj bazę swoich klientów, łatwiej wyszukuj potrzebne dane konkretnej firmy lub osoby kontaktowej. Otmuchów Ebiuro Wirtualne Biura. Wyszukanie dokumentu jest bardzo szybkie. Panel został zaprojektowany pod każde potrzeby klienta, dzięki temu Ty i Twoi klienci zyskujecie czas oraz wysoką jakość komunikacji pomiędzy biuro-klient. Za oferujemy Ci tani wirtualny adres dla firmy w Otmuchów, dzięki czemu będziesz mógł rozpocząć działalność. Współpracujemy z kancelariami prawnymi, notarialnymi, doradcami podatkowymi, rzecznikami patentowymi, tłumaczami przysięgłymi, firmami zajmującymi się marketingiem oraz pozycjonowaniem w google. Nasze kontakty biznesowe otwierają możliwości networkingowe, dzięki czemu stale będziesz zwiększać swoje doświadczenie i wiedzę. Szanujemy czas naszych klientów i chcemy zapewnić im jak najwyższy komfort usług.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?