WIRTUALNE BIURO Ostróda
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Ostróda

Od lat współpracujemy z wymagającymi klientami, którzy cenią sobie najwyższą jakość obsługi, a także bezpieczeństwo i doświadczenie. Korzystamy z systemu obsługi korespondencji, gdzie każdy Klient posiada swój własny panel, zarządza korespondencją. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Wirtualne Biuro Ostróda. Aplikacja sprawdzi się w przypadku prowadzenia wirtualnego sekretariatu, wtedy gdy dostęp do korespondencji wymagany jest przez znaczną ilość użytkowników. Ostróda Wirtualne Biuro. Nasze wirtualne biuro w Ostróda umożliwia Państwu zarejestrowanie firmy (zarówno jednoosobową działalność gospodarczą, dowolną spółkę czy jej oddział), jak również np. fundację czy stowarzyszenie z prestiżowym i rozpoznawalnym adresem w centrum Ostróda wraz z pełną obsługą bez ponoszenia wydatków na wynajem stacjonarnego biura czy zatrudniania pracowników. Prestiżowy adres siedziby to również świetne rozwiązanie dla firm typu start-up, których działalność często ma charakter zdalny. Możesz wykorzystać go zarówno do celów rejestracyjnych w urzędach, jak i na potrzeby marketingowe i wizerunkowe. Wybierz dowolny pakiet usług tak, aby najbardziej odpowiadał Twoim wymaganiom. Nowy adres, siłą rzeczy, wykorzystywany będzie przez klienta również do przyjmowania korespondencji.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Ostróda

Pozostałe przetwarzanie i konserwowanie owoców i warzyw. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Wytwarzanie i przetwarzanie produktów rafinacji ropy naftowej. Naprawa i konserwacja maszyn. Produkcja bielizny. Produkcja pozostałych wyrobów chemicznych, gdzie indziej niesklasyfikowana. ADRES REJESTRACJI FIRMY Ostróda Uprawa drzew oleistych Działalność wspomagająca edukację. Produkcja maszyn dla górnictwa i do wydobywania oraz budownictwa. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie biotechnologii. Sprzedaż hurtowa wyrobów porcelanowych, ceramicznych i szklanych oraz środków czyszczących. Produkcja sprzętu i wyposażenia do napędu hydraulicznego i pneumatycznego. Przygotowywanie i dostarczanie żywności dla odbiorców zewnętrznych (katering). Działalność firm centralnych (head offices) i holdingów, z wyłączeniem holdingów finansowych. Pozostałe drukowanie. Zarządzanie nieruchomościami wykonywane na zlecenie. Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych. Ostróda ADRES REJESTRACJI FIRMY Sprzedaż detaliczna mebli, sprzętu oświetleniowego i pozostałych artykułów użytku domowego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach Działalność muzeów. Zbieranie odpadów innych niż niebezpieczne. Wydobywanie torfu. Działalność centrów telefonicznych (call center). Naprawa i konserwacja urządzeń gospodarstwa domowego oraz sprzętu użytku domowego i ogrodniczego. Roboty związane z budową dróg szynowych i kolei podziemnej. Naprawa i konserwacja maszyn. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Ostróda

Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Działalność ochroniarska w zakresie obsługi systemów bezpieczeństwa. Działalność związana z produkcją filmów, nagrań wideo i programów telewizyjnych. Sprzedaż hurtowa obrabiarek. Działalność w zakresie nagrań dźwiękowych i muzycznych. Działalność fotograficzna. Produkcja pozostałych elektronicznych i elektrycznych przewodów i kabli. Działalność związana z wystawianiem przedstawień artystycznych. Wytwarzanie gotowych posiłków i dań. Ebiuro Wirtualne Biura Ostróda Przesyłanie energii elektrycznejSprzedaż detaliczna odzieży prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Naprawa i konserwacja maszyn. Sprzedaż hurtowa wyrobów porcelanowych, ceramicznych i szklanych oraz środków czyszczących. Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana. Wytwarzanie i zaopatrywanie w parę wodną, gorącą wodę i powietrze do układów klimatyzacyjnych. Pozostała działalność usługowa w zakresie technologii informatycznych i komputerowych. Wydawanie wykazów oraz list (np. adresowych, telefonicznych). Sprzedaż hurtowa i detaliczna samochodów osobowych i furgonetek. Ostróda Ebiuro Wirtualne Biura Pozostałe przetwarzanie i konserwowanie owoców i warzywDziałalność związana z oprogramowaniem. Działalność maklerska związana z rynkiem papierów wartościowych i towarów giełdowych. Przetwarzanie i konserwowanie mięsa z drobiu. Naprawa i konserwacja urządzeń elektrycznych. Produkcja gotowych wyrobów tekstylnych. Zarządzanie rynkami finansowymi. Działalność związana z produkcją filmów, nagrań wideo i programów telewizyjnych. Produkcja elementów elektronicznych. ..

Biuro Wirtualne Ostróda

Prowadzenie własnej firmy wiąże się z natłokiem obowiązków dla każdego przedsiębiorcy. Szanujemy czas naszych klientów i chcemy zapewnić im jak najwyższy komfort usług. Mają też możliwość rezerwacji sali konferencyjnej. Ebiuro Wirtualne Biura Ostróda. Korzystanie z aplikacji Wirtualne Biuro to przyszłość dla Twojej Firmy ! Ostróda Ebiuro Wirtualne Biura. Uporządkuj bazę swoich klientów, łatwiej wyszukuj potrzebne dane konkretnej firmy lub osoby kontaktowej. Szybciej przypisuj korespondencję przychodzącą do właściwego Klienta. Zapewniamy bardzo krótki czas dostosowania i wdrożenia systemu. Korzystanie z aplikacji Wirtualne Biuro to przyszłość dla Twojej Firmy ! Wiadomości zawsze docierają i mogą być do nich podpinane załączniki dowolnego rodzaju, metodą przeciągnij i upuść.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?