WIRTUALNE BIURO Ostaszewo
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Ostaszewo

Prowadzenie firmy wiąże się z wieloma wyzwaniami. eBIURO Ostaszewo zapewnia nowoczesne rozwiązania dla Twojej firmy, które pozwolą Ci założyć i rozwinąć swój własny biznes. Szanujemy czas naszych klientów i chcemy zapewnić im jak najwyższy komfort usług. Wszystkie dokumenty firmy będą dostępne w Biurze Klienta w formie elektronicznej 24 h na dobę. Wirtualne Biuro Ostaszewo. To był impuls do zaprojektowania oprogramowania rozwiązującego problemy najemców i dzierżawców. Ostaszewo Wirtualne Biuro. Wystarczy, że klient zarejestruje się do swojego panelu i już bezpośrednio z tego poziomu może dodać i podglądać swoją sprawę łącznie ze wszystkimi niezbędnymi dokumentami. Okazało się że nie ma na rynku profesjonalnego systemu dedykowanego do obsługi Wirtualnych Biur, a popyt na usługi tego typu bardzo szybko rośnie. Wirtualne Biuro Ostaszewo jest kimś, kto odciąża właścicieli firm w ich codziennych, żmudnych obowiązkach. Nasze wirtualne biuro w Ostaszewo umożliwia Państwu zarejestrowanie firmy (zarówno jednoosobową działalność gospodarczą, dowolną spółkę czy jej oddział), jak również np. fundację czy stowarzyszenie z prestiżowym i rozpoznawalnym adresem w centrum Ostaszewo wraz z pełną obsługą bez ponoszenia wydatków na wynajem stacjonarnego biura czy zatrudniania pracowników. Szanujemy czas naszych klientów i chcemy zapewnić im jak najwyższy komfort usług.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Ostaszewo

Szkoły podstawowe. Działalność związana z wystawianiem przedstawień artystycznych. Rozmnażanie roślin. Sprzedaż detaliczna gier i zabawek prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja konstrukcji metalowych i ich części. Pozostałe uprawy rolne inne niż wieloletnie. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych. Przetwarzanie danych; zarządzanie stronami internetowymi (hosting) i podobna działalność. ADRES REJESTRACJI FIRMY Ostaszewo Sprzedaż hurtowa pozostałych maszyn i urządzeń Produkcja pozostałych podstawowych chemikaliów nieorganicznych. Sprzedaż detaliczna zegarków, zegarów i biżuterii prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Pozostała działalność usługowa w zakresie technologii informatycznych i komputerowych. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Produkcja leków i pozostałych wyrobów farmaceutycznych. Produkcja sprzętu i wyposażenia do napędu hydraulicznego i pneumatycznego. Sprzedaż hurtowa odzieży i obuwia. Transport lotniczy towarów. Produkcja sztucznej biżuterii i wyrobów podobnych. Sprzedaż hurtowa skór. Produkcja toreb bagażowych, toreb ręcznych i podobnych wyrobów kaletniczych; produkcja wyrobów rymarskich. Ostaszewo ADRES REJESTRACJI FIRMY Sprzedaż detaliczna napojów alkoholowych i bezalkoholowych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach Pozostała działalność w zakresie opieki zdrowotnej, gdzie indziej niesklasyfikowana. Praktyka lekarska specjalistyczna. Sprzedaż hurtowa pozostałych maszyn i urządzeń. Sprzedaż hurtowa mebli, dywanów i sprzętu oświetleniowego. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Produkcja urządzeń, instrumentów oraz wyrobów medycznych, włączając dentystyczne. Produkcja elementów elektronicznych. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Ostaszewo

Zarządzanie rynkami finansowymi. Roboty związane z budową obiektów inżynierii wodnej. Produkcja pozostałych artykułów spożywczych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Organizacje i zespoły eksterytorialne. Produkcja rowerów i wózków inwalidzkich. Przesyłanie energii elektrycznej. Produkcja pozostałych wyrobów z drewna; produkcja wyrobów z korka, słomy i materiałów używanych do wyplatania. Naprawa i konserwacja maszyn. Produkcja elementów elektronicznych. Ebiuro Wirtualne Biura Ostaszewo Sprzedaż detaliczna wyrobów medycznych, włączając ortopedyczne, prowadzona w wyspecjalizowanych sklepachDziałalność wspomagająca wystawianie przedstawień artystycznych. Produkcja opakowań z metali . Produkcja sprzętu (tele)komunikacyjnego. Działalność wspomagająca edukację. Hotele i podobne obiekty zakwaterowania. Produkcja instrumentów optycznych i sprzętu fotograficznego. Produkcja pojazdów samochodowych przeznaczonych do przewozu towarów. Produkcja pozostałych wyrobów z gumy. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Ostaszewo Ebiuro Wirtualne Biura Produkcja przędzy z włókien chemicznychSprzedaż detaliczna dywanów, chodników i innych pokryć podłogowych oraz pokryć ściennych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Wykonywanie pozostałych instalacji budowlanych. Produkcja wyrobów z drutu, łańcuchów i sprężyn. Produkcja elementów elektronicznych. Produkcja pozostałych maszyn specjalnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja arkuszy fornirowych i płyt wykonanych na bazie drewna. Działalność pocztowa objęta obowiązkiem świadczenia usług powszechnych (operatora publicznego). ..

Biuro Wirtualne Ostaszewo

Od lat współpracujemy z wymagającymi klientami, którzy cenią sobie najwyższą jakość obsługi, a także bezpieczeństwo i doświadczenie. Obsługuj pocztę szybciej i łatwiej. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Ebiuro Wirtualne Biura Ostaszewo. System jest prosty i przejrzysty. Ostaszewo Ebiuro Wirtualne Biura. System Ticketów ma możliwość nadawania statusów dla wiadomości, przeszukiwania historii zgłoszeń, filtrowania po dacie oraz nadanych statusach, posiada również statystyki obrazujące stan wiadomości w zadanym przedziale czasowym. Nasze wirtualne biuro w Ostaszewo umożliwia Państwu zarejestrowanie firmy (zarówno jednoosobową działalność gospodarczą, dowolną spółkę czy jej oddział), jak również np. fundację czy stowarzyszenie z prestiżowym i rozpoznawalnym adresem w centrum Ostaszewo wraz z pełną obsługą bez ponoszenia wydatków na wynajem stacjonarnego biura czy zatrudniania pracowników. W jednym miejscu otrzymasz szeroki zakres usług oraz skuteczne wsparcie dla Twojego biznesu. Wybierz dowolny pakiet usług tak, aby najbardziej odpowiadał Twoim wymaganiom. Zdecyduj się na takie rozwiązanie, które gwarantuje Ci dużą oszczędność, niższe podatki, a także umożliwia przeprowadzanie konferencji i szkoleń w profesjonalnie wyposażonych salach.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?