WIRTUALNE BIURO Osieczna
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Osieczna

Oferujemy Państwu zarejestrowanie swojej firmy, działalności gospodarczej pod reprezentatywnym adresem. Planujesz rozpoczęcie działalności gospodarczej, założenie fundacji lub stowarzyszenia? Szybciej przypisuj korespondencję przychodzącą do właściwego Klienta. Program dostępny jest przez Internet – działa w oknie przeglądarki WWW i nie wymaga instalacji na komputerze. Wirtualne Biuro Osieczna. Obsługuj pocztę szybciej i łatwiej. Osieczna Wirtualne Biuro. Program dostępny jest przez Internet – działa w oknie przeglądarki WWW i nie wymaga instalacji na komputerze. Wiadomości dodane w systemie nie muszę przechodzić weryfikacji antyspamowej i nie są obarczone prawdopodobieństwem niedostarczenia do odbiorcy. Poprzez udostępnienie dla swoich klientów Panelu, dzięki, któremu będzie on mógł swobodnie przesyłać dowolne pliki, wiadomości, dokumenty rozliczeniowe oraz w wybranych branżach tworzyć sprawy. Formalności związane z rezerwacją czy wynajęciem Wirtualnego Biura okazały się złożoną procedurą. Dlatego też tutaj mieści się wirtualne biuro Osieczna. Prestiżowy adres dla Twojej firmy pomoże w zdobyciu najważniejszych światowych kontrahentów.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Osieczna

Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Nadawanie programów telewizyjnych ogólnodostępnych i abonamentowych. Pomoc społeczna z zakwaterowaniem dla osób w podeszłym wieku i osób niepełnosprawnych. Produkcja urządzeń, instrumentów oraz wyrobów medycznych, włączając dentystyczne. Górnictwo pozostałych rud metali nieżelaznych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Górnictwo ropy naftowej. Odzysk surowców z materiałów segregowanych. Produkcja drutu. ADRES REJESTRACJI FIRMY Osieczna Produkcja sprzętu instalacyjnego Produkcja masy włóknistej. Produkcja tkanin wełnianych. Uprawa drzew oleistych. Pozostała pomoc społeczna bez zakwaterowania, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja urządzeń dźwigowych i chwytaków. Pozyskiwanie dziko rosnących produktów leśnych, z wyłączeniem drewna. Uprawa roślin włóknistych. Działalność usługowa wspomagająca transport lotniczy. Produkcja pozostałych części i akcesoriów do pojazdów silnikowych, z wyłączeniem motocykli. Działalność usługowa wspomagająca transport lądowy. Zakładanie stolarki budowlanej. Osieczna ADRES REJESTRACJI FIRMY Pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Działalność w zakresie nagrań dźwiękowych i muzycznych. Działalność wspomagająca edukację. Sprzedaż detaliczna kwiatów, roślin, nasion, nawozów, żywych zwierząt domowych, karmy dla zwierząt domowych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Osieczna

Transport morski i przybrzeżny towarów. Sprzedaż detaliczna paliw do pojazdów silnikowych na stacjach paliw. Sprzedaż hurtowa i detaliczna samochodów osobowych i furgonetek. Działalność w zakresie telekomunikacji bezprzewodowej, z wyłączeniem telekomunikacji satelitarnej. Wytwarzanie i przetwarzanie koksu. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Pozostałe przetwarzanie i konserwowanie owoców i warzyw. Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana. Sprzedaż hurtowa cukru, czekolady, wyrobów cukierniczych i piekarskich. Górnictwo rud uranu i toru. Produkcja wyrobów jubilerskich i podobnych. Ebiuro Wirtualne Biura Osieczna Produkcja statków powietrznych, statków kosmicznych i podobnych maszynWynajem i dzierżawa maszyn i urządzeń budowlanych. Produkcja mebli kuchennych. Sprzedaż detaliczna części i akcesoriów do pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli. Nadawanie programów radiofonicznych. Wynajem i dzierżawa pozostałych maszyn, urządzeń oraz dóbr materialnych, gdzie indziej niesklasyfikowane. Wykonywanie fotokopii, przygotowywanie dokumentów i pozostała specjalistyczna działalność wspomagająca prowadzenie biura. Produkcja artykułów gospodarstwa domowego, toaletowych i sanitarnych. Działalność związana z wystawianiem przedstawień artystycznych. Działalność w zakresie telekomunikacji bezprzewodowej, z wyłączeniem telekomunikacji satelitarnej. Wytwarzanie i przetwarzanie produktów rafinacji ropy naftowej. Osieczna Ebiuro Wirtualne Biura Malowanie i szklenieDziałalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Produkcja przypraw. Działalność wspomagająca edukację. Działalność morskich agencji transportowych. Pozostała działalność wspomagająca prowadzenie działalności gospodarczej, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja wyrobów nożowniczych i sztućców. Zbieranie odpadów niebezpiecznych. Demontaż wyrobów zużytych. ..

Biuro Wirtualne Osieczna

Pomożemy Ci też oszczędzić Twój cenny czas i pieniądze. Nie są to jednak wszystkie zalety korzystania z naszego taniego wirtualnego biura. Możemy też zastąpić Cię w wielu czynnościach, które konieczne są, jeśli posiada się własną firmę. Takie rozwiązanie to nie tylko duża oszczędność na kosztach użytkowania rzeczywistego lokalu, ale także atrakcyjny zapis na wizytówce. Ebiuro Wirtualne Biura Osieczna. Wiadomości dodane w systemie nie muszę przechodzić weryfikacji antyspamowej i nie są obarczone prawdopodobieństwem niedostarczenia do odbiorcy. Osieczna Ebiuro Wirtualne Biura. Oferujemy pełne dostosowanie i wdrożenie przedstawionej aplikacji w Twojej Firmie. Wystarczy, że klient zarejestruje się do swojego panelu i już bezpośrednio z tego poziomu może dodać i podglądać swoją sprawę łącznie ze wszystkimi niezbędnymi dokumentami. Wirtualne Biuro Osieczna jest kimś, kto odciąża właścicieli firm w ich codziennych, żmudnych obowiązkach. Jeśli nie chcesz lub nie możesz zarejestrować działalności na własny adres, koniecznie zapoznaj się z prowadzonymi przez nas usługami. Nowy adres, siłą rzeczy, wykorzystywany będzie przez klienta również do przyjmowania korespondencji.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?