WIRTUALNE BIURO Osieck
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Osieck

Świadczymy profesjonalne wsparcie w obsługach księgowej. Dopasowujemy się do potrzeb i możliwości finansowych klientów i zawsze polecamy doświadczonych partnerów ze specjalistyczną wiedzą. Posiadanie adresu firmowego Osieck, pod którym nie kryje się prywatne mieszkanie jest w wielu przypadkach wartością biznesową samą w sobie. Korzystając z naszej oferty masz gwarancję profesjonalizmu, indywidualnego podejścia do każdej sprawy oraz korzystnych cen. Wirtualne Biuro Osieck. Zapewniamy bardzo krótki czas dostosowania i wdrożenia systemu. Osieck Wirtualne Biuro. Wszystkie dokumenty firmy będą dostępne w Biurze Klienta w formie elektronicznej 24 h na dobę. Nie zwlekaj dłużej, załóż aplikacje wirtualnego biura i testuj już dzisiaj ! Aplikacja umożliwia śledzenie dodanych faktur, spraw, zamówień, ofert oraz wielu innych rekordów a jakakolwiek zmiana statusu jest na bieżąco rejestrowana. Jest to ogromne zaoszczędzenie czasu oraz zmniejszenie w dużej mierze obowiązków pracownika każdego sekretariatu. Gdy podejmiesz już decyzję o rozpoczęciu realizacji, podpiszemy stosowną umowę licencyjną, która jasno określi warunki naszej współpracy.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Osieck

Działalność obiektów kulturalnych. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych. Działalność trustów, funduszów i podobnych instytucji finansowych. Działalność w zakresie informacji turystycznej. Zbieranie odpadów niebezpiecznych. Działalność wspomagająca edukację. ADRES REJESTRACJI FIRMY Osieck Odlewnictwo żeliwa Sprzedaż detaliczna prowadzona przez domy sprzedaży wysyłkowej lub Internet. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu transportowego. Wytwarzanie paliw gazowych. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie biotechnologii. Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Pozostała działalność wspomagająca prowadzenie działalności gospodarczej, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja instrumentów i przyrządów pomiarowych, kontrolnych i nawigacyjnych. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Sprzedaż detaliczna sprzętu audiowizualnego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Sprzedaż hurtowa obrabiarek. Osieck ADRES REJESTRACJI FIRMY Kształtowanie i obróbka szkła płaskiego Sprzedaż detaliczna odzieży prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Wydawanie czasopism i pozostałych periodyków. Produkcja urządzeń, instrumentów oraz wyrobów medycznych, włączając dentystyczne. Produkcja wyrobów tytoniowych. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Osieck

Reprodukcja zapisanych nośników informacji. Produkcja wyrobów formowanych na zimno. Sprzedaż detaliczna pozostałych wyrobów prowadzona na straganach i targowiskach. Roboty związane z budową rurociągów przesyłowych i sieci rozdzielczych. Chów i hodowla ryb oraz pozostałych organizmów wodnych w wodach śródlądowych. Pozostała działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność agentów zajmujących się sprzedażą płodów rolnych, żywych zwierząt, surowców dla przemysłu tekstylnego i półproduktów. Działalność usługowa wspomagająca produkcję roślinną. Przetwarzanie i konserwowanie ryb, skorupiaków i mięczaków. Ebiuro Wirtualne Biura Osieck Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Sprzedaż detaliczna książek prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja elektronicznego sprzętu powszechnego użytku. Uprawa zbóż, roślin strączkowych i roślin oleistych na nasiona, z wyłączeniem ryżu. Kucie, prasowanie, wytłaczanie i walcowanie metali; metalurgia proszków. Obróbka nasion dla celów rozmnażania roślin. Produkcja metali szlachetnych. Działalność agentów zajmujących się sprzedażą żywności, napojów i wyrobów tytoniowych. Rozmnażanie roślin. Działalność weterynaryjna. Osieck Ebiuro Wirtualne Biura Produkcja pozostałych wyrobów z gumyDziałalność w zakresie informacji turystycznej. Produkcja pozostałych wyrobów z gumy. Kierowanie podstawowymi rodzajami działalności publicznej. Wydobywanie kamieni ozdobnych oraz kamienia dla potrzeb budownictwa, skał wapiennych, gipsu, kredy i łupków. Wynajem i dzierżawa środków transportu lotniczego. Produkcja elektronicznego sprzętu powszechnego użytku. Sprzedaż detaliczna nagrań dźwiękowych i audiowizualnych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Działalność w zakresie telekomunikacji satelitarnej. Praktyka lekarska dentystyczna. Naprawa i konserwacja urządzeń gospodarstwa domowego oraz sprzętu użytku domowego i ogrodniczego. ..

Biuro Wirtualne Osieck

Mają też możliwość rezerwacji sali konferencyjnej. Aplikacja umożliwia śledzenie dodanych faktur, spraw, zamówień, ofert oraz wielu innych rekordów a jakakolwiek zmiana statusu jest na bieżąco rejestrowana. Aplikacja sprawdzi się w przypadku prowadzenia wirtualnego sekretariatu, wtedy gdy dostęp do korespondencji wymagany jest przez znaczną ilość użytkowników. Ebiuro Wirtualne Biura Osieck. Zanim otrzymasz precyzyjną ofertę wdrożenia systemu dla Ciebie przeprowadzimy konsultacje aby określić czy potrzebne będzie dodatkowe dostosowanie go. Osieck Ebiuro Wirtualne Biura. System jest prosty i przejrzysty. Wirtualne Biuro dla Biur Rachunkowych Osieck prężnie się rozwijają, przejeżdżając przez miasto można z łatwością dostrzec nowe wieżowce biznesowe oraz usłyszeć o nowych inwestycjach i firmach robiących międzynarodową karierę. Wirtualne biuro, sekretariat, pomoc księgowa, a także opracowanie identyfikacji wizualnej oraz marketing internetowy, wszystko tylko po to, aby Twoja firma mogła osiągnąć sukces. Jeśli nie potrzebujesz stacjonarnego miejsca pracy, biuro wirtualne to rozwiązanie stworzone dla Ciebie.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?