WIRTUALNE BIURO Orchowo
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Orchowo

Pomożemy Ci też oszczędzić Twój cenny czas i pieniądze. Nie są to jednak wszystkie zalety korzystania z naszego taniego wirtualnego biura. Możemy też zastąpić Cię w wielu czynnościach, które konieczne są, jeśli posiada się własną firmę. Wirtualne biuro, sekretariat, pomoc księgowa, a także opracowanie identyfikacji wizualnej oraz marketing internetowy, wszystko tylko po to, aby Twoja firma mogła osiągnąć sukces. Wirtualne Biuro Orchowo. Dodatkowo aplikacja jest odporna na działanie wirusów i awarie komputera. Orchowo Wirtualne Biuro. System jest prosty i przejrzysty. Wirtualne Biuro dla Biur Rachunkowych Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów uruchomiliśmy nową aplikację Biuro Klienta. Każdy z systemów Wirtualnego Biura posiada sprawdzony mechanizm komunikacji pomiędzy klientem a firmą. Zdecyduj się na takie rozwiązanie, które gwarantuje Ci dużą oszczędność, niższe podatki, a także umożliwia przeprowadzanie konferencji i szkoleń w profesjonalnie wyposażonych salach.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Orchowo

Zbieranie odpadów innych niż niebezpieczne. Produkcja łożysk, kół zębatych, przekładni zębatych i elementów napędowych. Produkcja tkanin z włókien chemicznych. Sprzedaż hurtowa sprzętu elektronicznego i telekomunikacyjnego oraz części do niego. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Działalność pozostałych organizacji członkowskich, gdzie indziej niesklasyfikowana. ADRES REJESTRACJI FIRMY Orchowo Produkcja sprzętu i wyposażenia do napędu hydraulicznego i pneumatycznego Przetwarzanie i konserwowanie mięsa, z wyłączeniem mięsa z drobiu. Sprzedaż hurtowa mebli biurowych. Chów i hodowla pozostałego bydła i bawołów. Pozostała pomoc społeczna bez zakwaterowania, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja mydła i detergentów, środków myjących i czyszczących. Produkcja wapna i gipsu. Praktyka lekarska ogólna. Orchowo ADRES REJESTRACJI FIRMY Technika Niespecjalistyczne sprzątanie budynków i obiektów przemysłowych. Produkcja pozostałych maszyn specjalnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana. Wydobywanie soli. Produkcja pozostałych artykułów spożywczych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Sprzedaż hurtowa maszyn i urządzeń rolniczych oraz dodatkowego wyposażenia. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Orchowo

Działalność pocztowa objęta obowiązkiem świadczenia usług powszechnych (operatora publicznego). Obowiązkowe zabezpieczenia społeczne. Naprawa pozostałych artykułów użytku osobistego i domowego. Działalność fotograficzna. Ubezpieczenia na życie. Działalność obiektów kulturalnych. Produkcja statków powietrznych, statków kosmicznych i podobnych maszyn. Magazynowanie i przechowywanie paliw gazowych. Wydobywanie kamieni ozdobnych oraz kamienia dla potrzeb budownictwa, skał wapiennych, gipsu, kredy i łupków. Działalność wspomagająca edukację. Naprawa i konserwacja maszyn. Ebiuro Wirtualne Biura Orchowo Naprawa i konserwacja maszynDziałalność związana z doradztwem w zakresie informatyki. Naprawa i konserwacja sprzętu (tele)komunikacyjnego. Produkcja maszyn stosowanych w przetwórstwie żywności, tytoniu i produkcji napojów. Sprzedaż detaliczna sprzętu sportowego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja ceramicznych wyrobów stołowych i ozdobnych. Produkcja mioteł, szczotek i pędzli. Wyprawa skór, garbowanie; wyprawa i barwienie skór futerkowych. Produkcja pozostałych elektronicznych i elektrycznych przewodów i kabli. Produkcja mebli biurowych i sklepowych. Orchowo Ebiuro Wirtualne Biura Działalność szpitaliObowiązkowe zabezpieczenia społeczne. Produkcja maszyn do obróbki gumy lub tworzyw sztucznych oraz wytwarzania wyrobów z tych materiałów. Pozostała działalność związana z udostępnianiem pracowników. Produkcja mebli kuchennych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Pozostałe drukowanie. ..

Biuro Wirtualne Orchowo

Oferujemy Państwu zarejestrowanie swojej firmy, działalności gospodarczej pod reprezentatywnym adresem. Planujesz rozpoczęcie działalności gospodarczej, założenie fundacji lub stowarzyszenia? Oferujemy pełne dostosowanie i wdrożenie przedstawionej aplikacji w Twojej Firmie. Twoje biuro lub kancelaria na bieżąco ma kontakt z Tobą lub Twoja firma. Ebiuro Wirtualne Biura Orchowo. Aplikacja sprawdzi się w przypadku prowadzenia wirtualnego sekretariatu, wtedy gdy dostęp do korespondencji wymagany jest przez znaczną ilość użytkowników. Orchowo Ebiuro Wirtualne Biura. Każdy etap realizacji sprawy może być na bieżąco śledzony przez klienta bez konieczności wykonywania zbędnych telefonów lub umawiania wizyt z Kancelarią. Kancelaria zyskuje szybki dostęp do dokumentów, które klient dodał, komunikacja z klientem jest płynna i chronologiczna. Formalności związane z rezerwacją czy wynajęciem Wirtualnego Biura okazały się złożoną procedurą. Usługa jest dedykowana m.in. firmom, które swoją działalność realizują w różnych miejscach. Możesz wykorzystać go zarówno do celów rejestracyjnych w urzędach, jak i na potrzeby marketingowe i wizerunkowe. Chcesz znacząco obniżyć koszty prowadzenia firmy? Potrzebujesz prestiżowego adresu do rejestracji działalności?

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?