WIRTUALNE BIURO Odrzywół
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Odrzywół

W jednym miejscu otrzymasz szeroki zakres usług oraz skuteczne wsparcie dla Twojego biznesu. Posiadanie adresu firmowego Odrzywół, pod którym nie kryje się prywatne mieszkanie jest w wielu przypadkach wartością biznesową samą w sobie. Skorzystają również Twoi Klienci! Przekaż im dostęp do wygodnego Panelu Klienta, w którym dostępne są skany otrzymanej korespondencji, informacje o poczcie do odbioru i faktury. Wirtualne Biuro Odrzywół. Aplikacja sprawdzi się w przypadku prowadzenia wirtualnego sekretariatu, wtedy gdy dostęp do korespondencji wymagany jest przez znaczną ilość użytkowników. Odrzywół Wirtualne Biuro. Zarządzaj korespondencją przychodzącą i wychodzącą, wysyłaj powiadomienia e-mail do swoich klientów, umożliwiając im dostęp do skanów swojej korespondencji przez całą dobę. Dzięki temu możliwy jest dostęp do niego z dowolnego komputera, zarówno w biurze, jak i w domu – przez wielu użytkowników równocześnie. Prowadzenie własnej firmy wiąże się z natłokiem obowiązków dla każdego przedsiębiorcy. Zdecyduj się na takie rozwiązanie, które gwarantuje Ci dużą oszczędność, niższe podatki, a także umożliwia przeprowadzanie konferencji i szkoleń w profesjonalnie wyposażonych salach. Od lat współpracujemy z wymagającymi klientami, którzy cenią sobie najwyższą jakość obsługi, a także bezpieczeństwo i doświadczenie.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Odrzywół

Wydobywanie kamieni ozdobnych oraz kamienia dla potrzeb budownictwa, skał wapiennych, gipsu, kredy i łupków. Sprzedaż hurtowa napojów alkoholowych. Działalność wspomagająca edukację. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu transportowego. Nadawanie programów radiofonicznych. Przygotowywanie i dostarczanie żywności dla odbiorców zewnętrznych (katering). Naprawa i konserwacja urządzeń elektrycznych. ADRES REJESTRACJI FIRMY Odrzywół Produkcja pozostałych maszyn specjalnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana Naprawa i konserwacja maszyn. Produkcja przędzy z pozostałych włókien tekstylnych, włączając produkcję nici. Malowanie i szklenie. Produkcja rowerów i wózków inwalidzkich. Chów i hodowla pozostałego bydła i bawołów. Działalność w zakresie specjalistycznego projektowania. Produkcja pozostałych maszyn specjalnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja zegarków i zegarów. Produkcja instrumentów optycznych i sprzętu fotograficznego. Odrzywół ADRES REJESTRACJI FIRMY Chów i hodowla pozostałych zwierząt Sprzedaż detaliczna kwiatów, roślin, nasion, nawozów, żywych zwierząt domowych, karmy dla zwierząt domowych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja pozostałych wyrobów z papieru i tektury. Chów i hodowla ryb oraz pozostałych organizmów wodnych w wodach morskich. Produkcja pozostałych podstawowych chemikaliów nieorganicznych. Transport lotniczy pasażerski. Działalność w zakresie architektury. Produkcja ceramicznych wyrobów sanitarnych. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Odrzywół

Sprzedaż hurtowa i detaliczna samochodów osobowych i furgonetek. Produkcja mebli biurowych i sklepowych. Działalność w zakresie architektury. Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Magazynowanie i przechowywanie pozostałych towarów. Działalność pomocnicza związana z utrzymaniem porządku w budynkach. Pozostała działalność pocztowa i kurierska. Roboty związane z budową dróg szynowych i kolei podziemnej. Gospodarstwa domowe świadczące usługi na własne potrzeby. Ebiuro Wirtualne Biura Odrzywół Działalność agentów i brokerów ubezpieczeniowychChów i hodowla wielbłądów i zwierząt wielbłądowatych. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Zakładanie stolarki budowlanej. Naprawa pozostałych artykułów użytku osobistego i domowego. Produkcja broni i amunicji. Pozostałe przetwarzanie i konserwowanie owoców i warzyw. Sprzedaż hurtowa i detaliczna pozostałych pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli. Produkcja olejków eterycznych. Odrzywół Ebiuro Wirtualne Biura Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażeniaWydawanie książek. Produkcja pozostałych kurków i zaworów. Roboty związane z budową dróg szynowych i kolei podziemnej. Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. ..

Biuro Wirtualne Odrzywół

Współpracujemy z kancelariami prawnymi, notarialnymi, doradcami podatkowymi, rzecznikami patentowymi, tłumaczami przysięgłymi, firmami zajmującymi się marketingiem oraz pozycjonowaniem w google. Nasze kontakty biznesowe otwierają możliwości networkingowe, dzięki czemu stale będziesz zwiększać swoje doświadczenie i wiedzę. Wirtualne biuro, sekretariat, pomoc księgowa, a także opracowanie identyfikacji wizualnej oraz marketing internetowy, wszystko tylko po to, aby Twoja firma mogła osiągnąć sukces. Jeśli nie chcesz, by to Twój adres domowy był oficjalnym adresem siedziby Twojej firmy, zamiast wynajmować drogi lokal, zdecyduj się na adres wirtualny i wybierz Odrzywół wirtualne biuro. Ebiuro Wirtualne Biura Odrzywół. Na wdrożonym systemie przeprowadzę szkolenie wskazanych pracowników z jego obsługi. Na szkolenie przyjadę do Was. Odrzywół Ebiuro Wirtualne Biura. Oferujemy pełne dostosowanie i wdrożenie przedstawionej aplikacji w Twojej Firmie. Wiadomości zawsze docierają i mogą być do nich podpinane załączniki dowolnego rodzaju, metodą przeciągnij i upuść. Odrzywół prężnie się rozwijają, przejeżdżając przez miasto można z łatwością dostrzec nowe wieżowce biznesowe oraz usłyszeć o nowych inwestycjach i firmach robiących międzynarodową karierę. Szanujemy czas naszych klientów i chcemy zapewnić im jak najwyższy komfort usług.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?