WIRTUALNE BIURO Ochota
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Ochota

Nowy adres, siłą rzeczy, wykorzystywany będzie przez klienta również do przyjmowania korespondencji. Uporządkuj bazę swoich klientów, łatwiej wyszukuj potrzebne dane konkretnej firmy lub osoby kontaktowej. Oferujemy pełne dostosowanie i wdrożenie przedstawionej aplikacji w Twojej Firmie. Wirtualne Biuro Ochota. Zanim otrzymasz precyzyjną ofertę wdrożenia systemu dla Ciebie przeprowadzimy konsultacje aby określić czy potrzebne będzie dodatkowe dostosowanie go. Ochota Wirtualne Biuro. Wszystkie dokumenty firmy będą dostępne w Biurze Klienta w formie elektronicznej 24 h na dobę. Znając już Twoje oczekiwania możemy opracować specyfikację dostosowania systemu do określonych wymagań oraz ustalić czas i koszt całej realizacji. Dlatego też tutaj mieści się wirtualne biuro Ochota. Prestiżowy adres dla Twojej firmy pomoże w zdobyciu najważniejszych światowych kontrahentów. Możesz wykorzystać go zarówno do celów rejestracyjnych w urzędach, jak i na potrzeby marketingowe i wizerunkowe. Chcesz znacząco obniżyć koszty prowadzenia firmy? Potrzebujesz prestiżowego adresu do rejestracji działalności?

ADRES REJESTRACJI FIRMY Ochota

Uprawa winogron. Naprawa i konserwacja maszyn. Dzierżawa własności intelektualnej i podobnych produktów, z wyłączeniem prac chronionych prawem autorskim. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Przetwórstwo mleka i wyrób serów. Działalność pogotowia ratunkowego. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Działalność związana z oprogramowaniem. ADRES REJESTRACJI FIRMY Ochota Produkcja sprzętu (tele)komunikacyjnego Obróbka nasion dla celów rozmnażania roślin. Naprawa pozostałych artykułów użytku osobistego i domowego. Sprzedaż hurtowa napojów bezalkoholowych. Produkcja cementu. Wynajem i dzierżawa środków transportu wodnego. Uprawa drzew i krzewów owocowych ziarnkowych i pestkowych. Uprawa roślin przyprawowych i aromatycznych oraz roślin wykorzystywanych do produkcji leków i wyrobów farmaceutycznych. Działalność pokojów zagadek, domów strachu, miejsc do tańczenia i w zakresie innych form rozrywki lub rekreacji organizowanych w pomieszczeniach lub w innych miejscach o zamkniętej przestrzeni . Wydobywanie minerałów dla przemysłu chemicznego oraz do produkcji nawozów. Produkcja pozostałych wyrobów chemicznych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Ochota ADRES REJESTRACJI FIRMY Działalność związana z wyszukiwaniem miejsc pracy i pozyskiwaniem pracowników Ubezpieczenia na życie. Działalność w zakresie telekomunikacji satelitarnej. Wykonywanie pozostałych instalacji budowlanych. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Ochota

Zarządzanie rynkami finansowymi. Wytwarzanie i przetwarzanie koksu. Uprawa pozostałych drzew i krzewów owocowych oraz orzechów. Produkcja instrumentów i przyrządów pomiarowych, kontrolnych i nawigacyjnych. Produkcja pozostałej odzieży i dodatków do odzieży. Działalność paramedyczna. Wykonywanie fotokopii, przygotowywanie dokumentów i pozostała specjalistyczna działalność wspomagająca prowadzenie biura. Wypożyczanie i dzierżawa pozostałych artykułów użytku osobistego i domowego. Roboty związane z budową obiektów inżynierii wodnej. Wydawanie wykazów oraz list (np. adresowych, telefonicznych). Ebiuro Wirtualne Biura Ochota Pozostała działalność usługowa w zakresie informacji, gdzie indziej niesklasyfikowanaHandel energią elektryczną. Sprzedaż detaliczna pieczywa, ciast, wyrobów ciastkarskich i cukierniczych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Działalność portali internetowych. Produkcja elementów elektronicznych. Sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach z przewagą żywności, napojów i wyrobów tytoniowych. Produkcja toreb bagażowych, toreb ręcznych i podobnych wyrobów kaletniczych; produkcja wyrobów rymarskich. Naprawa i konserwacja mebli i wyposażenia domowego. Naprawa i konserwacja maszyn. Roboty związane z budową dróg szynowych i kolei podziemnej. Ochota Ebiuro Wirtualne Biura Wykonywanie pozostałych instalacji budowlanychChów i hodowla koni i pozostałych zwierząt koniowatych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja wyrobów z drutu, łańcuchów i sprężyn. Roboty związane z budową pozostałych obiektów inżynierii lądowej i wodnej, gdzie indziej niesklasyfikowane. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Uprawa warzyw, włączając melony oraz uprawa roślin korzeniowych i roślin bulwiastych. Produkcja wyrobów powroźniczych, lin, szpagatów i wyrobów sieciowych. Roboty związane z budową obiektów inżynierii wodnej. Pozostała usługowa działalność gastronomiczna. ..

Biuro Wirtualne Ochota

Oferujemy Klientowi dostęp do elektronicznego archiwum dokumentów czyli funkcja szybkiego odnajdywania dokumentów. Korzystanie z aplikacji Wirtualne Biuro to przyszłość dla Twojej Firmy ! Na wdrożonym systemie przeprowadzę szkolenie wskazanych pracowników z jego obsługi. Na szkolenie przyjadę do Was. Ebiuro Wirtualne Biura Ochota. Skorzystają również Twoi Klienci! Przekaż im dostęp do wygodnego Panelu Klienta, w którym dostępne są skany otrzymanej korespondencji, informacje o poczcie do odbioru i faktury. Ochota Ebiuro Wirtualne Biura. Twoje biuro lub kancelaria na bieżąco ma kontakt z Tobą lub Twoja firma. Wszystkie dokumenty firmy będą dostępne w Biurze Klienta w formie elektronicznej 24 h na dobę. Okazało się że nie ma na rynku profesjonalnego systemu dedykowanego do obsługi Wirtualnych Biur, a popyt na usługi tego typu bardzo szybko rośnie. Prowadzenie własnej firmy wiąże się z natłokiem obowiązków dla każdego przedsiębiorcy. Jeśli nie chcesz lub nie możesz zarejestrować działalności na własny adres, koniecznie zapoznaj się z prowadzonymi przez nas usługami.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?