WIRTUALNE BIURO Obrazów
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Obrazów

Poprzez udostępnienie dla swoich klientów Panelu, dzięki, któremu będzie on mógł swobodnie przesyłać dowolne pliki, wiadomości, dokumenty rozliczeniowe oraz w wybranych branżach tworzyć sprawy. Gdy do Wirtualnego Biura dotrze korespondencja dla Klienta, po zeskanowaniu jej należy przejść do Poczta (dokumenty)/Dodaj nowy dokument i dodać do systemu pliki z zeskanowanymi dokumentami wskazując gdzie zostały zapisane na lokalnym komputerze, następnie wysyłamy je do systemu. Szybciej przypisuj korespondencję przychodzącą do właściwego Klienta. Wirtualne Biuro Obrazów. Oszczędzasz czas, w którym ręcznie wprowadzałeś dokumenty do programu. Obrazów Wirtualne Biuro. System jest prosty i przejrzysty. Klient posiada wgląd do swojej korespondencji 24/7z możliwością przeszukiwania dokumentacji. Po podpisaniu umowy rozpoczniemy dostosowanie systemu do Twoich oczekiwać, o ile takie zmiany będą konieczne. Gdy do Wirtualnego Biura dotrze korespondencja dla Klienta, po zeskanowaniu jej należy przejść do Poczta (dokumenty)/Dodaj nowy dokument i dodać do systemu pliki z zeskanowanymi dokumentami wskazując gdzie zostały zapisane na lokalnym komputerze, następnie wysyłamy je do systemu. Jeśli nie chcesz, by to Twój adres domowy był oficjalnym adresem siedziby Twojej firmy, zamiast wynajmować drogi lokal, zdecyduj się na adres wirtualny i wybierz wirtualne biuro.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Obrazów

Sprzedaż detaliczna sprzętu sportowego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Przetwarzanie i unieszkodliwianie odpadów niebezpiecznych. Produkcja urządzeń, instrumentów oraz wyrobów medycznych, włączając dentystyczne. Naprawa i konserwacja maszyn. Naprawa i konserwacja elektronicznego sprzętu powszechnego użytku. Transport drogowy towarów. Produkcja tkanin wełnianych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. ADRES REJESTRACJI FIRMY Obrazów Produkcja przypraw Działalność organizacji komercyjnych i pracodawców. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Działalność pośredników turystycznych. Wykonywanie pozostałych instalacji budowlanych. Produkcja maszyn stosowanych w przetwórstwie żywności, tytoniu i produkcji napojów. Działalność portali internetowych. Wydawanie gazet. Działalność związana z wystawianiem przedstawień artystycznych. Działalność obiektów kulturalnych. Pozostała działalność pocztowa i kurierska. Obróbka metali i nakładanie powłok na metale. Obrazów ADRES REJESTRACJI FIRMY Pozostały transport lądowy pasażerski, gdzie indziej niesklasyfikowany Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych. Pozostała działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja pieców, palenisk i palników piecowych. Fundusze emerytalne. Działalność pocztowa objęta obowiązkiem świadczenia usług powszechnych (operatora publicznego). ..

Ebiuro Wirtualne Biura Obrazów

Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Produkcja sztucznej biżuterii i wyrobów podobnych. Produkcja motocykli. Pozaszkolne formy edukacji sportowej oraz zajęć sportowych i rekreacyjnych. Sprzedaż hurtowa wyrobów tytoniowych. Praktyka lekarska dentystyczna. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu transportowego. Wytwarzanie skrobi i wyrobów skrobiowych. Praktyka lekarska ogólna. Ebiuro Wirtualne Biura Obrazów Uprawa zbóż, roślin strączkowych i roślin oleistych na nasiona, z wyłączeniem ryżuNaprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Naprawa i konserwacja maszyn. Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa. Wydawanie wykazów oraz list (np. adresowych, telefonicznych). Produkcja pozostałych wyrobów z mineralnych surowców niemetalicznych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Odlewnictwo żeliwa. Produkcja pozostałych wyrobów z gumy. Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami. Obrazów Ebiuro Wirtualne Biura Sprzedaż hurtowa i detaliczna samochodów osobowych i furgonetekWykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja maszyn do obróbki metalu. Działalność usługowa związana z przygotowywaniem do druku. Pozostała działalność usługowa w zakresie technologii informatycznych i komputerowych. Sprzedaż hurtowa mebli biurowych. Działalność pokojów zagadek, domów strachu, miejsc do tańczenia i w zakresie innych form rozrywki lub rekreacji organizowanych w pomieszczeniach lub w innych miejscach o zamkniętej przestrzeni . Produkcja cegieł, dachówek i materiałów budowlanych, z wypalanej gliny. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. ..

Biuro Wirtualne Obrazów

Chcesz otworzyć firmę i zarejestrować ją w Obrazów bez potrzeby wynajmowania biura, kupowania wyposażenia i zatrudniania personelu? Szczególnie przy rozpoczynaniu działalności koszty wynajmu lokalu biurowego mogą być dużym ograniczeniem. Pewne administracyjne kwestie może załatwić za nas wirtualne biuro.Szybciej przypisuj korespondencję przychodzącą do właściwego Klienta. Ebiuro Wirtualne Biura Obrazów. Poprzez udostępnienie dla swoich klientów Panelu, dzięki, któremu będzie on mógł swobodnie przesyłać dowolne pliki, wiadomości, dokumenty rozliczeniowe oraz w wybranych branżach tworzyć sprawy. Obrazów Ebiuro Wirtualne Biura. Dzięki temu możliwy jest dostęp do niego z dowolnego komputera, zarówno w biurze, jak i w domu – przez wielu użytkowników równocześnie. Oferujemy Klientowi dostęp do elektronicznego archiwum dokumentów czyli funkcja szybkiego odnajdywania dokumentów. Wybierz dowolny pakiet usług tak, aby najbardziej odpowiadał Twoim wymaganiom. Jeśli nie chcesz, by to Twój adres domowy był oficjalnym adresem siedziby Twojej firmy, zamiast wynajmować drogi lokal, zdecyduj się na adres wirtualny i wybierz wirtualne biuro. To wirtualne biuro dla rozpoczynających działalność gospodarczą, dla stowarzyszeń, które potrzebują adresu do korespondencji i rejestracji.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?