WIRTUALNE BIURO Oborniki
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Oborniki

Za oferujemy Ci tani wirtualny adres dla firmy w Oborniki, dzięki czemu będziesz mógł rozpocząć działalność. Wirtualne biuro to nowatorskie rozwiązanie dające wiele możliwości i udogodnień związanych z prowadzeniem firmy. Oszczędzasz czas, w którym ręcznie wprowadzałeś dokumenty do programu. Wirtualne Biuro Oborniki. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Oborniki Wirtualne Biuro. Uporządkuj bazę swoich klientów, łatwiej wyszukuj potrzebne dane konkretnej firmy lub osoby kontaktowej. Szybciej przypisuj korespondencję przychodzącą do właściwego Klienta. Wyszukanie dokumentu jest bardzo szybkie. Poprzez udostępnienie dla swoich klientów Panelu, dzięki, któremu będzie on mógł swobodnie przesyłać dowolne pliki, wiadomości, dokumenty rozliczeniowe oraz w wybranych branżach tworzyć sprawy. Szanujemy czas naszych klientów i chcemy zapewnić im jak najwyższy komfort usług.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Oborniki

Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych. Działalność usługowa związana z leśnictwem . Produkcja pozostałego sprzętu transportowego, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja wojskowych pojazdów bojowych. Fryzjerstwo i pozostałe zabiegi kosmetyczne. Sprzedaż hurtowa niewyspecjalizowana żywności, napojów i wyrobów tytoniowych. Wytwarzanie paliw gazowych. Produkcja sprzętu instalacyjnego. Produkcja samochodów osobowych. Sprzedaż hurtowa żywych zwierząt. ADRES REJESTRACJI FIRMY Oborniki Pozostały transport lądowy pasażerski, gdzie indziej niesklasyfikowany Produkcja urządzeń, instrumentów oraz wyrobów medycznych, włączając dentystyczne. Pozostała finansowa działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana, z wyłączeniem ubezpieczeń i funduszów emerytalnych. Produkcja kakao, czekolady i wyrobów cukierniczych. Działalność agencji informacyjnych. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Produkcja wyrobów płaskich walcowanych na zimno. Kierowanie podstawowymi rodzajami działalności publicznej. Działalność w zakresie nagrań dźwiękowych i muzycznych. Pozostała działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja artykułów gospodarstwa domowego, toaletowych i sanitarnych. Oborniki ADRES REJESTRACJI FIRMY Pozostała działalność wspomagająca usługi finansowe, z wyłączeniem ubezpieczeń i funduszów emerytalnych Odlewnictwo żeliwa. Posadzkarstwo; tapetowanie i oblicowywanie ścian. Produkcja arkuszy fornirowych i płyt wykonanych na bazie drewna. Działalność paramedyczna. Działalność usługowa wspomagająca produkcję roślinną. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Oborniki

Uprawa drzew oleistych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja przędzy z pozostałych włókien tekstylnych, włączając produkcję nici. Sprzedaż hurtowa pozostałych maszyn i urządzeń biurowych. Pozostała działalność wspomagająca usługi finansowe, z wyłączeniem ubezpieczeń i funduszów emerytalnych. Działalność wydawnicza w zakresie pozostałego oprogramowania. Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania. Działalność wspomagająca wystawianie przedstawień artystycznych. Naprawa i konserwacja urządzeń elektrycznych. Pomoc społeczna z zakwaterowaniem dla osób w podeszłym wieku i osób niepełnosprawnych. Działalność obiektów kulturalnych. Ebiuro Wirtualne Biura Oborniki Obrona narodowaWynajem i dzierżawa maszyn i urządzeń budowlanych. Destylowanie, rektyfikowanie i mieszanie alkoholi. Sprzedaż hurtowa obrabiarek. Naprawa i konserwacja maszyn. Produkcja statków i konstrukcji pływających. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Badania i analizy związane z jakością żywności. Działalność agencji reklamowych. Zbieranie odpadów niebezpiecznych. Działalność usługowa wspomagająca transport lotniczy. Oborniki Ebiuro Wirtualne Biura Wytwarzanie gotowych posiłków i dańProdukcja elektrycznego sprzętu oświetleniowego. Praktyka pielęgniarek i położnych. Wykonywanie instalacji elektrycznych. Pozaszkolne formy edukacji artystycznej. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Sprzedaż detaliczna wyrobów medycznych, włączając ortopedyczne, prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Pozostałe pośrednictwo pieniężne. Produkcja olejów i pozostałych tłuszczów płynnych. ..

Biuro Wirtualne Oborniki

Dlatego też tutaj mieści się wirtualne biuro Oborniki. Prestiżowy adres dla Twojej firmy pomoże w zdobyciu najważniejszych światowych kontrahentów. Wirtualne biuro, sekretariat, pomoc księgowa, a także opracowanie identyfikacji wizualnej oraz marketing internetowy, wszystko tylko po to, aby Twoja firma mogła osiągnąć sukces. Masz dość biegania po mieście podczas załatwiania firmowych spraw? Postaw na nasz profesjonalizm. Ebiuro Wirtualne Biura Oborniki. Możesz wybrać kilka aplikacji z pakietu, które zostaną połączone w jeden system, zgodnie ze sposobem działania twojej firmy. Oborniki Ebiuro Wirtualne Biura. Okazało się że nie ma na rynku profesjonalnego systemu dedykowanego do obsługi Wirtualnych Biur, a popyt na usługi tego typu bardzo szybko rośnie. Gdy do Wirtualnego Biura dotrze korespondencja dla Klienta, po zeskanowaniu jej należy przejść do Poczta (dokumenty)/Dodaj nowy dokument i dodać do systemu pliki z zeskanowanymi dokumentami wskazując gdzie zostały zapisane na lokalnym komputerze, następnie wysyłamy je do systemu. Oszczędzasz czas, w którym ręcznie wprowadzałeś dokumenty do programu. Jeśli nie chcesz lub nie możesz zarejestrować działalności na własny adres, koniecznie zapoznaj się z prowadzonymi przez nas usługami. Możemy też zastąpić Cię w wielu czynnościach, które konieczne są, jeśli posiada się własną firmę.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?