WIRTUALNE BIURO Nur
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Nur

Nowy adres, siłą rzeczy, wykorzystywany będzie przez klienta również do przyjmowania korespondencji. To co istotne, nasza firma i spektrum jej usług skierowanych jest nie tylko do początkujących przedsiębiorców. Zapewniamy bardzo krótki czas dostosowania i wdrożenia systemu. Wirtualne Biuro Nur. Szybciej przypisuj korespondencję przychodzącą do właściwego Klienta. Nur Wirtualne Biuro. Twoi klienci po zalogowaniu się przez Panel klienta będą mogli dodawać skany lub zdjęcia faktur oraz wszelkich załączników bez konieczności dostarczania ich osobiście. Gdy podejmiesz już decyzję o rozpoczęciu realizacji, podpiszemy stosowną umowę licencyjną, która jasno określi warunki naszej współpracy. Możemy też zastąpić Cię w wielu czynnościach, które konieczne są, jeśli posiada się własną firmę. Wybierz dowolny pakiet usług tak, aby najbardziej odpowiadał Twoim wymaganiom. Nowy adres, siłą rzeczy, wykorzystywany będzie przez klienta również do przyjmowania korespondencji.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Nur

Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Pozostałe sprzątanie. Produkcja łodzi wycieczkowych i sportowych. Produkcja pieców, palenisk i palników piecowych. Produkcja ceramicznych wyrobów sanitarnych. ADRES REJESTRACJI FIRMY Nur Produkcja pozostałych mebli Produkcja gotowych parkietów podłogowych. Naprawa i konserwacja urządzeń elektrycznych. Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Produkcja instrumentów i przyrządów pomiarowych, kontrolnych i nawigacyjnych. Działalność holdingów finansowych. Nur ADRES REJESTRACJI FIRMY Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia Wydobywanie minerałów dla przemysłu chemicznego oraz do produkcji nawozów. Działalność związana z dystrybucją filmów, nagrań wideo i programów telewizyjnych. Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa. Sprzedaż detaliczna wyrobów farmaceutycznych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Chów i hodowla ryb oraz pozostałych organizmów wodnych w wodach śródlądowych. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Nur

Produkcja sprzętu (tele)komunikacyjnego. Produkcja lodów. Pozostała pomoc społeczna z zakwaterowaniem. Produkcja mebli biurowych i sklepowych. Sprzedaż hurtowa sprzętu elektronicznego i telekomunikacyjnego oraz części do niego. Produkcja pozostałych wyrobów z tworzyw sztucznych. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Malowanie i szklenie. Produkcja elementów elektronicznych. Produkcja zamków i zawiasów. Produkcja tworzyw sztucznych w formach podstawowych. Ebiuro Wirtualne Biura Nur Transport lotniczy pasażerskiSprzedaż detaliczna mebli, sprzętu oświetleniowego i pozostałych artykułów użytku domowego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Uprawa pozostałych drzew i krzewów owocowych oraz orzechów. Działalność w zakresie telekomunikacji satelitarnej. Pozostała usługowa działalność gastronomiczna. Wydawanie gazet. Produkcja konstrukcji metalowych i ich części. Pozostała działalność usługowa w zakresie informacji, gdzie indziej niesklasyfikowana. Pozostała działalność związana ze sportem. Placówki wychowania przedszkolnego. Naprawa i konserwacja maszyn. Nur Ebiuro Wirtualne Biura Produkcja komputerów i urządzeń peryferyjnychProdukcja statków i konstrukcji pływających. Produkcja pozostałych narzędzi mechanicznych. Produkcja artykułów piśmiennych. Produkcja makaronów, klusek, kuskusu i podobnych wyrobów mącznych. Destylowanie, rektyfikowanie i mieszanie alkoholi. Roboty związane z budową dróg szynowych i kolei podziemnej. Działalność wspomagająca wystawianie przedstawień artystycznych. Transport drogowy towarów. Obróbka nasion dla celów rozmnażania roślin. ..

Biuro Wirtualne Nur

Usługa jest dedykowana m.in. firmom, które swoją działalność realizują w różnych miejscach. Prestiżowy adres siedziby to również świetne rozwiązanie dla firm typu start-up, których działalność często ma charakter zdalny. Korzystając z naszej oferty masz gwarancję profesjonalizmu, indywidualnego podejścia do każdej sprawy oraz korzystnych cen. Ebiuro Wirtualne Biura Nur. Nie zwlekaj dłużej, załóż aplikacje wirtualnego biura i testuj już dzisiaj ! Nur Ebiuro Wirtualne Biura. System jest prosty i przejrzysty. Wiadomości zawsze docierają i mogą być do nich podpinane załączniki dowolnego rodzaju, metodą przeciągnij i upuść. Formalności związane z rezerwacją czy wynajęciem Wirtualnego Biura okazały się złożoną procedurą. Nie musisz wynajmować powierzchni biurowej, by cieszyć się prestiżową lokalizacją Twojego biznesu. Odpowiedni adres daje wiele korzyści i wpływa na wizerunek Twojej firmy. Wybierz dowolny pakiet usług tak, aby najbardziej odpowiadał Twoim wymaganiom.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?