WIRTUALNE BIURO Nowy Tomyśl
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Nowy Tomyśl

W jednym miejscu otrzymasz szeroki zakres usług oraz skuteczne wsparcie dla Twojego biznesu. Oferujemy naszym Klientom usługę ułatwiającą start w pracy na własny rachunek. Szanujemy czas naszych klientów i chcemy zapewnić im jak najwyższy komfort usług. Wirtualne Biuro Nowy Tomyśl. Korzystanie z aplikacji Wirtualne Biuro to przyszłość dla Twojej Firmy ! Nowy Tomyśl Wirtualne Biuro. Aplikacja sprawdzi się w przypadku prowadzenia wirtualnego sekretariatu, wtedy gdy dostęp do korespondencji wymagany jest przez znaczną ilość użytkowników. Gdy podejmiesz już decyzję o rozpoczęciu realizacji, podpiszemy stosowną umowę licencyjną, która jasno określi warunki naszej współpracy. Szybciej przypisuj korespondencję przychodzącą do właściwego Klienta. Program dostępny jest przez Internet – działa w oknie przeglądarki WWW i nie wymaga instalacji na komputerze. Nowy Tomyśl prężnie się rozwijają, przejeżdżając przez miasto można z łatwością dostrzec nowe wieżowce biznesowe oraz usłyszeć o nowych inwestycjach i firmach robiących międzynarodową karierę.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Nowy Tomyśl

Produkcja pozostałych wyrobów z mineralnych surowców niemetalicznych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Ubezpieczenia na życie. Działalność usługowa wspomagająca transport lądowy. Odlewnictwo pozostałych metali nieżelaznych, gdzie indziej niesklasyfikowane. Działalność obiektów kulturalnych. Działalność usługowa związana z leśnictwem . Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja pozostałych maszyn specjalnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana. ADRES REJESTRACJI FIRMY Nowy Tomyśl Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana Działalność pozostałych organizacji członkowskich, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja maszyn i sprzętu biurowego, z wyłączeniem komputerów i urządzeń peryferyjnych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Technika. Uprawa drzew i krzewów owocowych tropikalnych i podzwrotnikowych. Produkcja sprzętu i wyposażenia do napędu hydraulicznego i pneumatycznego. Działalność wydawnicza w zakresie gier komputerowych. Produkcja wyrobów nożowniczych i sztućców. Nowy Tomyśl ADRES REJESTRACJI FIRMY Działalność w zakresie telekomunikacji satelitarnej Przetwarzanie i konserwowanie mięsa, z wyłączeniem mięsa z drobiu. Pozostałe drukowanie. Pozostała działalność usługowa w zakresie rezerwacji, gdzie indziej niesklasyfikowana. Wynajem i dzierżawa środków transportu lotniczego. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Nowy Tomyśl

Wyprawa skór, garbowanie; wyprawa i barwienie skór futerkowych. Działalność w zakresie telekomunikacji bezprzewodowej, z wyłączeniem telekomunikacji satelitarnej. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Produkcja wyposażenia elektrycznego i elektronicznego do pojazdów silnikowych. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Działalność w zakresie telekomunikacji satelitarnej. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Działalność obiektów kulturalnych. Działalność wydawnicza w zakresie gier komputerowych. Ebiuro Wirtualne Biura Nowy Tomyśl Działalność maklerska związana z rynkiem papierów wartościowych i towarów giełdowychNaprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Pozostałe badania i analizy techniczne. Produkcja włókien szklanych. Produkcja pozostałych wyrobów chemicznych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Roboty związane z budową rurociągów przesyłowych i sieci rozdzielczych. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja płyt, arkuszy, rur i kształtowników z tworzyw sztucznych. Produkcja sprzętu (tele)komunikacyjnego. Działalność związana z doradztwem w zakresie informatyki. Nowy Tomyśl Ebiuro Wirtualne Biura Produkcja pozostałych maszyn specjalnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowanaProdukcja wapna i gipsu. Obróbka i usuwanie odpadów innych niż niebezpieczne. Działalność usługowa wspomagająca transport śródlądowy. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Sprzedaż detaliczna dywanów, chodników i innych pokryć podłogowych oraz pokryć ściennych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja rowerów i wózków inwalidzkich. ..

Biuro Wirtualne Nowy Tomyśl

Program dostępny jest przez Internet – działa w oknie przeglądarki WWW i nie wymaga instalacji na komputerze. Korzystanie z aplikacji Wirtualne Biuro to przyszłość dla Twojej Firmy ! Wiadomości dodane w systemie nie muszę przechodzić weryfikacji antyspamowej i nie są obarczone prawdopodobieństwem niedostarczenia do odbiorcy. Ebiuro Wirtualne Biura Nowy Tomyśl. Aplikacja umożliwia śledzenie dodanych faktur, spraw, zamówień, ofert oraz wielu innych rekordów a jakakolwiek zmiana statusu jest na bieżąco rejestrowana. Nowy Tomyśl Ebiuro Wirtualne Biura. Jeśli nie potrzebujesz stacjonarnego miejsca pracy, biuro wirtualne to rozwiązanie stworzone dla Ciebie. To wirtualne biuro dla rozpoczynających działalność gospodarczą, dla stowarzyszeń, które potrzebują adresu do korespondencji i rejestracji. Korzystając z naszej oferty masz gwarancję profesjonalizmu, indywidualnego podejścia do każdej sprawy oraz korzystnych cen. Chcesz znacząco obniżyć koszty prowadzenia firmy? Potrzebujesz prestiżowego adresu do rejestracji działalności? Wirtualne biuro to nowatorskie rozwiązanie dające wiele możliwości i udogodnień związanych z prowadzeniem firmy.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?