WIRTUALNE BIURO Nowy Staw
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Nowy Staw

Wybierz dowolny pakiet usług tak, aby najbardziej odpowiadał Twoim wymaganiom. Nie chcesz tracić czasu na dojazdy do swojego Biura Rachunkowego lub Kancelarii Prawniczej? Aplikacja sprawdzi się w przypadku prowadzenia wirtualnego sekretariatu, wtedy gdy dostęp do korespondencji wymagany jest przez znaczną ilość użytkowników. Wirtualne Biuro Nowy Staw. Klient posiada wgląd do swojej korespondencji 24/7z możliwością przeszukiwania dokumentacji. Nowy Staw Wirtualne Biuro. Na wdrożonym systemie przeprowadzę szkolenie wskazanych pracowników z jego obsługi. Na szkolenie przyjadę do Was. System jest prosty i przejrzysty. Panel klienta umożliwi dostęp do załączników dla korespondencji przychodzącej oraz poinformuję osobę o jej wprowadzeniu do systemu. Po przedstawieniu gotowego rozwiązania dostępnego na serwerze testowym, będziemy mogli wdrożyć go również na serwer produkcyjny. Za oferujemy Ci tani wirtualny adres dla firmy w Nowy Staw, dzięki czemu będziesz mógł rozpocząć działalność.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Nowy Staw

Niespecjalistyczne sprzątanie budynków i obiektów przemysłowych. Produkcja pozostałych części i akcesoriów do pojazdów silnikowych, z wyłączeniem motocykli. Działalność w zakresie informacji turystycznej. Wykonywanie pozostałych instalacji budowlanych. Produkcja mioteł, szczotek i pędzli. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Wydobywanie węgla kamiennego. Zbieranie odpadów niebezpiecznych. ADRES REJESTRACJI FIRMY Nowy Staw Działalność obiektów kulturalnych Produkcja maszyn do obróbki gumy lub tworzyw sztucznych oraz wytwarzania wyrobów z tych materiałów. Wytwarzanie paliw gazowych. Produkcja instrumentów muzycznych. Działalność usługowa związana z administracyjną obsługą biura. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Produkcja margaryny i podobnych tłuszczów jadalnych. Działalność usługowa wspomagająca transport morski. Naprawa i konserwacja urządzeń gospodarstwa domowego oraz sprzętu użytku domowego i ogrodniczego. Działalność detektywistyczna. Górnictwo rud uranu i toru. Produkcja sprzętu sportowego. Nowy Staw ADRES REJESTRACJI FIRMY Działalność w zakresie telekomunikacji bezprzewodowej, z wyłączeniem telekomunikacji satelitarnej Produkcja podstawowych substancji farmaceutycznych. Produkcja maszyn dla przemysłu papierniczego. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Fundusze emerytalne. Magazynowanie i przechowywanie paliw gazowych. Roboty związane z budową obiektów inżynierii wodnej. Produkcja elektrycznego sprzętu gospodarstwa domowego. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Nowy Staw

Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Działalność bibliotek. Działalność trustów, funduszów i podobnych instytucji finansowych. Pozostała działalność w zakresie opieki zdrowotnej, gdzie indziej niesklasyfikowana. Restauracje i inne stałe placówki gastronomiczne. Uprawa roślin włóknistych. Działalność fotograficzna. Roboty związane z budową mostów i tuneli. Ebiuro Wirtualne Biura Nowy Staw Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowanaTransport lotniczy pasażerski. Produkcja pozostałych podstawowych chemikaliów organicznych. Zbieranie odpadów niebezpiecznych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Wykonywanie konstrukcji i pokryć dachowych. Produkcja urządzeń, instrumentów oraz wyrobów medycznych, włączając dentystyczne. Transport wodny śródlądowy towarów. Produkcja artykułów piśmiennych. Naprawa i konserwacja maszyn. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Nowy Staw Ebiuro Wirtualne Biura Działalność agencji reklamowychInstalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Przeładunek towarów. Wynajem i dzierżawa maszyn i urządzeń biurowych, włączając komputery. Roboty związane z budową dróg i autostrad. Produkcja elektronicznych obwodów drukowanych. Posadzkarstwo; tapetowanie i oblicowywanie ścian. ..

Biuro Wirtualne Nowy Staw

Nowy adres, siłą rzeczy, wykorzystywany będzie przez klienta również do przyjmowania korespondencji. Aplikacja umożliwia śledzenie dodanych faktur, spraw, zamówień, ofert oraz wielu innych rekordów a jakakolwiek zmiana statusu jest na bieżąco rejestrowana. Każdy etap realizacji sprawy może być na bieżąco śledzony przez klienta bez konieczności wykonywania zbędnych telefonów lub umawiania wizyt z Kancelarią. Kancelaria zyskuje szybki dostęp do dokumentów, które klient dodał, komunikacja z klientem jest płynna i chronologiczna. Ebiuro Wirtualne Biura Nowy Staw. Obsługuj pocztę szybciej i łatwiej. Nowy Staw Ebiuro Wirtualne Biura. System Ticketów ma możliwość nadawania statusów dla wiadomości, przeszukiwania historii zgłoszeń, filtrowania po dacie oraz nadanych statusach, posiada również statystyki obrazujące stan wiadomości w zadanym przedziale czasowym. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Poprzez udostępnienie dla swoich klientów Panelu, dzięki, któremu będzie on mógł swobodnie przesyłać dowolne pliki, wiadomości, dokumenty rozliczeniowe oraz w wybranych branżach tworzyć sprawy. Aplikacja sprawdzi się w przypadku prowadzenia wirtualnego sekretariatu, wtedy gdy dostęp do korespondencji wymagany jest przez znaczną ilość użytkowników. Oferujemy naszym Klientom usługę ułatwiającą start w pracy na własny rachunek.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?