WIRTUALNE BIURO Nowy Kawęczyn
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Nowy Kawęczyn

Nasze wirtualne biuro w Nowy Kawęczyn umożliwia Państwu zarejestrowanie firmy (zarówno jednoosobową działalność gospodarczą, dowolną spółkę czy jej oddział), jak również np. fundację czy stowarzyszenie z prestiżowym i rozpoznawalnym adresem w centrum Nowy Kawęczyn wraz z pełną obsługą bez ponoszenia wydatków na wynajem stacjonarnego biura czy zatrudniania pracowników. Korzystaj z pełnego pakietu biura wirtualnego — z adresem firmy, obsługą poczty, odbieraniem połączeń telefonicznych i bezpłatnym dostępem do salonu biznesowego oraz dostępem do prywatnego biura w wybranym centrum. Uporządkuj bazę swoich klientów, łatwiej wyszukuj potrzebne dane konkretnej firmy lub osoby kontaktowej. Wirtualne Biuro Nowy Kawęczyn. Po podpisaniu umowy rozpoczniemy dostosowanie systemu do Twoich oczekiwać, o ile takie zmiany będą konieczne. Nowy Kawęczyn Wirtualne Biuro. Klient posiada wgląd do swojej korespondencji 24/7z możliwością przeszukiwania dokumentacji. Wirtualne Biuro Nowy Kawęczyn jest kimś, kto odciąża właścicieli firm w ich codziennych, żmudnych obowiązkach. Możesz wykorzystać go zarówno do celów rejestracyjnych w urzędach, jak i na potrzeby marketingowe i wizerunkowe. Jeśli nie potrzebujesz stacjonarnego miejsca pracy, biuro wirtualne to rozwiązanie stworzone dla Ciebie. Oferujemy Państwu zarejestrowanie swojej firmy, działalności gospodarczej pod reprezentatywnym adresem. Planujesz rozpoczęcie działalności gospodarczej, założenie fundacji lub stowarzyszenia?

ADRES REJESTRACJI FIRMY Nowy Kawęczyn

Działalność związana z wystawianiem przedstawień artystycznych. Zarządzanie rynkami finansowymi. Produkcja wyrobów futrzarskich. Magazynowanie i przechowywanie paliw gazowych. Produkcja instrumentów optycznych i sprzętu fotograficznego. Uprawa drzew oleistych. Sprzedaż detaliczna pozostałej żywności prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. ADRES REJESTRACJI FIRMY Nowy Kawęczyn Produkcja elementów elektronicznych Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i furgonetek. Roboty związane z budową obiektów inżynierii wodnej. Produkcja elementów elektronicznych. Sprzedaż detaliczna gier i zabawek prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Zakładanie stolarki budowlanej. Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa. Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana. Łowiectwo i pozyskiwanie zwierząt łownych, włączając działalność usługową. Działalność agencji pracy tymczasowej. Transport rurociągami paliw gazowych. Nowy Kawęczyn ADRES REJESTRACJI FIRMY Sprzedaż hurtowa elektrycznych artykułów użytku domowego Produkcja tworzyw sztucznych w formach podstawowych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Górnictwo pozostałych rud metali nieżelaznych. Produkcja pozostałych wyrobów z papieru i tektury. Pozostała działalność usługowa w zakresie technologii informatycznych i komputerowych. Gospodarka leśna i pozostała działalność leśna, z wyłączeniem pozyskiwania produktów leśnych . Produkcja pozostałego sprzętu elektrycznego. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Nowy Kawęczyn

Kupno i sprzedaż nieruchomości na własny rachunek. Działalność fizjoterapeutyczna. Produkcja sztucznej biżuterii i wyrobów podobnych. Pozostałe drukowanie. Zbieranie odpadów niebezpiecznych. Produkcja artykułów piśmiennych. Produkcja pozostałych podstawowych chemikaliów organicznych. Produkcja ołowiu, cynku i cyny. Wykończanie wyrobów włókienniczych. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Ebiuro Wirtualne Biura Nowy Kawęczyn Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowaneBadania i analizy związane z jakością żywności. Pozostała działalność usługowa w zakresie technologii informatycznych i komputerowych. Działalność usługowa związana z zagospodarowaniem terenów zieleni. Pozostała finansowa działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana, z wyłączeniem ubezpieczeń i funduszów emerytalnych. Wynajem i dzierżawa pozostałych maszyn, urządzeń oraz dóbr materialnych, gdzie indziej niesklasyfikowane. Produkcja win gronowych. Pozostałe uprawy rolne inne niż wieloletnie. Odlewnictwo staliwa. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Nowy Kawęczyn Ebiuro Wirtualne Biura Transport morski i przybrzeżny pasażerskiProdukcja leków i pozostałych wyrobów farmaceutycznych. Wykonywanie pozostałych instalacji budowlanych. Pozostała pomoc społeczna z zakwaterowaniem. Działalność w zakresie nagrań dźwiękowych i muzycznych. Roboty związane z budową rurociągów przesyłowych i sieci rozdzielczych. Działalność usługowa związana z zagospodarowaniem terenów zieleni. Transport wodny śródlądowy pasażerski. Produkcja pozostałego sprzętu transportowego, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja konstrukcji metalowych i ich części. Produkcja wyrobów nożowniczych i sztućców. ..

Biuro Wirtualne Nowy Kawęczyn

Wirtualne Biuro Nowy Kawęczyn jest kimś, kto odciąża właścicieli firm w ich codziennych, żmudnych obowiązkach. Nasze wirtualne biuro w Nowy Kawęczyn umożliwia Państwu zarejestrowanie firmy (zarówno jednoosobową działalność gospodarczą, dowolną spółkę czy jej oddział), jak również np. fundację czy stowarzyszenie z prestiżowym i rozpoznawalnym adresem w centrum Nowy Kawęczyn wraz z pełną obsługą bez ponoszenia wydatków na wynajem stacjonarnego biura czy zatrudniania pracowników. Posiadanie adresu firmowego Nowy Kawęczyn, pod którym nie kryje się prywatne mieszkanie jest w wielu przypadkach wartością biznesową samą w sobie. Ebiuro Wirtualne Biura Nowy Kawęczyn. Oszczędzasz czas, w którym ręcznie wprowadzałeś dokumenty do programu. Nowy Kawęczyn Ebiuro Wirtualne Biura. Poprzez udostępnienie dla swoich klientów Panelu, dzięki, któremu będzie on mógł swobodnie przesyłać dowolne pliki, wiadomości, dokumenty rozliczeniowe oraz w wybranych branżach tworzyć sprawy. Twoi klienci po zalogowaniu się przez Panel klienta będą mogli dodawać skany lub zdjęcia faktur oraz wszelkich załączników bez konieczności dostarczania ich osobiście. Jeśli nie chcesz lub nie możesz zarejestrować działalności na własny adres, koniecznie zapoznaj się z prowadzonymi przez nas usługami. Prestiżowy adres siedziby to również świetne rozwiązanie dla firm typu start-up, których działalność często ma charakter zdalny. To wirtualne biuro dla rozpoczynających działalność gospodarczą, dla stowarzyszeń, które potrzebują adresu do korespondencji i rejestracji.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?