WIRTUALNE BIURO Nowy Duninów
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Nowy Duninów

Pewne administracyjne kwestie może załatwić za nas wirtualne biuro.Oferujemy pełne dostosowanie i wdrożenie przedstawionej aplikacji w Twojej Firmie. Oferujemy Klientowi dostęp do elektronicznego archiwum dokumentów czyli funkcja szybkiego odnajdywania dokumentów. Wirtualne Biuro Nowy Duninów. Wirtualne Biuro dla Biur Rachunkowych Nowy Duninów Wirtualne Biuro. Panel został zaprojektowany pod każde potrzeby klienta, dzięki temu Ty i Twoi klienci zyskujecie czas oraz wysoką jakość komunikacji pomiędzy biuro-klient. Nasze wirtualne biuro w Nowy Duninów umożliwia Państwu zarejestrowanie firmy (zarówno jednoosobową działalność gospodarczą, dowolną spółkę czy jej oddział), jak również np. fundację czy stowarzyszenie z prestiżowym i rozpoznawalnym adresem w centrum Nowy Duninów wraz z pełną obsługą bez ponoszenia wydatków na wynajem stacjonarnego biura czy zatrudniania pracowników. Prowadzenie firmy wiąże się z wieloma wyzwaniami. eBIURO Nowy Duninów zapewnia nowoczesne rozwiązania dla Twojej firmy, które pozwolą Ci założyć i rozwinąć swój własny biznes. Posiadanie adresu firmowego, pod którym nie kryje się prywatne mieszkanie jest w wielu przypadkach wartością biznesową samą w sobie. Wynajmując u nas biuro wirtualne, stawiasz na profesjonalizm oraz prestiżową lokalizację.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Nowy Duninów

Produkcja masy betonowej prefabrykowanej. Produkcja pieców, palenisk i palników piecowych. Działalność śródlądowych agencji transportowych. Produkcja pieców, palenisk i palników piecowych. Sprzedaż detaliczna pieczywa, ciast, wyrobów ciastkarskich i cukierniczych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu transportowego. Sprzedaż detaliczna obuwia i wyrobów skórzanych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. ADRES REJESTRACJI FIRMY Nowy Duninów Działalność pozostałych organizacji członkowskich, gdzie indziej niesklasyfikowana Kolegia pracowników służb społecznych. Pozostała działalność wspomagająca ubezpieczenia i fundusze emerytalne. Sprzedaż hurtowa owoców i warzyw. Produkcja wyrobów dla budownictwa z tworzyw sztucznych. Restauracje i inne stałe placówki gastronomiczne. Produkcja wyrobów pończoszniczych. Nowy Duninów ADRES REJESTRACJI FIRMY Pomoc społeczna z zakwaterowaniem dla osób w podeszłym wieku i osób niepełnosprawnych Kucie, prasowanie, wytłaczanie i walcowanie metali; metalurgia proszków. Zbieranie odpadów innych niż niebezpieczne. Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Sprzedaż detaliczna książek prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja drutu. Produkcja arkuszy fornirowych i płyt wykonanych na bazie drewna. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Nowy Duninów

Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Produkcja pozostałych gotowych wyrobów metalowych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja elementów elektronicznych. Działalność szpitali. Przeładunek towarów w pozostałych punktach przeładunkowych. Sprzedaż hurtowa obrabiarek. Produkcja pozostałych kurków i zaworów. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Produkcja opakowań drewnianych. Ebiuro Wirtualne Biura Nowy Duninów Produkcja olejów i pozostałych tłuszczów płynnychProdukcja pojemników metalowych. Produkcja prętów ciągnionych na zimno. Działalność związana z rekultywacją i pozostała działalność usługowa związana z gospodarką odpadami. Roboty związane z budową dróg szynowych i kolei podziemnej. Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych. Produkcja komputerów i urządzeń peryferyjnych. Produkcja wyrobów jubilerskich i podobnych. Działalność w zakresie specjalistycznego projektowania. Działalność usługowa związana z administracyjną obsługą biura. Produkcja maszyn dla przemysłu tekstylnego, odzieżowego i skórzanego. Nowy Duninów Ebiuro Wirtualne Biura Pomoc społeczna z zakwaterowaniem dla osób w podeszłym wieku i osób niepełnosprawnychProdukcja lodów. Działalność wspomagająca wystawianie przedstawień artystycznych. Produkcja instrumentów i przyrządów pomiarowych, kontrolnych i nawigacyjnych. Produkcja leków i pozostałych wyrobów farmaceutycznych. Wypożyczanie i dzierżawa sprzętu rekreacyjnego i sportowego. ..

Biuro Wirtualne Nowy Duninów

Nie chcesz tracić czasu na dojazdy do swojego Biura Rachunkowego lub Kancelarii Prawniczej? Panel klienta umożliwi dostęp do załączników dla korespondencji przychodzącej oraz poinformuję osobę o jej wprowadzeniu do systemu. Formalności związane z rezerwacją czy wynajęciem Wirtualnego Biura okazały się złożoną procedurą. Ebiuro Wirtualne Biura Nowy Duninów. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów uruchomiliśmy nową aplikację Biuro Klienta. Nowy Duninów Ebiuro Wirtualne Biura. Wirtualne Biuro Nowy Duninów jest kimś, kto odciąża właścicieli firm w ich codziennych, żmudnych obowiązkach. Nowy Duninów prężnie się rozwijają, przejeżdżając przez miasto można z łatwością dostrzec nowe wieżowce biznesowe oraz usłyszeć o nowych inwestycjach i firmach robiących międzynarodową karierę. Możesz wykorzystać go zarówno do celów rejestracyjnych w urzędach, jak i na potrzeby marketingowe i wizerunkowe. To co istotne, nasza firma i spektrum jej usług skierowanych jest nie tylko do początkujących przedsiębiorców.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?