WIRTUALNE BIURO Nowogródek Pomorski
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Nowogródek Pomorski

Zdecyduj się na takie rozwiązanie, które gwarantuje Ci dużą oszczędność, niższe podatki, a także umożliwia przeprowadzanie konferencji i szkoleń w profesjonalnie wyposażonych salach. Wirtualne biuro to nowatorskie rozwiązanie dające wiele możliwości i udogodnień związanych z prowadzeniem firmy. Dodatkowo aplikacja jest odporna na działanie wirusów i awarie komputera. Wirtualne Biuro Nowogródek Pomorski. Zapewniamy bardzo krótki czas dostosowania i wdrożenia systemu. Nowogródek Pomorski Wirtualne Biuro. Znając już Twoje oczekiwania możemy opracować specyfikację dostosowania systemu do określonych wymagań oraz ustalić czas i koszt całej realizacji. Wybierz dowolny pakiet usług tak, aby najbardziej odpowiadał Twoim wymaganiom. Zdecyduj się na takie rozwiązanie, które gwarantuje Ci dużą oszczędność, niższe podatki, a także umożliwia przeprowadzanie konferencji i szkoleń w profesjonalnie wyposażonych salach. Nowy adres, siłą rzeczy, wykorzystywany będzie przez klienta również do przyjmowania korespondencji. Oferujemy Państwu zarejestrowanie swojej firmy, działalności gospodarczej pod reprezentatywnym adresem. Planujesz rozpoczęcie działalności gospodarczej, założenie fundacji lub stowarzyszenia?

ADRES REJESTRACJI FIRMY Nowogródek Pomorski

Pozyskiwanie drewna. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja toreb bagażowych, toreb ręcznych i podobnych wyrobów kaletniczych; produkcja wyrobów rymarskich. Działalność usługowa wspomagająca transport śródlądowy. Pozaszkolne formy edukacji artystycznej. Sprzedaż hurtowa pozostałej żywności, włączając ryby, skorupiaki i mięczaki. Roboty związane z budową pozostałych obiektów inżynierii lądowej i wodnej, gdzie indziej niesklasyfikowane. ADRES REJESTRACJI FIRMY Nowogródek Pomorski Produkcja pozostałych wyrobów z drewna; produkcja wyrobów z korka, słomy i materiałów używanych do wyplatania Wytwarzanie i przetwarzanie koksu. Produkcja pozostałego sprzętu elektrycznego. Działalność banku centralnego. Pozostała pomoc społeczna bez zakwaterowania, gdzie indziej niesklasyfikowana. Roboty związane z budową dróg i autostrad. Produkcja wyposażenia elektrycznego i elektronicznego do pojazdów silnikowych. Nowogródek Pomorski ADRES REJESTRACJI FIRMY Sprzedaż hurtowa komputerów, urządzeń peryferyjnych i oprogramowania Sprzedaż hurtowa pozostałych artykułów użytku domowego. Produkcja drutu. Pozostała działalność związana z udostępnianiem pracowników. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Produkcja pozostałych narzędzi mechanicznych. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Nowogródek Pomorski

Sprzedaż hurtowa owoców i warzyw. Destylowanie, rektyfikowanie i mieszanie alkoholi. Rozmnażanie roślin. Działalność rachunkowo-księgowa; doradztwo podatkowe. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Działalność wspomagająca wystawianie przedstawień artystycznych. Sprzedaż detaliczna owoców i warzyw prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Działalność związana z organizacją targów, wystaw i kongresów. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Produkcja obuwia. Ebiuro Wirtualne Biura Nowogródek Pomorski Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowanaUprawa drzew oleistych. Działalność usługowa związana z przygotowywaniem do druku. Pozostały transport lądowy pasażerski, gdzie indziej niesklasyfikowany. Sprzedaż hurtowa napojów alkoholowych. Pośrednictwo w sprzedaży czasu i miejsca na cele reklamowe w radio i telewizji. Działalność pokojów zagadek, domów strachu, miejsc do tańczenia i w zakresie innych form rozrywki lub rekreacji organizowanych w pomieszczeniach lub w innych miejscach o zamkniętej przestrzeni . Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Wytwarzanie paliw gazowych. Nowogródek Pomorski Ebiuro Wirtualne Biura Naprawa i konserwacja urządzeń gospodarstwa domowego oraz sprzętu użytku domowego i ogrodniczegoInstalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Gospodarka leśna i pozostała działalność leśna, z wyłączeniem pozyskiwania produktów leśnych . Produkcja obuwia. Produkcja wyrobów pończoszniczych. Produkcja materiałów wybuchowych. Transport morski i przybrzeżny towarów. ..

Biuro Wirtualne Nowogródek Pomorski

Obsługuj pocztę szybciej i łatwiej. Każdy z systemów Wirtualnego Biura posiada sprawdzony mechanizm komunikacji pomiędzy klientem a firmą. Okazało się że nie ma na rynku profesjonalnego systemu dedykowanego do obsługi Wirtualnych Biur, a popyt na usługi tego typu bardzo szybko rośnie. Ebiuro Wirtualne Biura Nowogródek Pomorski. Wystarczy chwila, aby zeskanować dokument lub zrobić zdjęcie telefonem i w jednej chwili wysłać dany dokument. Nowogródek Pomorski Ebiuro Wirtualne Biura. Oszczędzasz czas, w którym ręcznie wprowadzałeś dokumenty do programu. Korzystanie z aplikacji Wirtualne Biuro to przyszłość dla Twojej Firmy ! Panel klienta umożliwi dostęp do załączników dla korespondencji przychodzącej oraz poinformuję osobę o jej wprowadzeniu do systemu. Jest to ogromne zaoszczędzenie czasu oraz zmniejszenie w dużej mierze obowiązków pracownika każdego sekretariatu. Za oferujemy Ci tani wirtualny adres dla firmy w Nowogródek Pomorski, dzięki czemu będziesz mógł rozpocząć działalność.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?