WIRTUALNE BIURO Nowogród Bobrzański
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Nowogród Bobrzański

W jednym miejscu otrzymasz szeroki zakres usług oraz skuteczne wsparcie dla Twojego biznesu. Świadczymy profesjonalne wsparcie w obsługach księgowej. Dopasowujemy się do potrzeb i możliwości finansowych klientów i zawsze polecamy doświadczonych partnerów ze specjalistyczną wiedzą. Oferujemy Państwu zarejestrowanie swojej firmy, działalności gospodarczej pod reprezentatywnym adresem. Planujesz rozpoczęcie działalności gospodarczej, założenie fundacji lub stowarzyszenia? Wirtualne Biuro Nowogród Bobrzański. Klient posiada wgląd do swojej korespondencji 24/7z możliwością przeszukiwania dokumentacji. Nowogród Bobrzański Wirtualne Biuro. Nie zwlekaj dłużej, załóż aplikacje wirtualnego biura i testuj już dzisiaj ! Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Korzystaj z pełnego pakietu biura wirtualnego — z adresem firmy, obsługą poczty, odbieraniem połączeń telefonicznych i bezpłatnym dostępem do salonu biznesowego oraz dostępem do prywatnego biura w wybranym centrum. Wirtualne biuro, sekretariat, pomoc księgowa, a także opracowanie identyfikacji wizualnej oraz marketing internetowy, wszystko tylko po to, aby Twoja firma mogła osiągnąć sukces. Chcesz otworzyć firmę i zarejestrować ją w Nowogród Bobrzański bez potrzeby wynajmowania biura, kupowania wyposażenia i zatrudniania personelu? Szczególnie przy rozpoczynaniu działalności koszty wynajmu lokalu biurowego mogą być dużym ograniczeniem.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Nowogród Bobrzański

Produkcja cegieł, dachówek i materiałów budowlanych, z wypalanej gliny. Pośrednictwo w sprzedaży miejsca na cele reklamowe w mediach drukowanych. Pozaszkolne formy edukacji artystycznej. Produkcja materiałów wybuchowych. Roboty związane z budową pozostałych obiektów inżynierii lądowej i wodnej, gdzie indziej niesklasyfikowane. Chów i hodowla pozostałych zwierząt. Działalność firm centralnych (head offices) i holdingów, z wyłączeniem holdingów finansowych. ADRES REJESTRACJI FIRMY Nowogród Bobrzański Produkcja pozostałych pomp i sprężarek Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja pozostałych wyrobów z gumy. Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych. Naprawa i konserwacja maszyn. Produkcja szkła płaskiego. Produkcja elektrycznego sprzętu gospodarstwa domowego. Sprzedaż hurtowa pozostałych półproduktów. Roboty związane z budową rurociągów przesyłowych i sieci rozdzielczych. Obróbka i usuwanie odpadów innych niż niebezpieczne. Nowogród Bobrzański ADRES REJESTRACJI FIRMY Działalność śródlądowych agencji transportowych Naprawa pozostałych artykułów użytku osobistego i domowego. Działalność usługowa wspomagająca transport morski. Uprawa zbóż, roślin strączkowych i roślin oleistych na nasiona, z wyłączeniem ryżu. Badanie rynku i opinii publicznej. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Nowogród Bobrzański

Wykończanie wyrobów włókienniczych. Reprodukcja zapisanych nośników informacji. Produkcja elektronicznego sprzętu powszechnego użytku. Sprzedaż hurtowa napojów bezalkoholowych. Produkcja łożysk, kół zębatych, przekładni zębatych i elementów napędowych. Działalność pocztowa objęta obowiązkiem świadczenia usług powszechnych (operatora publicznego). Sprzedaż hurtowa metali i rud metali. Artystyczna i literacka działalność twórcza. Przetwórstwo mleka i wyrób serów. Naprawa i konserwacja maszyn. Restauracje i inne stałe placówki gastronomiczne. Ebiuro Wirtualne Biura Nowogród Bobrzański Transport morski i przybrzeżny towarówDziałalność wspomagająca edukację. Produkcja wyrobów budowlanych z betonu. Produkcja lokomotyw kolejowych oraz taboru szynowego. Działalność portali internetowych. Sprzedaż hurtowa pozostałych artykułów użytku domowego. Działalność weterynaryjna. Szkoły policealne. Naprawa i konserwacja urządzeń gospodarstwa domowego oraz sprzętu użytku domowego i ogrodniczego. Nowogród Bobrzański Ebiuro Wirtualne Biura Produkcja pozostałych wyrobów z drewna; produkcja wyrobów z korka, słomy i materiałów używanych do wyplataniaNaprawa i konserwacja maszyn. Leasing finansowy. Produkcja konstrukcji metalowych i ich części. Produkcja pozostałych gotowych wyrobów metalowych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja metali szlachetnych. Transport drogowy towarów. Naprawa i konserwacja sprzętu (tele)komunikacyjnego. Działalność usługowa wspomagająca transport morski. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. ..

Biuro Wirtualne Nowogród Bobrzański

Chcesz otworzyć firmę i zarejestrować ją w Nowogród Bobrzański bez potrzeby wynajmowania biura, kupowania wyposażenia i zatrudniania personelu? Szczególnie przy rozpoczynaniu działalności koszty wynajmu lokalu biurowego mogą być dużym ograniczeniem. Oszczędzasz czas, w którym ręcznie wprowadzałeś dokumenty do programu. System jest prosty i przejrzysty. Ebiuro Wirtualne Biura Nowogród Bobrzański. Każdy etap realizacji sprawy może być na bieżąco śledzony przez klienta bez konieczności wykonywania zbędnych telefonów lub umawiania wizyt z Kancelarią. Kancelaria zyskuje szybki dostęp do dokumentów, które klient dodał, komunikacja z klientem jest płynna i chronologiczna. Nowogród Bobrzański Ebiuro Wirtualne Biura. System Ticketów ma możliwość nadawania statusów dla wiadomości, przeszukiwania historii zgłoszeń, filtrowania po dacie oraz nadanych statusach, posiada również statystyki obrazujące stan wiadomości w zadanym przedziale czasowym. Jest to ogromne zaoszczędzenie czasu oraz zmniejszenie w dużej mierze obowiązków pracownika każdego sekretariatu. Gdy podejmiesz już decyzję o rozpoczęciu realizacji, podpiszemy stosowną umowę licencyjną, która jasno określi warunki naszej współpracy. Po przedstawieniu gotowego rozwiązania dostępnego na serwerze testowym, będziemy mogli wdrożyć go również na serwer produkcyjny. Prestiżowy adres siedziby to również świetne rozwiązanie dla firm typu start-up, których działalność często ma charakter zdalny.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?