WIRTUALNE BIURO Nowe Piekuty
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Nowe Piekuty

Możemy też zastąpić Cię w wielu czynnościach, które konieczne są, jeśli posiada się własną firmę. Nie musisz wynajmować powierzchni biurowej, by cieszyć się prestiżową lokalizacją Twojego biznesu. Odpowiedni adres daje wiele korzyści i wpływa na wizerunek Twojej firmy. Wynajmując u nas biuro wirtualne, stawiasz na profesjonalizm oraz prestiżową lokalizację. Wirtualne Biuro Nowe Piekuty. Zarządzaj korespondencją przychodzącą i wychodzącą, wysyłaj powiadomienia e-mail do swoich klientów, umożliwiając im dostęp do skanów swojej korespondencji przez całą dobę. Nowe Piekuty Wirtualne Biuro. Program dostępny jest przez Internet – działa w oknie przeglądarki WWW i nie wymaga instalacji na komputerze. Wyszukanie dokumentu jest bardzo szybkie. Oferujemy Klientowi dostęp do elektronicznego archiwum dokumentów czyli funkcja szybkiego odnajdywania dokumentów. Prowadzenie firmy wiąże się z wieloma wyzwaniami. eBIURO Nowe Piekuty zapewnia nowoczesne rozwiązania dla Twojej firmy, które pozwolą Ci założyć i rozwinąć swój własny biznes.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Nowe Piekuty

Pozaszkolne formy edukacji artystycznej. Zbieranie odpadów niebezpiecznych. Wynajem i dzierżawa pozostałych maszyn, urządzeń oraz dóbr materialnych, gdzie indziej niesklasyfikowane. Branżowe szkoły I stopnia. Produkcja lodów. Wytwarzanie gotowych posiłków i dań. Działalność związana z produkcją filmów, nagrań wideo i programów telewizyjnych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Restauracje i inne stałe placówki gastronomiczne. ADRES REJESTRACJI FIRMY Nowe Piekuty Wynajem i dzierżawa maszyn i urządzeń budowlanych Uprawa roślin przyprawowych i aromatycznych oraz roślin wykorzystywanych do produkcji leków i wyrobów farmaceutycznych. Nadawanie programów telewizyjnych ogólnodostępnych i abonamentowych. Pozostałe przetwarzanie i konserwowanie owoców i warzyw. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Obowiązkowe zabezpieczenia społeczne. Branżowe szkoły II stopnia. Kształtowanie i obróbka szkła płaskiego. Działalność agentów zajmujących się sprzedażą towarów różnego rodzaju. Produkcja maszyn dla górnictwa i do wydobywania oraz budownictwa. Naprawa zegarów, zegarków oraz biżuterii. Sprzedaż detaliczna mebli, sprzętu oświetleniowego i pozostałych artykułów użytku domowego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Nowe Piekuty ADRES REJESTRACJI FIRMY Odlewnictwo miedzi i stopów miedzi Działalność wspomagająca wystawianie przedstawień artystycznych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja masy betonowej prefabrykowanej. Produkcja przędzy z włókien chemicznych. Naprawa i konserwacja komputerów i urządzeń peryferyjnych. Pozostały transport lądowy pasażerski, gdzie indziej niesklasyfikowany. Wynajem i dzierżawa środków transportu lotniczego. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Nowe Piekuty

Produkcja przypraw. Produkcja kauczuku syntetycznego w formach podstawowych. Przetwarzanie i konserwowanie mięsa, z wyłączeniem mięsa z drobiu. Produkcja urządzeń, instrumentów oraz wyrobów medycznych, włączając dentystyczne. Działalność w zakresie telekomunikacji satelitarnej. Produkcja komputerów i urządzeń peryferyjnych. Produkcja cegieł, dachówek i materiałów budowlanych, z wypalanej gliny. Produkcja gotowej paszy dla zwierząt gospodarskich. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa. Ebiuro Wirtualne Biura Nowe Piekuty Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażeniaRoboty związane z budową rurociągów przesyłowych i sieci rozdzielczych. Wydobywanie torfu. Wydobywanie soli. Wydobywanie minerałów dla przemysłu chemicznego oraz do produkcji nawozów. Produkcja narzędzi ręcznych mechanicznych. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Pozostałe górnictwo i wydobywanie, gdzie indziej niesklasyfikowane. Pranie i czyszczenie wyrobów włókienniczych i futrzarskich. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Działalność związana z grami losowymi i zakładami wzajemnymi. Nowe Piekuty Ebiuro Wirtualne Biura Magazynowanie i przechowywanie paliw gazowychDziałalność centrów telefonicznych (call center). Uprawa tytoniu. Roboty związane z budową dróg szynowych i kolei podziemnej. Produkcja materiałów wybuchowych. Produkcja pozostałych wyrobów z papieru i tektury. Produkcja wyrobów z drutu, łańcuchów i sprężyn. Produkcja wyrobów formowanych na zimno. Sprzedaż detaliczna mebli, sprzętu oświetleniowego i pozostałych artykułów użytku domowego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Uprawa roślin przyprawowych i aromatycznych oraz roślin wykorzystywanych do produkcji leków i wyrobów farmaceutycznych. ..

Biuro Wirtualne Nowe Piekuty

Jeśli nie chcesz lub nie możesz zarejestrować działalności na własny adres, koniecznie zapoznaj się z prowadzonymi przez nas usługami. Dlatego też tutaj mieści się wirtualne biuro Nowe Piekuty. Prestiżowy adres dla Twojej firmy pomoże w zdobyciu najważniejszych światowych kontrahentów. Korzystamy z systemu obsługi korespondencji, gdzie każdy Klient posiada swój własny panel, zarządza korespondencją. Ebiuro Wirtualne Biura Nowe Piekuty. Dzięki temu możliwy jest dostęp do niego z dowolnego komputera, zarówno w biurze, jak i w domu – przez wielu użytkowników równocześnie. Nowe Piekuty Ebiuro Wirtualne Biura. Okazało się że nie ma na rynku profesjonalnego systemu dedykowanego do obsługi Wirtualnych Biur, a popyt na usługi tego typu bardzo szybko rośnie. Zarządzaj korespondencją przychodzącą i wychodzącą, wysyłaj powiadomienia e-mail do swoich klientów, umożliwiając im dostęp do skanów swojej korespondencji przez całą dobę. Każdy z systemów Wirtualnego Biura posiada sprawdzony mechanizm komunikacji pomiędzy klientem a firmą. Wiadomości dodane w systemie nie muszę przechodzić weryfikacji antyspamowej i nie są obarczone prawdopodobieństwem niedostarczenia do odbiorcy. Nie musisz wynajmować powierzchni biurowej, by cieszyć się prestiżową lokalizacją Twojego biznesu. Odpowiedni adres daje wiele korzyści i wpływa na wizerunek Twojej firmy.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?