WIRTUALNE BIURO Nowe Miasto
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Nowe Miasto

Posiadanie adresu firmowego Nowe Miasto, pod którym nie kryje się prywatne mieszkanie jest w wielu przypadkach wartością biznesową samą w sobie. To wirtualne biuro dla rozpoczynających działalność gospodarczą, dla stowarzyszeń, które potrzebują adresu do korespondencji i rejestracji. Wirtualne biuro to nowatorskie rozwiązanie dające wiele możliwości i udogodnień związanych z prowadzeniem firmy. Wirtualne Biuro Nowe Miasto. Wszystkie dokumenty firmy będą dostępne w Biurze Klienta w formie elektronicznej 24 h na dobę. Nowe Miasto Wirtualne Biuro. Formalności związane z rezerwacją czy wynajęciem Wirtualnego Biura okazały się złożoną procedurą. Dzięki temu możliwy jest dostęp do niego z dowolnego komputera, zarówno w biurze, jak i w domu – przez wielu użytkowników równocześnie. Aplikacja umożliwia śledzenie dodanych faktur, spraw, zamówień, ofert oraz wielu innych rekordów a jakakolwiek zmiana statusu jest na bieżąco rejestrowana. Aplikacja sprawdzi się w przypadku prowadzenia wirtualnego sekretariatu, wtedy gdy dostęp do korespondencji wymagany jest przez znaczną ilość użytkowników. Masz dość biegania po mieście podczas załatwiania firmowych spraw? Postaw na nasz profesjonalizm.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Nowe Miasto

Pozostałe badania i analizy techniczne. Produkcja pieczywa; produkcja świeżych wyrobów ciastkarskich i ciastek. Sprzedaż hurtowa sprzętu elektronicznego i telekomunikacyjnego oraz części do niego. Chów i hodowla pozostałego bydła i bawołów. Produkcja mebli biurowych i sklepowych. Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych. Produkcja konstrukcji metalowych i ich części. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. ADRES REJESTRACJI FIRMY Nowe Miasto Pozostała działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana Wydawanie książek. Roboty związane z budową rurociągów przesyłowych i sieci rozdzielczych. Działalność detektywistyczna. Uprawa warzyw, włączając melony oraz uprawa roślin korzeniowych i roślin bulwiastych. Sprzedaż hurtowa elektrycznych artykułów użytku domowego. Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania. Działalność morskich agencji transportowych. Sprzedaż detaliczna kwiatów, roślin, nasion, nawozów, żywych zwierząt domowych, karmy dla zwierząt domowych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Pozostała działalność usługowa w zakresie rezerwacji, gdzie indziej niesklasyfikowana. Roboty związane z budową dróg i autostrad. Pozostałe przetwarzanie i konserwowanie owoców i warzyw. Nowe Miasto ADRES REJESTRACJI FIRMY Wypożyczanie i dzierżawa sprzętu rekreacyjnego i sportowego Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach z przewagą żywności, napojów i wyrobów tytoniowych. Produkcja odzieży skórzanej. Sprzedaż detaliczna wyrobów tekstylnych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja pozostałych wyrobów chemicznych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja pozostałego sprzętu elektrycznego. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Nowe Miasto

Transport drogowy towarów. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Naprawa i konserwacja maszyn. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Sprzedaż hurtowa pozostałej żywności, włączając ryby, skorupiaki i mięczaki. Produkcja sprzętu instalacyjnego. Przygotowywanie i podawanie napojów. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Ebiuro Wirtualne Biura Nowe Miasto Produkcja silników i turbin, z wyłączeniem silników lotniczych, samochodowych i motocyklowychDziałalność usługowa wspomagająca transport lądowy. Wykonywanie instalacji elektrycznych. Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa. Produkcja pieców, palenisk i palników piecowych. Pozostałe sprzątanie. Uprawa pozostałych roślin wieloletnich. Naprawa i konserwacja elektronicznego sprzętu powszechnego użytku. Działalność w zakresie nagrań dźwiękowych i muzycznych. Działalność usługowa związana z przygotowywaniem do druku. Nowe Miasto Ebiuro Wirtualne Biura Działalność muzeówZbieranie odpadów niebezpiecznych. Działalność wspomagająca edukację. Produkcja pozostałych podstawowych chemikaliów nieorganicznych. Pośrednictwo w sprzedaży miejsca na cele reklamowe w mediach elektronicznych (Internet). ..

Biuro Wirtualne Nowe Miasto

Prowadzenie firmy wiąże się z wieloma wyzwaniami. eBIURO Nowe Miasto zapewnia nowoczesne rozwiązania dla Twojej firmy, które pozwolą Ci założyć i rozwinąć swój własny biznes. Obsługuj pocztę szybciej i łatwiej. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Ebiuro Wirtualne Biura Nowe Miasto. Formalności związane z rezerwacją czy wynajęciem Wirtualnego Biura okazały się złożoną procedurą. Nowe Miasto Ebiuro Wirtualne Biura. Możesz teraz z każdego miejsca przesłać swoje dokumenty nie tracąc czasu na dostarczenie ich do biura lub kancelarii. Aplikacja sprawdzi się w przypadku prowadzenia wirtualnego sekretariatu, wtedy gdy dostęp do korespondencji wymagany jest przez znaczną ilość użytkowników. Wirtualne Biuro Nowe Miasto jest kimś, kto odciąża właścicieli firm w ich codziennych, żmudnych obowiązkach. Jeśli nie chcesz, by to Twój adres domowy był oficjalnym adresem siedziby Twojej firmy, zamiast wynajmować drogi lokal, zdecyduj się na adres wirtualny i wybierz wirtualne biuro. Zdecyduj się na takie rozwiązanie, które gwarantuje Ci dużą oszczędność, niższe podatki, a także umożliwia przeprowadzanie konferencji i szkoleń w profesjonalnie wyposażonych salach.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?