WIRTUALNE BIURO Nowa Słupia
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Nowa Słupia

Obsługuj pocztę szybciej i łatwiej. Nie chcesz tracić czasu na dojazdy do swojego Biura Rachunkowego lub Kancelarii Prawniczej? Wiadomości zawsze docierają i mogą być do nich podpinane załączniki dowolnego rodzaju, metodą przeciągnij i upuść. Wirtualne Biuro Nowa Słupia. Wiadomości zawsze docierają i mogą być do nich podpinane załączniki dowolnego rodzaju, metodą przeciągnij i upuść. Nowa Słupia Wirtualne Biuro. Jest to ogromne zaoszczędzenie czasu oraz zmniejszenie w dużej mierze obowiązków pracownika każdego sekretariatu. Gdy do Wirtualnego Biura dotrze korespondencja dla Klienta, po zeskanowaniu jej należy przejść do Poczta (dokumenty)/Dodaj nowy dokument i dodać do systemu pliki z zeskanowanymi dokumentami wskazując gdzie zostały zapisane na lokalnym komputerze, następnie wysyłamy je do systemu. Jeśli nie chcesz lub nie możesz zarejestrować działalności na własny adres, koniecznie zapoznaj się z prowadzonymi przez nas usługami. Nowa Słupia prężnie się rozwijają, przejeżdżając przez miasto można z łatwością dostrzec nowe wieżowce biznesowe oraz usłyszeć o nowych inwestycjach i firmach robiących międzynarodową karierę. Prestiżowy adres siedziby to również świetne rozwiązanie dla firm typu start-up, których działalność często ma charakter zdalny.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Nowa Słupia

Wynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi. Destylowanie, rektyfikowanie i mieszanie alkoholi. Produkcja urządzeń, instrumentów oraz wyrobów medycznych, włączając dentystyczne. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja sprzętu instalacyjnego. Sprzedaż hurtowa niewyspecjalizowana żywności, napojów i wyrobów tytoniowych. Produkcja gotowych parkietów podłogowych. Wytwarzanie gotowych posiłków i dań. Wydawanie gazet. ADRES REJESTRACJI FIRMY Nowa Słupia Działalność archiwów Magazynowanie i przechowywanie paliw gazowych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Pozostała działalność wydawnicza. Produkcja cydru i pozostałych win owocowych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Sprzedaż detaliczna gier i zabawek prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Nowa Słupia ADRES REJESTRACJI FIRMY Działalność usługowa następująca po zbiorach Pozostała działalność rozrywkowa i rekreacyjna, gdzie indziej niesklasyfikowana . Organizacje i zespoły eksterytorialne. Produkcja pozostałych podstawowych chemikaliów nieorganicznych. Magazynowanie i przechowywanie paliw gazowych. Specjalistyczne sprzątanie budynków i obiektów przemysłowych. Naprawa i konserwacja statków i łodzi. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Nowa Słupia

Pozostała działalność usługowa w zakresie rezerwacji, gdzie indziej niesklasyfikowana. Uprawa roślin przyprawowych i aromatycznych oraz roślin wykorzystywanych do produkcji leków i wyrobów farmaceutycznych. Uprawa pozostałych drzew i krzewów owocowych oraz orzechów. Zbieranie odpadów niebezpiecznych. Sprzedaż hurtowa mebli, dywanów i sprzętu oświetleniowego. Działalność paramedyczna. Górnictwo pozostałych rud metali nieżelaznych. Sprzedaż detaliczna książek prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Kucie, prasowanie, wytłaczanie i walcowanie metali; metalurgia proszków. Ebiuro Wirtualne Biura Nowa Słupia Obiekty noclegowe turystyczne i miejsca krótkotrwałego zakwaterowaniaInstalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja wyrobów tytoniowych. Naprawa i konserwacja maszyn. Nadawanie programów radiofonicznych. Naprawa i konserwacja maszyn. Działalność usługowa wspomagająca transport śródlądowy. Pogrzeby i działalność pokrewna. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych. Działalność archiwów. Nowa Słupia Ebiuro Wirtualne Biura Wymiar sprawiedliwościDziałalność usługowa wspomagająca transport lądowy. Działalność historycznych miejsc i budynków oraz podobnych atrakcji turystycznych. Działalność związana z wystawianiem przedstawień artystycznych. Sprzedaż hurtowa pozostałych maszyn i urządzeń. Sprzedaż hurtowa herbaty, kawy, kakao i przypraw. Sprzedaż hurtowa komputerów, urządzeń peryferyjnych i oprogramowania. Wydobywanie żwiru i piasku; wydobywanie gliny i kaolinu. ..

Biuro Wirtualne Nowa Słupia

Jeśli nie chcesz, by to Twój adres domowy był oficjalnym adresem siedziby Twojej firmy, zamiast wynajmować drogi lokal, zdecyduj się na adres wirtualny i wybierz Nowa Słupia wirtualne biuro. Takie rozwiązanie to nie tylko duża oszczędność na kosztach użytkowania rzeczywistego lokalu, ale także atrakcyjny zapis na wizytówce. Zdecyduj się na takie rozwiązanie, które gwarantuje Ci dużą oszczędność, niższe podatki, a także umożliwia przeprowadzanie konferencji i szkoleń w profesjonalnie wyposażonych salach. Ebiuro Wirtualne Biura Nowa Słupia. Korzystamy z systemu obsługi korespondencji, gdzie każdy Klient posiada swój własny panel, zarządza korespondencją. Nowa Słupia Ebiuro Wirtualne Biura. Zarządzaj korespondencją przychodzącą i wychodzącą, wysyłaj powiadomienia e-mail do swoich klientów, umożliwiając im dostęp do skanów swojej korespondencji przez całą dobę. Jest to ogromne zaoszczędzenie czasu oraz zmniejszenie w dużej mierze obowiązków pracownika każdego sekretariatu. Panel został zaprojektowany pod każde potrzeby klienta, dzięki temu Ty i Twoi klienci zyskujecie czas oraz wysoką jakość komunikacji pomiędzy biuro-klient. To był impuls do zaprojektowania oprogramowania rozwiązującego problemy najemców i dzierżawców. Takie rozwiązanie to nie tylko duża oszczędność na kosztach użytkowania rzeczywistego lokalu, ale także atrakcyjny zapis na wizytówce.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?