WIRTUALNE BIURO Nieszawa
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Nieszawa

Wirtualne Biuro Nieszawa jest kimś, kto odciąża właścicieli firm w ich codziennych, żmudnych obowiązkach. Wszystkie dokumenty firmy będą dostępne w Biurze Klienta w formie elektronicznej 24 h na dobę. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Wirtualne Biuro Nieszawa. To był impuls do zaprojektowania oprogramowania rozwiązującego problemy najemców i dzierżawców. Nieszawa Wirtualne Biuro. Możesz teraz z każdego miejsca przesłać swoje dokumenty nie tracąc czasu na dostarczenie ich do biura lub kancelarii. Wiadomości zawsze docierają i mogą być do nich podpinane załączniki dowolnego rodzaju, metodą przeciągnij i upuść. Panel został zaprojektowany pod każde potrzeby klienta, dzięki temu Ty i Twoi klienci zyskujecie czas oraz wysoką jakość komunikacji pomiędzy biuro-klient. Zanim otrzymasz precyzyjną ofertę wdrożenia systemu dla Ciebie przeprowadzimy konsultacje aby określić czy potrzebne będzie dodatkowe dostosowanie go. Znając już Twoje oczekiwania możemy opracować specyfikację dostosowania systemu do określonych wymagań oraz ustalić czas i koszt całej realizacji.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Nieszawa

Działalność związana z oprogramowaniem. Wypożyczanie kaset wideo, płyt CD, DVD itp.. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Sprzedaż hurtowa napojów alkoholowych. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Roboty związane z budową mostów i tuneli. Górnictwo rud żelaza. ADRES REJESTRACJI FIRMY Nieszawa Naprawa i konserwacja statków i łodzi Produkcja przypraw. Naprawa i konserwacja sprzętu (tele)komunikacyjnego. Naprawa i konserwacja maszyn. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Uprawa pozostałych roślin wieloletnich. Działalność w zakresie telekomunikacji bezprzewodowej, z wyłączeniem telekomunikacji satelitarnej. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Pozostała działalność usługowa w zakresie technologii informatycznych i komputerowych. Pola kempingowe (włączając pola dla pojazdów kempingowych) i pola namiotowe. Demontaż wyrobów zużytych. Roboty związane z budową rurociągów przesyłowych i sieci rozdzielczych. Nieszawa ADRES REJESTRACJI FIRMY Wykończanie wyrobów włókienniczych Produkcja cegieł, dachówek i materiałów budowlanych, z wypalanej gliny. Przetwarzanie danych; zarządzanie stronami internetowymi (hosting) i podobna działalność. Produkcja maszyn do obróbki gumy lub tworzyw sztucznych oraz wytwarzania wyrobów z tych materiałów. Produkcja lokomotyw kolejowych oraz taboru szynowego. Produkcja gotowych parkietów podłogowych. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Nieszawa

Działalność agentów turystycznych. Działalność maklerska związana z rynkiem papierów wartościowych i towarów giełdowych. Działalność usługowa związana z poprawą kondycji fizycznej. Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Posadzkarstwo; tapetowanie i oblicowywanie ścian. Produkcja maszyn stosowanych w przetwórstwie żywności, tytoniu i produkcji napojów. Produkcja gotowych parkietów podłogowych. Sprzedaż detaliczna napojów alkoholowych i bezalkoholowych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Działalność agentów specjalizujących się w sprzedaży pozostałych określonych towarów. Produkcja opakowań drewnianych. Ebiuro Wirtualne Biura Nieszawa Produkcja i obróbka pozostałego szkła, włączając szkło techniczneNaprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Produkcja maszyn do obróbki metalu. Działalność organizacji profesjonalnych. Pozostałe pośrednictwo pieniężne. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Specjalistyczne sprzątanie budynków i obiektów przemysłowych. Zakładanie stolarki budowlanej. Produkcja pozostałych wyrobów chemicznych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Nieszawa Ebiuro Wirtualne Biura Produkcja elementów elektronicznychProdukcja pozostałych gotowych wyrobów metalowych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Chów i hodowla koni i pozostałych zwierząt koniowatych. Działalność usługowa wspomagająca transport lotniczy. Sprzedaż detaliczna prowadzona przez domy sprzedaży wysyłkowej lub Internet. Transport rurociągowy pozostałych towarów. Roboty związane z budową pozostałych obiektów inżynierii lądowej i wodnej, gdzie indziej niesklasyfikowane. Działalność maklerska związana z rynkiem papierów wartościowych i towarów giełdowych. Transport kolejowy towarów. Roboty związane z budową obiektów inżynierii wodnej. ..

Biuro Wirtualne Nieszawa

Za oferujemy Ci tani wirtualny adres dla firmy w Nieszawa, dzięki czemu będziesz mógł rozpocząć działalność. Wirtualne biuro, sekretariat, pomoc księgowa, a także opracowanie identyfikacji wizualnej oraz marketing internetowy, wszystko tylko po to, aby Twoja firma mogła osiągnąć sukces. Oferujemy naszym Klientom usługę ułatwiającą start w pracy na własny rachunek. Ebiuro Wirtualne Biura Nieszawa. Obsługuj pocztę szybciej i łatwiej. Nieszawa Ebiuro Wirtualne Biura. Klient posiada wgląd do swojej korespondencji 24/7z możliwością przeszukiwania dokumentacji. Każdy etap realizacji sprawy może być na bieżąco śledzony przez klienta bez konieczności wykonywania zbędnych telefonów lub umawiania wizyt z Kancelarią. Kancelaria zyskuje szybki dostęp do dokumentów, które klient dodał, komunikacja z klientem jest płynna i chronologiczna. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów uruchomiliśmy nową aplikację Biuro Klienta. System Ticketów ma możliwość nadawania statusów dla wiadomości, przeszukiwania historii zgłoszeń, filtrowania po dacie oraz nadanych statusach, posiada również statystyki obrazujące stan wiadomości w zadanym przedziale czasowym. Wirtualne biuro to nowatorskie rozwiązanie dające wiele możliwości i udogodnień związanych z prowadzeniem firmy.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?