WIRTUALNE BIURO Nielisz
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Nielisz

Nielisz prężnie się rozwijają, przejeżdżając przez miasto można z łatwością dostrzec nowe wieżowce biznesowe oraz usłyszeć o nowych inwestycjach i firmach robiących międzynarodową karierę. Prowadzenie firmy wiąże się z wieloma wyzwaniami. eBIURO Nielisz zapewnia nowoczesne rozwiązania dla Twojej firmy, które pozwolą Ci założyć i rozwinąć swój własny biznes. Posiadanie adresu firmowego Nielisz, pod którym nie kryje się prywatne mieszkanie jest w wielu przypadkach wartością biznesową samą w sobie. Wirtualne Biuro Nielisz. Wirtualne biuro to nowatorskie rozwiązanie dające wiele możliwości i udogodnień związanych z prowadzeniem firmy. Nielisz Wirtualne Biuro. Każdy etap realizacji sprawy może być na bieżąco śledzony przez klienta bez konieczności wykonywania zbędnych telefonów lub umawiania wizyt z Kancelarią. Kancelaria zyskuje szybki dostęp do dokumentów, które klient dodał, komunikacja z klientem jest płynna i chronologiczna. Możesz wybrać kilka aplikacji z pakietu, które zostaną połączone w jeden system, zgodnie ze sposobem działania twojej firmy. Wiadomości dodane w systemie nie muszę przechodzić weryfikacji antyspamowej i nie są obarczone prawdopodobieństwem niedostarczenia do odbiorcy. Wirtualne Biuro dla Biur Rachunkowych To co istotne, nasza firma i spektrum jej usług skierowanych jest nie tylko do początkujących przedsiębiorców.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Nielisz

Produkcja wyrobów jubilerskich i podobnych. Sprzedaż hurtowa perfum i kosmetyków. Działalność w zakresie telekomunikacji przewodowej. Produkcja pozostałych wyrobów z gumy. Sprzedaż detaliczna sprzętu audiowizualnego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych. Pozostałe formy udzielania kredytów. Produkcja olejów i pozostałych tłuszczów płynnych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Sprzedaż hurtowa mebli, dywanów i sprzętu oświetleniowego. ADRES REJESTRACJI FIRMY Nielisz Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa Magazynowanie i przechowywanie paliw gazowych. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Produkcja włóknin i wyrobów wykonanych z włóknin, z wyłączeniem odzieży. Realizacja projektów budowlanych związanych ze wznoszeniem budynków. Pozostałe pozaszkolne formy edukacji, gdzie indziej niesklasyfikowane. Wytwarzanie gotowych posiłków i dań. Pozostała finansowa działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana, z wyłączeniem ubezpieczeń i funduszów emerytalnych. Produkcja pozostałych maszyn ogólnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność wydawnicza w zakresie pozostałego oprogramowania. Działalność w zakresie telekomunikacji satelitarnej. Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania. Działalność pokojów zagadek, domów strachu, miejsc do tańczenia i w zakresie innych form rozrywki lub rekreacji organizowanych w pomieszczeniach lub w innych miejscach o zamkniętej przestrzeni . Nielisz ADRES REJESTRACJI FIRMY Produkcja wyrobów płaskich walcowanych na zimno Produkcja pozostałych artykułów spożywczych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja pozostałego sprzętu elektrycznego. Wytwarzanie gotowych posiłków i dań. Wypożyczanie kaset wideo, płyt CD, DVD itp.. Wynajem i dzierżawa maszyn i urządzeń budowlanych. Produkcja cegieł, dachówek i materiałów budowlanych, z wypalanej gliny. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Nielisz

Działalność obiektów sportowych. Działalność usługowa związana z zagospodarowaniem terenów zieleni. Sprzedaż detaliczna wyrobów tytoniowych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach z przewagą żywności, napojów i wyrobów tytoniowych. Działalność usługowa związana z leśnictwem . Produkcja artykułów gospodarstwa domowego, toaletowych i sanitarnych. Pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona poza siecią sklepową, straganami i targowiskami. Nadawanie programów telewizyjnych ogólnodostępnych i abonamentowych. Produkcja rowerów i wózków inwalidzkich. Ebiuro Wirtualne Biura Nielisz Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowychSprzedaż hurtowa cukru, czekolady, wyrobów cukierniczych i piekarskich. Pozyskiwanie dziko rosnących produktów leśnych, z wyłączeniem drewna. Działalność fotograficzna. Roboty związane z budową mostów i tuneli. Praktyka lekarska dentystyczna. Produkcja sprzętu i wyposażenia do napędu hydraulicznego i pneumatycznego. Produkcja papieru i tektury. Odlewnictwo staliwa. Produkcja olejków eterycznych. Działalność usługowa wspomagająca chów i hodowlę zwierząt gospodarskich. Nielisz Ebiuro Wirtualne Biura Pozostałe formy udzielania kredytówDziałalność w zakresie pozostałej telekomunikacji. Pozostała finansowa działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana, z wyłączeniem ubezpieczeń i funduszów emerytalnych. Produkcja sprzętu i wyposażenia do napędu hydraulicznego i pneumatycznego. Kupno i sprzedaż nieruchomości na własny rachunek. Produkcja elektronicznych obwodów drukowanych. Roboty związane z budową rurociągów przesyłowych i sieci rozdzielczych. Przygotowywanie i dostarczanie żywności dla odbiorców zewnętrznych (katering). Sprzedaż hurtowa niewyspecjalizowana. ..

Biuro Wirtualne Nielisz

Prowadzenie własnej firmy wiąże się z natłokiem obowiązków dla każdego przedsiębiorcy. Aplikacja umożliwia śledzenie dodanych faktur, spraw, zamówień, ofert oraz wielu innych rekordów a jakakolwiek zmiana statusu jest na bieżąco rejestrowana. Klient posiada wgląd do swojej korespondencji 24/7z możliwością przeszukiwania dokumentacji. Ebiuro Wirtualne Biura Nielisz. Wirtualne Biuro dla Biur Rachunkowych Nielisz Ebiuro Wirtualne Biura. Wiadomości dodane w systemie nie muszę przechodzić weryfikacji antyspamowej i nie są obarczone prawdopodobieństwem niedostarczenia do odbiorcy. Wiadomości zawsze docierają i mogą być do nich podpinane załączniki dowolnego rodzaju, metodą przeciągnij i upuść. Aplikacja sprawdzi się w przypadku prowadzenia wirtualnego sekretariatu, wtedy gdy dostęp do korespondencji wymagany jest przez znaczną ilość użytkowników. Nielisz prężnie się rozwijają, przejeżdżając przez miasto można z łatwością dostrzec nowe wieżowce biznesowe oraz usłyszeć o nowych inwestycjach i firmach robiących międzynarodową karierę. Dlatego też tutaj mieści się wirtualne biuro Nielisz. Prestiżowy adres dla Twojej firmy pomoże w zdobyciu najważniejszych światowych kontrahentów.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?