WIRTUALNE BIURO Nałęczów
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Nałęczów

Współpracujemy z kancelariami prawnymi, notarialnymi, doradcami podatkowymi, rzecznikami patentowymi, tłumaczami przysięgłymi, firmami zajmującymi się marketingiem oraz pozycjonowaniem w google. Nasze kontakty biznesowe otwierają możliwości networkingowe, dzięki czemu stale będziesz zwiększać swoje doświadczenie i wiedzę. Wirtualne biuro to nowatorskie rozwiązanie dające wiele możliwości i udogodnień związanych z prowadzeniem firmy. Program dostępny jest przez Internet – działa w oknie przeglądarki WWW i nie wymaga instalacji na komputerze. Wirtualne Biuro Nałęczów. Aplikacja sprawdzi się w przypadku prowadzenia wirtualnego sekretariatu, wtedy gdy dostęp do korespondencji wymagany jest przez znaczną ilość użytkowników. Nałęczów Wirtualne Biuro. Na wdrożonym systemie przeprowadzę szkolenie wskazanych pracowników z jego obsługi. Na szkolenie przyjadę do Was. Prowadzenie własnej firmy wiąże się z natłokiem obowiązków dla każdego przedsiębiorcy. Nałęczów prężnie się rozwijają, przejeżdżając przez miasto można z łatwością dostrzec nowe wieżowce biznesowe oraz usłyszeć o nowych inwestycjach i firmach robiących międzynarodową karierę. Wirtualne biuro to nowatorskie rozwiązanie dające wiele możliwości i udogodnień związanych z prowadzeniem firmy.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Nałęczów

Produkcja maszyn dla metalurgii. Produkcja mebli biurowych i sklepowych. Pozostałe pośrednictwo pieniężne. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Transport kolejowy pasażerski międzymiastowy. Pozostałe sprzątanie. Produkcja pozostałych technicznych i przemysłowych wyrobów tekstylnych. Sprzedaż detaliczna pozostałej żywności prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Odprowadzanie i oczyszczanie ścieków. ADRES REJESTRACJI FIRMY Nałęczów Przetwarzanie i konserwowanie mięsa z drobiu Działalność usługowa wspomagająca transport lotniczy. Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Działalność obiektów sportowych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja wojskowych pojazdów bojowych. Magazynowanie i przechowywanie paliw gazowych. Uprawa pozostałych drzew i krzewów owocowych oraz orzechów. Działalność związana z tłumaczeniami. Sprzedaż hurtowa wyrobów tytoniowych. Nałęczów ADRES REJESTRACJI FIRMY Uprawa pozostałych roślin wieloletnich Produkcja nieelektrycznego sprzętu gospodarstwa domowego. Naprawa i konserwacja maszyn. Sprzedaż hurtowa skór. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Odlewnictwo żeliwa. Kupno i sprzedaż nieruchomości na własny rachunek. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Nałęczów

Naprawa i konserwacja statków i łodzi. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu transportowego. Produkcja wyrobów z mięsa, włączając wyroby z mięsa drobiowego. Destylowanie, rektyfikowanie i mieszanie alkoholi. Produkcja napojów bezalkoholowych; produkcja wód mineralnych i pozostałych wód butelkowanych. Sprzedaż hurtowa wyrobów farmaceutycznych i medycznych. Produkcja cementu. Produkcja pozostałych narzędzi mechanicznych. Działalność wydawnicza w zakresie gier komputerowych. Działalność wesołych miasteczek i parków rozrywki. Ebiuro Wirtualne Biura Nałęczów Produkcja wapna i gipsuProdukcja leków i pozostałych wyrobów farmaceutycznych. Pozostała usługowa działalność gastronomiczna. Produkcja wojskowych pojazdów bojowych. Produkcja dywanów i chodników. Produkcja olejów i pozostałych tłuszczów płynnych. Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych. Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami. Handel paliwami gazowymi w systemie sieciowym. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Nałęczów Ebiuro Wirtualne Biura Chów i hodowla ryb oraz pozostałych organizmów wodnych w wodach morskichDziałalność klubów sportowych. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu transportowego. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Działalność wspomagająca edukację. Produkcja artykułów gospodarstwa domowego, toaletowych i sanitarnych. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja soków z owoców i warzyw. Wykonywanie pozostałych instalacji budowlanych. ..

Biuro Wirtualne Nałęczów

Wszystkie dokumenty firmy będą dostępne w Biurze Klienta w formie elektronicznej 24 h na dobę. Wirtualna Kancelaria Prawnicza umożliwia szybie i sprawne przekazanie swojej sprawy dla danej kancelarii. Na wdrożonym systemie przeprowadzę szkolenie wskazanych pracowników z jego obsługi. Na szkolenie przyjadę do Was. Ebiuro Wirtualne Biura Nałęczów. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Nałęczów Ebiuro Wirtualne Biura. Poprzez udostępnienie dla swoich klientów Panelu, dzięki, któremu będzie on mógł swobodnie przesyłać dowolne pliki, wiadomości, dokumenty rozliczeniowe oraz w wybranych branżach tworzyć sprawy. Klient posiada wgląd do swojej korespondencji 24/7z możliwością przeszukiwania dokumentacji. Prowadzenie firmy wiąże się z wieloma wyzwaniami. eBIURO Nałęczów zapewnia nowoczesne rozwiązania dla Twojej firmy, które pozwolą Ci założyć i rozwinąć swój własny biznes. Masz dość biegania po mieście podczas załatwiania firmowych spraw? Postaw na nasz profesjonalizm. Nowy adres, siłą rzeczy, wykorzystywany będzie przez klienta również do przyjmowania korespondencji.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?