WIRTUALNE BIURO Myślibórz
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Myślibórz

Nasze wirtualne biuro w Myślibórz umożliwia Państwu zarejestrowanie firmy (zarówno jednoosobową działalność gospodarczą, dowolną spółkę czy jej oddział), jak również np. fundację czy stowarzyszenie z prestiżowym i rozpoznawalnym adresem w centrum Myślibórz wraz z pełną obsługą bez ponoszenia wydatków na wynajem stacjonarnego biura czy zatrudniania pracowników. Od lat współpracujemy z wymagającymi klientami, którzy cenią sobie najwyższą jakość obsługi, a także bezpieczeństwo i doświadczenie. Szybciej przypisuj korespondencję przychodzącą do właściwego Klienta. Wirtualne Biuro Myślibórz. Panel został zaprojektowany pod każde potrzeby klienta, dzięki temu Ty i Twoi klienci zyskujecie czas oraz wysoką jakość komunikacji pomiędzy biuro-klient. Myślibórz Wirtualne Biuro. Na wdrożonym systemie przeprowadzę szkolenie wskazanych pracowników z jego obsługi. Na szkolenie przyjadę do Was. Wybierz dowolny pakiet usług tak, aby najbardziej odpowiadał Twoim wymaganiom. Oferujemy naszym Klientom usługę ułatwiającą start w pracy na własny rachunek. Takie rozwiązanie to nie tylko duża oszczędność na kosztach użytkowania rzeczywistego lokalu, ale także atrakcyjny zapis na wizytówce. Wynajmując u nas biuro wirtualne, stawiasz na profesjonalizm oraz prestiżową lokalizację.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Myślibórz

Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych. Sprzedaż hurtowa herbaty, kawy, kakao i przypraw. Produkcja lokomotyw kolejowych oraz taboru szynowego. Produkcja pieców, palenisk i palników piecowych. Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Produkcja wyrobów tartacznych. Sprzedaż detaliczna wyrobów tekstylnych, odzieży i obuwia prowadzona na straganach i targowiskach. Roboty związane z budową obiektów inżynierii wodnej. Produkcja instrumentów i przyrządów pomiarowych, kontrolnych i nawigacyjnych. Działalność związana z pakowaniem. ADRES REJESTRACJI FIRMY Myślibórz Pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona poza siecią sklepową, straganami i targowiskami Obróbka i usuwanie odpadów innych niż niebezpieczne. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Roboty związane z budową dróg szynowych i kolei podziemnej. Produkcja maszyn stosowanych w przetwórstwie żywności, tytoniu i produkcji napojów. Górnictwo ropy naftowej. Działalność wspomagająca edukację. Produkcja pozostałych wyrobów tekstylnych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Wytwarzanie i zaopatrywanie w parę wodną, gorącą wodę i powietrze do układów klimatyzacyjnych. Działalność pogotowia ratunkowego. Pozostała działalność usługowa w zakresie rezerwacji, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność związana z rekultywacją i pozostała działalność usługowa związana z gospodarką odpadami. Myślibórz ADRES REJESTRACJI FIRMY Rozmnażanie roślin Obróbka nasion dla celów rozmnażania roślin. Produkcja pozostałych zbiorników, cystern i pojemników metalowych. Naprawa zegarów, zegarków oraz biżuterii. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Myślibórz

Działalność maklerska związana z rynkiem papierów wartościowych i towarów giełdowych. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Sprzedaż detaliczna zegarków, zegarów i biżuterii prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja pieców, palenisk i palników piecowych. Produkcja cydru i pozostałych win owocowych. Pośrednictwo w sprzedaży czasu i miejsca na cele reklamowe w pozostałych mediach. Pozostała działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana. Sprzedaż hurtowa pozostałych maszyn i urządzeń. Produkcja pozostałych wyrobów z drewna; produkcja wyrobów z korka, słomy i materiałów używanych do wyplatania. Ebiuro Wirtualne Biura Myślibórz Produkcja pozostałych technicznych wyrobów ceramicznychUprawa pozostałych roślin wieloletnich. Wydobywanie torfu. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Wydobywanie soli. Produkcja mioteł, szczotek i pędzli. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja elementów elektronicznych. Produkcja cementu wzmocnionego włóknem. Działalność w zakresie inżynierii i związane z nią doradztwo techniczne. Myślibórz Ebiuro Wirtualne Biura Zakładanie stolarki budowlanejProdukcja pozostałych elektronicznych i elektrycznych przewodów i kabli. Obróbka nasion dla celów rozmnażania roślin. Naprawa i konserwacja maszyn. Produkcja gotowych parkietów podłogowych. Produkcja pozostałych narzędzi mechanicznych. Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Działalność holdingów finansowych. Zbieranie odpadów niebezpiecznych. ..

Biuro Wirtualne Myślibórz

Myślibórz prężnie się rozwijają, przejeżdżając przez miasto można z łatwością dostrzec nowe wieżowce biznesowe oraz usłyszeć o nowych inwestycjach i firmach robiących międzynarodową karierę. Wybierz dowolny pakiet usług tak, aby najbardziej odpowiadał Twoim wymaganiom. Takie rozwiązanie to nie tylko duża oszczędność na kosztach użytkowania rzeczywistego lokalu, ale także atrakcyjny zapis na wizytówce. Ebiuro Wirtualne Biura Myślibórz. Oszczędzasz czas, w którym ręcznie wprowadzałeś dokumenty do programu. Myślibórz Ebiuro Wirtualne Biura. Dodatkowo aplikacja jest odporna na działanie wirusów i awarie komputera. System jest prosty i przejrzysty. Wirtualne Biuro Myślibórz jest kimś, kto odciąża właścicieli firm w ich codziennych, żmudnych obowiązkach. Wirtualne biuro, sekretariat, pomoc księgowa, a także opracowanie identyfikacji wizualnej oraz marketing internetowy, wszystko tylko po to, aby Twoja firma mogła osiągnąć sukces. Jeśli nie chcesz, by to Twój adres domowy był oficjalnym adresem siedziby Twojej firmy, zamiast wynajmować drogi lokal, zdecyduj się na adres wirtualny i wybierz wirtualne biuro.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?