WIRTUALNE BIURO Myślenice
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Myślenice

Możesz wykorzystać go zarówno do celów rejestracyjnych w urzędach, jak i na potrzeby marketingowe i wizerunkowe. Korzystamy z systemu obsługi korespondencji, gdzie każdy Klient posiada swój własny panel, zarządza korespondencją. Program dostępny jest przez Internet – działa w oknie przeglądarki WWW i nie wymaga instalacji na komputerze. Wirtualne Biuro Myślenice. Zanim otrzymasz precyzyjną ofertę wdrożenia systemu dla Ciebie przeprowadzimy konsultacje aby określić czy potrzebne będzie dodatkowe dostosowanie go. Myślenice Wirtualne Biuro. Nie chcesz tracić czasu na dojazdy do swojego Biura Rachunkowego lub Kancelarii Prawniczej? Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. To był impuls do zaprojektowania oprogramowania rozwiązującego problemy najemców i dzierżawców. Za oferujemy Ci tani wirtualny adres dla firmy w Myślenice, dzięki czemu będziesz mógł rozpocząć działalność. Prestiżowy adres siedziby to również świetne rozwiązanie dla firm typu start-up, których działalność często ma charakter zdalny.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Myślenice

Naprawa i konserwacja maszyn. Uprawa pozostałych roślin wieloletnich. Działalność wspomagająca wystawianie przedstawień artystycznych. Niespecjalistyczne sprzątanie budynków i obiektów przemysłowych. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu transportowego. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Naprawa i konserwacja maszyn. Działalność paramedyczna. Produkcja elektronicznego sprzętu powszechnego użytku. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. ADRES REJESTRACJI FIRMY Myślenice Przetwarzanie i konserwowanie mięsa z drobiu Uprawy rolne połączone z chowem i hodowlą zwierząt (działalność mieszana). Sprzedaż detaliczna wyrobów medycznych, włączając ortopedyczne, prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja gotowych parkietów podłogowych. Naprawa i konserwacja maszyn. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Pozostała działalność w zakresie opieki zdrowotnej, gdzie indziej niesklasyfikowana. Sprzedaż hurtowa pozostałych maszyn i urządzeń biurowych. Myślenice ADRES REJESTRACJI FIRMY Produkcja pozostałego sprzętu elektrycznego Pozyskiwanie dziko rosnących produktów leśnych, z wyłączeniem drewna. Pozostałe przetwarzanie i konserwowanie owoców i warzyw. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Wytwarzanie gotowych posiłków i dań. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Myślenice

Pobór, uzdatnianie i dostarczanie wody. Produkcja opon i dętek z gumy; bieżnikowanie i regenerowanie opon z gumy. Pozostałe ubezpieczenia osobowe oraz ubezpieczenia majątkowe. Transport lotniczy towarów. Działalność postprodukcyjna związana z filmami, nagraniami wideo i programami telewizyjnymi. Wytwarzanie i zaopatrywanie w parę wodną, gorącą wodę i powietrze do układów klimatyzacyjnych. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Sprzedaż detaliczna kwiatów, roślin, nasion, nawozów, żywych zwierząt domowych, karmy dla zwierząt domowych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Ebiuro Wirtualne Biura Myślenice Transport morski i przybrzeżny towarówProdukcja wyrobów z drutu, łańcuchów i sprężyn. Szkoły podstawowe. Obróbka nasion dla celów rozmnażania roślin. Wykonywanie pozostałych instalacji budowlanych. Pozostała działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana. Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych. Produkcja aluminium hutniczego. Działalność ochroniarska w zakresie obsługi systemów bezpieczeństwa. Działalność usługowa wspomagająca transport lądowy. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Myślenice Ebiuro Wirtualne Biura Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażeniaProdukcja tapet. Produkcja sprzętu (tele)komunikacyjnego. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Chów i hodowla pozostałych zwierząt. Działalność agentów zajmujących się sprzedażą wyrobów tekstylnych, odzieży, wyrobów futrzarskich, obuwia i artykułów skórzanych. Produkcja gier i zabawek. Działalność pogotowia ratunkowego. Działalność usługowa następująca po zbiorach. ..

Biuro Wirtualne Myślenice

Za oferujemy Ci tani wirtualny adres dla firmy w Myślenice, dzięki czemu będziesz mógł rozpocząć działalność. Możesz wykorzystać go zarówno do celów rejestracyjnych w urzędach, jak i na potrzeby marketingowe i wizerunkowe. Współpracujemy z kancelariami prawnymi, notarialnymi, doradcami podatkowymi, rzecznikami patentowymi, tłumaczami przysięgłymi, firmami zajmującymi się marketingiem oraz pozycjonowaniem w google. Nasze kontakty biznesowe otwierają możliwości networkingowe, dzięki czemu stale będziesz zwiększać swoje doświadczenie i wiedzę. Ebiuro Wirtualne Biura Myślenice. Szybciej przypisuj korespondencję przychodzącą do właściwego Klienta. Myślenice Ebiuro Wirtualne Biura. Możesz wybrać kilka aplikacji z pakietu, które zostaną połączone w jeden system, zgodnie ze sposobem działania twojej firmy. Dodatkowo aplikacja jest odporna na działanie wirusów i awarie komputera. Poprzez udostępnienie dla swoich klientów Panelu, dzięki, któremu będzie on mógł swobodnie przesyłać dowolne pliki, wiadomości, dokumenty rozliczeniowe oraz w wybranych branżach tworzyć sprawy. Chcesz otworzyć firmę i zarejestrować ją w Myślenice bez potrzeby wynajmowania biura, kupowania wyposażenia i zatrudniania personelu? Szczególnie przy rozpoczynaniu działalności koszty wynajmu lokalu biurowego mogą być dużym ograniczeniem. To co istotne, nasza firma i spektrum jej usług skierowanych jest nie tylko do początkujących przedsiębiorców.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?