WIRTUALNE BIURO Mycielin
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Mycielin

Pomożemy Ci też oszczędzić Twój cenny czas i pieniądze. Nie są to jednak wszystkie zalety korzystania z naszego taniego wirtualnego biura. Możemy też zastąpić Cię w wielu czynnościach, które konieczne są, jeśli posiada się własną firmę. Takie rozwiązanie to nie tylko duża oszczędność na kosztach użytkowania rzeczywistego lokalu, ale także atrakcyjny zapis na wizytówce. Wirtualne Biuro Mycielin. Szybciej przypisuj korespondencję przychodzącą do właściwego Klienta. Mycielin Wirtualne Biuro. Wiadomości zawsze docierają i mogą być do nich podpinane załączniki dowolnego rodzaju, metodą przeciągnij i upuść. Po podpisaniu umowy rozpoczniemy dostosowanie systemu do Twoich oczekiwać, o ile takie zmiany będą konieczne. Okazało się że nie ma na rynku profesjonalnego systemu dedykowanego do obsługi Wirtualnych Biur, a popyt na usługi tego typu bardzo szybko rośnie. Wybierz dowolny pakiet usług tak, aby najbardziej odpowiadał Twoim wymaganiom. Jeśli nie potrzebujesz stacjonarnego miejsca pracy, biuro wirtualne to rozwiązanie stworzone dla Ciebie.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Mycielin

Zarządzanie nieruchomościami wykonywane na zlecenie. Produkcja przypraw. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu transportowego. Produkcja wyrobów płaskich walcowanych na zimno. Produkcja ceramicznych kafli i płytek. Pomoc społeczna bez zakwaterowania dla osób w podeszłym wieku i osób niepełnosprawnych. Pozaszkolne formy edukacji artystycznej. Obróbka metali i nakładanie powłok na metale. ADRES REJESTRACJI FIRMY Mycielin Wydobywanie żwiru i piasku; wydobywanie gliny i kaolinu Produkcja masy włóknistej. Sprzedaż hurtowa herbaty, kawy, kakao i przypraw. Sprzedaż hurtowa drewna, materiałów budowlanych i wyposażenia sanitarnego. Gospodarka leśna i pozostała działalność leśna, z wyłączeniem pozyskiwania produktów leśnych . Produkcja urządzeń, instrumentów oraz wyrobów medycznych, włączając dentystyczne. Pozostały transport lądowy pasażerski, gdzie indziej niesklasyfikowany. Kolegia pracowników służb społecznych. Posadzkarstwo; tapetowanie i oblicowywanie ścian. Mycielin ADRES REJESTRACJI FIRMY Produkcja tkanin bawełnianych Sprzedaż detaliczna żywności, napojów i wyrobów tytoniowych prowadzona na straganach i targowiskach. Produkcja wapna i gipsu. Działalność związana z zarządzaniem funduszami. Uprawa drzew oleistych. Produkcja pozostałych części i akcesoriów do pojazdów silnikowych, z wyłączeniem motocykli. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Mycielin

Produkcja przypraw. Produkcja wyrobów tytoniowych. Pozostała działalność rozrywkowa i rekreacyjna, gdzie indziej niesklasyfikowana . Pozostałe badania i analizy techniczne. Produkcja pozostałego sprzętu elektrycznego. Naprawa i konserwacja maszyn. Pozyskiwanie dziko rosnących produktów leśnych, z wyłączeniem drewna. Naprawa i konserwacja statków i łodzi. Wydobywanie węgla brunatnego (lignitu). Produkcja wyrobów z aluminium i stopów aluminium. Ebiuro Wirtualne Biura Mycielin Obróbka nasion dla celów rozmnażania roślinDziałalność archiwów. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych. Sprzedaż hurtowa mebli, dywanów i sprzętu oświetleniowego. Rozbiórka i burzenie obiektów budowlanych. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Działalność pomocnicza związana z utrzymaniem porządku w budynkach. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Sprzedaż hurtowa owoców i warzyw. Sprzedaż hurtowa drewna, materiałów budowlanych i wyposażenia sanitarnego. Mycielin Ebiuro Wirtualne Biura Przygotowywanie i dostarczanie żywności dla odbiorców zewnętrznych (katering)Działalność wspomagająca wystawianie przedstawień artystycznych. Pozostała działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja zamków i zawiasów. Pozostałe sprzątanie. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. ..

Biuro Wirtualne Mycielin

Prowadzenie własnej firmy wiąże się z natłokiem obowiązków dla każdego przedsiębiorcy. Szybciej przypisuj korespondencję przychodzącą do właściwego Klienta. Mają też możliwość rezerwacji sali konferencyjnej. Ebiuro Wirtualne Biura Mycielin. Oferujemy Klientowi dostęp do elektronicznego archiwum dokumentów czyli funkcja szybkiego odnajdywania dokumentów. Mycielin Ebiuro Wirtualne Biura. Klient posiada wgląd do swojej korespondencji 24/7z możliwością przeszukiwania dokumentacji. Jeśli nie chcesz lub nie możesz zarejestrować działalności na własny adres, koniecznie zapoznaj się z prowadzonymi przez nas usługami. Mycielin prężnie się rozwijają, przejeżdżając przez miasto można z łatwością dostrzec nowe wieżowce biznesowe oraz usłyszeć o nowych inwestycjach i firmach robiących międzynarodową karierę. Oferujemy naszym Klientom usługę ułatwiającą start w pracy na własny rachunek. Korzystamy z systemu obsługi korespondencji, gdzie każdy Klient posiada swój własny panel, zarządza korespondencją.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?