WIRTUALNE BIURO Murów
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Murów

Oferujemy pełne dostosowanie i wdrożenie przedstawionej aplikacji w Twojej Firmie. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Dzięki temu możliwy jest dostęp do niego z dowolnego komputera, zarówno w biurze, jak i w domu – przez wielu użytkowników równocześnie. Wirtualne Biuro Murów. Oferujemy Klientowi dostęp do elektronicznego archiwum dokumentów czyli funkcja szybkiego odnajdywania dokumentów. Murów Wirtualne Biuro. Prowadzenie własnej firmy wiąże się z natłokiem obowiązków dla każdego przedsiębiorcy. Korzystaj z pełnego pakietu biura wirtualnego — z adresem firmy, obsługą poczty, odbieraniem połączeń telefonicznych i bezpłatnym dostępem do salonu biznesowego oraz dostępem do prywatnego biura w wybranym centrum. Prowadzenie firmy wiąże się z wieloma wyzwaniami. eBIURO Murów zapewnia nowoczesne rozwiązania dla Twojej firmy, które pozwolą Ci założyć i rozwinąć swój własny biznes. Wynajmując u nas biuro wirtualne, stawiasz na profesjonalizm oraz prestiżową lokalizację. To co istotne, nasza firma i spektrum jej usług skierowanych jest nie tylko do początkujących przedsiębiorców.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Murów

Produkcja pozostałych pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Działalność agentów zajmujących się sprzedażą towarów różnego rodzaju. Roboty związane z budową rurociągów przesyłowych i sieci rozdzielczych. Produkcja tworzyw sztucznych w formach podstawowych. Produkcja zaprawy murarskiej. ADRES REJESTRACJI FIRMY Murów Sprzedaż hurtowa mebli, dywanów i sprzętu oświetleniowego Produkcja wyrobów pończoszniczych. Produkcja pozostałych wyrobów z tworzyw sztucznych. Produkcja sztucznej biżuterii i wyrobów podobnych. Obrona narodowa. Pozostała działalność związana z udostępnianiem pracowników. Sprzedaż detaliczna pieczywa, ciast, wyrobów ciastkarskich i cukierniczych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Sprzedaż hurtowa pozostałych maszyn i urządzeń. Pozyskiwanie dziko rosnących produktów leśnych, z wyłączeniem drewna. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Wykonywanie instalacji elektrycznych. Murów ADRES REJESTRACJI FIRMY Organizacje i zespoły eksterytorialne Produkcja lokomotyw kolejowych oraz taboru szynowego. Pozaszkolne formy edukacji artystycznej. Naprawa i konserwacja komputerów i urządzeń peryferyjnych. Naprawa i konserwacja statków powietrznych i statków kosmicznych. Produkcja elementów elektronicznych. Obiekty noclegowe turystyczne i miejsca krótkotrwałego zakwaterowania. Produkcja pozostałej odzieży dzianej. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Murów

Działalność organizacji religijnych. Produkcja pozostałego sprzętu elektrycznego. Kierowanie podstawowymi rodzajami działalności publicznej. Produkcja urządzeń, instrumentów oraz wyrobów medycznych, włączając dentystyczne. Pogrzeby i działalność pokrewna. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Naprawa i konserwacja maszyn. Produkcja kabli światłowodowych. Sprzedaż detaliczna wyrobów tekstylnych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Ebiuro Wirtualne Biura Murów Hotele i podobne obiekty zakwaterowaniaProdukcja mebli biurowych i sklepowych. Produkcja pozostałej odzieży i dodatków do odzieży. Produkcja pozostałych artykułów spożywczych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Odlewnictwo żeliwa. Produkcja wyrobów budowlanych z gipsu. Naprawa i konserwacja maszyn. Produkcja złączy i śrub. Sprzedaż detaliczna odzieży prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Uprawa zbóż, roślin strączkowych i roślin oleistych na nasiona, z wyłączeniem ryżu. Produkcja konstrukcji metalowych i ich części. Murów Ebiuro Wirtualne Biura Działalność usługowa wspomagająca produkcję roślinnąDziałalność pokojów zagadek, domów strachu, miejsc do tańczenia i w zakresie innych form rozrywki lub rekreacji organizowanych w pomieszczeniach lub w innych miejscach o zamkniętej przestrzeni . Działalność usługowa wspomagająca transport lotniczy. Produkcja rowerów i wózków inwalidzkich. Pozostałe górnictwo i wydobywanie, gdzie indziej niesklasyfikowane. Przetwarzanie danych; zarządzanie stronami internetowymi (hosting) i podobna działalność. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja pieców, palenisk i palników piecowych. Produkcja wytwornic pary, z wyłączeniem kotłów do centralnego ogrzewania gorącą wodą. Uprawa pozostałych roślin wieloletnich. Kierowanie w zakresie działalności związanej z ochroną zdrowia, edukacją, kulturą oraz pozostałymi usługami społecznymi, z wyłączeniem zabezpieczeń społecznych. ..

Biuro Wirtualne Murów

Możemy też zastąpić Cię w wielu czynnościach, które konieczne są, jeśli posiada się własną firmę. Pewne administracyjne kwestie może załatwić za nas wirtualne biuro.Klient posiada wgląd do swojej korespondencji 24/7z możliwością przeszukiwania dokumentacji. Ebiuro Wirtualne Biura Murów. Obsługuj pocztę szybciej i łatwiej. Murów Ebiuro Wirtualne Biura. Okazało się że nie ma na rynku profesjonalnego systemu dedykowanego do obsługi Wirtualnych Biur, a popyt na usługi tego typu bardzo szybko rośnie. Murów prężnie się rozwijają, przejeżdżając przez miasto można z łatwością dostrzec nowe wieżowce biznesowe oraz usłyszeć o nowych inwestycjach i firmach robiących międzynarodową karierę. To wirtualne biuro dla rozpoczynających działalność gospodarczą, dla stowarzyszeń, które potrzebują adresu do korespondencji i rejestracji. Nowy adres, siłą rzeczy, wykorzystywany będzie przez klienta również do przyjmowania korespondencji. To co istotne, nasza firma i spektrum jej usług skierowanych jest nie tylko do początkujących przedsiębiorców.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?