WIRTUALNE BIURO Mszana Dolna
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Mszana Dolna

Prowadzenie własnej firmy wiąże się z natłokiem obowiązków dla każdego przedsiębiorcy. Wybierz dowolny pakiet usług tak, aby najbardziej odpowiadał Twoim wymaganiom. Program dostępny jest przez Internet – działa w oknie przeglądarki WWW i nie wymaga instalacji na komputerze. Wirtualne Biuro Mszana Dolna. Wszystkie dokumenty firmy będą dostępne w Biurze Klienta w formie elektronicznej 24 h na dobę. Mszana Dolna Wirtualne Biuro. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Każdy etap realizacji sprawy może być na bieżąco śledzony przez klienta bez konieczności wykonywania zbędnych telefonów lub umawiania wizyt z Kancelarią. Kancelaria zyskuje szybki dostęp do dokumentów, które klient dodał, komunikacja z klientem jest płynna i chronologiczna. Program dostępny jest przez Internet – działa w oknie przeglądarki WWW i nie wymaga instalacji na komputerze. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów uruchomiliśmy nową aplikację Biuro Klienta. Szanujemy czas naszych klientów i chcemy zapewnić im jak najwyższy komfort usług.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Mszana Dolna

Naprawa i konserwacja maszyn. Produkcja pozostałych artykułów spożywczych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Działalność usługowa wspomagająca transport lądowy. Produkcja wyrobów tartacznych. Produkcja ceramicznych kafli i płytek. Zbieranie odpadów innych niż niebezpieczne. Działalność w zakresie telekomunikacji satelitarnej. Działalność wydawnicza w zakresie pozostałego oprogramowania. ADRES REJESTRACJI FIRMY Mszana Dolna Sprzedaż detaliczna wyrobów tekstylnych, odzieży i obuwia prowadzona na straganach i targowiskach Uprawa roślin wykorzystywanych do produkcji napojów. Produkcja sprzętu (tele)komunikacyjnego. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Działalność usługowa wspomagająca transport lądowy. Górnictwo pozostałych rud metali nieżelaznych. Działalność związana z wystawianiem przedstawień artystycznych. Introligatorstwo i podobne usługi. Pomoc społeczna z zakwaterowaniem dla osób w podeszłym wieku i osób niepełnosprawnych. Mszana Dolna ADRES REJESTRACJI FIRMY Sprzedaż hurtowa zegarków, zegarów i biżuterii Wydawanie gazet. Magazynowanie i przechowywanie paliw gazowych. Sprzedaż detaliczna pozostałych nowych wyrobów prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Sprzedaż detaliczna żywności, napojów i wyrobów tytoniowych prowadzona na straganach i targowiskach. Reprodukcja zapisanych nośników informacji. Sprzedaż hurtowa niewyspecjalizowana. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Mszana Dolna

Pozostała działalność usługowa w zakresie informacji, gdzie indziej niesklasyfikowana. Sprzedaż hurtowa mebli biurowych. Działalność agentów specjalizujących się w sprzedaży pozostałych określonych towarów. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Produkcja farb, lakierów i podobnych powłok, farb drukarskich i mas uszczelniających. Pozostała pomoc społeczna z zakwaterowaniem. Produkcja mebli biurowych i sklepowych. Działalność w zakresie telekomunikacji bezprzewodowej, z wyłączeniem telekomunikacji satelitarnej. Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Ebiuro Wirtualne Biura Mszana Dolna Produkcja cementuRoboty związane z budową mostów i tuneli. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Pozostała działalność w zakresie opieki zdrowotnej, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja toreb bagażowych, toreb ręcznych i podobnych wyrobów kaletniczych; produkcja wyrobów rymarskich. Sprzedaż hurtowa elektrycznych artykułów użytku domowego. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Transport kosmiczny. Działalność usługowa następująca po zbiorach. Działalność usługowa wspomagająca transport śródlądowy. Mszana Dolna Ebiuro Wirtualne Biura Roboty związane z budową pozostałych obiektów inżynierii lądowej i wodnej, gdzie indziej niesklasyfikowanePomoc społeczna z zakwaterowaniem zapewniająca opiekę pielęgniarską. Uprawa roślin przyprawowych i aromatycznych oraz roślin wykorzystywanych do produkcji leków i wyrobów farmaceutycznych. Produkcja pozostałych maszyn specjalnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana. Pozostałe ubezpieczenia osobowe oraz ubezpieczenia majątkowe. Wydawanie wykazów oraz list (np. adresowych, telefonicznych). Produkcja pestycydów i pozostałych środków agrochemicznych. ..

Biuro Wirtualne Mszana Dolna

Za oferujemy Ci tani wirtualny adres dla firmy w Mszana Dolna, dzięki czemu będziesz mógł rozpocząć działalność. Jeśli nie chcesz, by to Twój adres domowy był oficjalnym adresem siedziby Twojej firmy, zamiast wynajmować drogi lokal, zdecyduj się na adres wirtualny i wybierz Mszana Dolna wirtualne biuro. Oferujemy Państwu zarejestrowanie swojej firmy, działalności gospodarczej pod reprezentatywnym adresem. Planujesz rozpoczęcie działalności gospodarczej, założenie fundacji lub stowarzyszenia? Ebiuro Wirtualne Biura Mszana Dolna. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Mszana Dolna Ebiuro Wirtualne Biura. Okazało się że nie ma na rynku profesjonalnego systemu dedykowanego do obsługi Wirtualnych Biur, a popyt na usługi tego typu bardzo szybko rośnie. To był impuls do zaprojektowania oprogramowania rozwiązującego problemy najemców i dzierżawców. Świadczymy profesjonalne wsparcie w obsługach księgowej. Dopasowujemy się do potrzeb i możliwości finansowych klientów i zawsze polecamy doświadczonych partnerów ze specjalistyczną wiedzą. Posiadanie adresu firmowego, pod którym nie kryje się prywatne mieszkanie jest w wielu przypadkach wartością biznesową samą w sobie. Takie rozwiązanie to nie tylko duża oszczędność na kosztach użytkowania rzeczywistego lokalu, ale także atrakcyjny zapis na wizytówce.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?