WIRTUALNE BIURO Moskorzew
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Moskorzew

Prowadzenie własnej firmy wiąże się z natłokiem obowiązków dla każdego przedsiębiorcy. Moskorzew prężnie się rozwijają, przejeżdżając przez miasto można z łatwością dostrzec nowe wieżowce biznesowe oraz usłyszeć o nowych inwestycjach i firmach robiących międzynarodową karierę. Pewne administracyjne kwestie może załatwić za nas wirtualne biuro.Wirtualne Biuro Moskorzew. Oferujemy Klientowi dostęp do elektronicznego archiwum dokumentów czyli funkcja szybkiego odnajdywania dokumentów. Moskorzew Wirtualne Biuro. Po podpisaniu umowy rozpoczniemy dostosowanie systemu do Twoich oczekiwać, o ile takie zmiany będą konieczne. Aplikacja sprawdzi się w przypadku prowadzenia wirtualnego sekretariatu, wtedy gdy dostęp do korespondencji wymagany jest przez znaczną ilość użytkowników. Każdy etap realizacji sprawy może być na bieżąco śledzony przez klienta bez konieczności wykonywania zbędnych telefonów lub umawiania wizyt z Kancelarią. Kancelaria zyskuje szybki dostęp do dokumentów, które klient dodał, komunikacja z klientem jest płynna i chronologiczna. Na wdrożonym systemie przeprowadzę szkolenie wskazanych pracowników z jego obsługi. Na szkolenie przyjadę do Was. Nie musisz wynajmować powierzchni biurowej, by cieszyć się prestiżową lokalizacją Twojego biznesu. Odpowiedni adres daje wiele korzyści i wpływa na wizerunek Twojej firmy.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Moskorzew

Konserwacja i naprawa pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli. Pozostała usługowa działalność gastronomiczna. Produkcja win gronowych. Wydobywanie węgla kamiennego. Roboty związane z budową mostów i tuneli. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. ADRES REJESTRACJI FIRMY Moskorzew Praktyka lekarska dentystyczna Fundusze emerytalne. Działalność śródlądowych agencji transportowych. Naprawa i konserwacja sprzętu (tele)komunikacyjnego. Wynajem i dzierżawa maszyn i urządzeń rolniczych. Pozostała działalność wspomagająca usługi finansowe, z wyłączeniem ubezpieczeń i funduszów emerytalnych. Organizacje i zespoły eksterytorialne. Sprzedaż hurtowa perfum i kosmetyków. Pola kempingowe (włączając pola dla pojazdów kempingowych) i pola namiotowe. Działalność agentów zajmujących się sprzedażą płodów rolnych, żywych zwierząt, surowców dla przemysłu tekstylnego i półproduktów. Moskorzew ADRES REJESTRACJI FIRMY Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych Produkcja zegarków i zegarów. Sprzedaż detaliczna pozostałych wyrobów prowadzona na straganach i targowiskach. Chów i hodowla ryb oraz pozostałych organizmów wodnych w wodach morskich. Naprawa i konserwacja maszyn. Produkcja pozostałych wyrobów z papieru i tektury. Działalność wydawnicza w zakresie pozostałego oprogramowania. Przetwórstwo herbaty i kawy. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Moskorzew

Pozaszkolne formy edukacji sportowej oraz zajęć sportowych i rekreacyjnych. Pozostałe górnictwo i wydobywanie, gdzie indziej niesklasyfikowane. Produkcja napojów bezalkoholowych; produkcja wód mineralnych i pozostałych wód butelkowanych. Produkcja pozostałych wyrobów tekstylnych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność związana z wystawianiem przedstawień artystycznych. Działalność związana z oprogramowaniem. Wydawanie wykazów oraz list (np. adresowych, telefonicznych). Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Ruchome placówki gastronomiczne. Ebiuro Wirtualne Biura Moskorzew Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażeniaProdukcja tkanin bawełnianych. Działalność związana z wystawianiem przedstawień artystycznych. Działalność w zakresie telekomunikacji bezprzewodowej, z wyłączeniem telekomunikacji satelitarnej. Sprzedaż detaliczna mebli, sprzętu oświetleniowego i pozostałych artykułów użytku domowego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja konstrukcji metalowych i ich części. Produkcja pozostałych mebli. Działalność detektywistyczna. Praktyka pielęgniarek i położnych. Moskorzew Ebiuro Wirtualne Biura Działalność usługowa wspomagająca transport lotniczyProdukcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność usługowa następująca po zbiorach. Naprawa i konserwacja maszyn. Produkcja sprzętu instalacyjnego. Roboty związane z budową rurociągów przesyłowych i sieci rozdzielczych. ..

Biuro Wirtualne Moskorzew

Nie musisz wynajmować powierzchni biurowej, by cieszyć się prestiżową lokalizacją Twojego biznesu. Odpowiedni adres daje wiele korzyści i wpływa na wizerunek Twojej firmy. To wirtualne biuro dla rozpoczynających działalność gospodarczą, dla stowarzyszeń, które potrzebują adresu do korespondencji i rejestracji. Wynajmując u nas biuro wirtualne, stawiasz na profesjonalizm oraz prestiżową lokalizację. Ebiuro Wirtualne Biura Moskorzew. Na wdrożonym systemie przeprowadzę szkolenie wskazanych pracowników z jego obsługi. Na szkolenie przyjadę do Was. Moskorzew Ebiuro Wirtualne Biura. Mają też możliwość rezerwacji sali konferencyjnej. Twoje biuro lub kancelaria na bieżąco ma kontakt z Tobą lub Twoja firma. Panel klienta umożliwi dostęp do załączników dla korespondencji przychodzącej oraz poinformuję osobę o jej wprowadzeniu do systemu. Klient posiada wgląd do swojej korespondencji 24/7z możliwością przeszukiwania dokumentacji. Wirtualna Kancelaria Prawnicza umożliwia szybie i sprawne przekazanie swojej sprawy dla danej kancelarii.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?