WIRTUALNE BIURO Morawica
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Morawica

Prowadzenie własnej firmy wiąże się z natłokiem obowiązków dla każdego przedsiębiorcy. W jednym miejscu otrzymasz szeroki zakres usług oraz skuteczne wsparcie dla Twojego biznesu. Jeśli nie chcesz, by to Twój adres domowy był oficjalnym adresem siedziby Twojej firmy, zamiast wynajmować drogi lokal, zdecyduj się na adres wirtualny i wybierz Morawica wirtualne biuro. Wirtualne Biuro Morawica. Zapewniamy bardzo krótki czas dostosowania i wdrożenia systemu. Morawica Wirtualne Biuro. Poprzez udostępnienie dla swoich klientów Panelu, dzięki, któremu będzie on mógł swobodnie przesyłać dowolne pliki, wiadomości, dokumenty rozliczeniowe oraz w wybranych branżach tworzyć sprawy. System Ticketów ma możliwość nadawania statusów dla wiadomości, przeszukiwania historii zgłoszeń, filtrowania po dacie oraz nadanych statusach, posiada również statystyki obrazujące stan wiadomości w zadanym przedziale czasowym. Aplikacja sprawdzi się w przypadku prowadzenia wirtualnego sekretariatu, wtedy gdy dostęp do korespondencji wymagany jest przez znaczną ilość użytkowników. Po podpisaniu umowy rozpoczniemy dostosowanie systemu do Twoich oczekiwać, o ile takie zmiany będą konieczne. Prestiżowy adres siedziby to również świetne rozwiązanie dla firm typu start-up, których działalność często ma charakter zdalny.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Morawica

Wydobywanie minerałów dla przemysłu chemicznego oraz do produkcji nawozów. Działalność śródlądowych agencji transportowych. Produkcja pozostałych elektronicznych i elektrycznych przewodów i kabli. Transport rurociągami paliw gazowych. Działalność agentów specjalizujących się w sprzedaży pozostałych określonych towarów. Wykonywanie konstrukcji i pokryć dachowych. Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa. Sprzedaż hurtowa kwiatów i roślin. Działalność związana z wystawianiem przedstawień artystycznych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. ADRES REJESTRACJI FIRMY Morawica Sprzedaż hurtowa pozostałej żywności, włączając ryby, skorupiaki i mięczaki Pozostała działalność usługowa w zakresie technologii informatycznych i komputerowych. Pomoc społeczna z zakwaterowaniem dla osób z zaburzeniami psychicznymi. Produkcja pozostałych artykułów spożywczych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja pozostałych wyrobów z drewna; produkcja wyrobów z korka, słomy i materiałów używanych do wyplatania. Pozostała działalność w zakresie opieki zdrowotnej, gdzie indziej niesklasyfikowana. Wydawanie książek. Górnictwo pozostałych rud metali nieżelaznych. Produkcja barwników i pigmentów. Działalność usługowa wspomagająca eksploatację złóż ropy naftowej i gazu ziemnego . Działalność wydawnicza w zakresie gier komputerowych. Produkcja urządzeń, instrumentów oraz wyrobów medycznych, włączając dentystyczne. Sprzedaż hurtowa wyrobów tekstylnych. Morawica ADRES REJESTRACJI FIRMY Pozyskiwanie dziko rosnących produktów leśnych, z wyłączeniem drewna Produkcja pozostałych wyrobów ceramicznych. Produkcja papieru falistego i tektury falistej oraz opakowań z papieru i tektury. Produkcja metalowych elementów stolarki budowlanej. Produkcja elementów elektronicznych. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Morawica

Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja przypraw. Sprzedaż hurtowa owoców i warzyw. Produkcja gotowych parkietów podłogowych. Produkcja elektrycznego sprzętu gospodarstwa domowego. Produkcja soków z owoców i warzyw. Wykonywanie wykopów i wierceń geologiczno-inżynierskich. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Pola kempingowe (włączając pola dla pojazdów kempingowych) i pola namiotowe. Ebiuro Wirtualne Biura Morawica Produkcja nieelektrycznego sprzętu gospodarstwa domowegoBadania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych. Produkcja podstawowych substancji farmaceutycznych. Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Pozostały transport lądowy pasażerski, gdzie indziej niesklasyfikowany. Przetwórstwo herbaty i kawy. Działalność w zakresie telekomunikacji satelitarnej. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Morawica Ebiuro Wirtualne Biura Sprzedaż hurtowa pozostałych maszyn i urządzeń biurowychProdukcja pozostałego sprzętu elektrycznego. Uprawa drzew oleistych. Zbieranie odpadów niebezpiecznych. Nadawanie programów radiofonicznych. Produkcja maszyn dla przemysłu tekstylnego, odzieżowego i skórzanego. Transport lotniczy pasażerski. Gospodarka leśna i pozostała działalność leśna, z wyłączeniem pozyskiwania produktów leśnych . ..

Biuro Wirtualne Morawica

Wybierz dowolny pakiet usług tak, aby najbardziej odpowiadał Twoim wymaganiom. Skorzystają również Twoi Klienci! Przekaż im dostęp do wygodnego Panelu Klienta, w którym dostępne są skany otrzymanej korespondencji, informacje o poczcie do odbioru i faktury. Wyszukanie dokumentu jest bardzo szybkie. Ebiuro Wirtualne Biura Morawica. Panel klienta umożliwi dostęp do załączników dla korespondencji przychodzącej oraz poinformuję osobę o jej wprowadzeniu do systemu. Morawica Ebiuro Wirtualne Biura. Znając już Twoje oczekiwania możemy opracować specyfikację dostosowania systemu do określonych wymagań oraz ustalić czas i koszt całej realizacji. Morawica prężnie się rozwijają, przejeżdżając przez miasto można z łatwością dostrzec nowe wieżowce biznesowe oraz usłyszeć o nowych inwestycjach i firmach robiących międzynarodową karierę. Prestiżowy adres siedziby to również świetne rozwiązanie dla firm typu start-up, których działalność często ma charakter zdalny. Prowadzenie firmy wiąże się z wieloma wyzwaniami. eBIURO Morawica zapewnia nowoczesne rozwiązania dla Twojej firmy, które pozwolą Ci założyć i rozwinąć swój własny biznes. Wynajmując u nas biuro wirtualne, stawiasz na profesjonalizm oraz prestiżową lokalizację.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?