WIRTUALNE BIURO Mokotów
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Mokotów

Prestiżowy adres siedziby to również świetne rozwiązanie dla firm typu start-up, których działalność często ma charakter zdalny. Obsługuj pocztę szybciej i łatwiej. Program dostępny jest przez Internet – działa w oknie przeglądarki WWW i nie wymaga instalacji na komputerze. Wirtualne Biuro Mokotów. Dodatkowo aplikacja jest odporna na działanie wirusów i awarie komputera. Mokotów Wirtualne Biuro. Po przedstawieniu gotowego rozwiązania dostępnego na serwerze testowym, będziemy mogli wdrożyć go również na serwer produkcyjny. System Ticketów ma możliwość nadawania statusów dla wiadomości, przeszukiwania historii zgłoszeń, filtrowania po dacie oraz nadanych statusach, posiada również statystyki obrazujące stan wiadomości w zadanym przedziale czasowym. Poprzez udostępnienie dla swoich klientów Panelu, dzięki, któremu będzie on mógł swobodnie przesyłać dowolne pliki, wiadomości, dokumenty rozliczeniowe oraz w wybranych branżach tworzyć sprawy. Dlatego też tutaj mieści się wirtualne biuro Mokotów. Prestiżowy adres dla Twojej firmy pomoże w zdobyciu najważniejszych światowych kontrahentów. Wirtualne biuro to nowatorskie rozwiązanie dające wiele możliwości i udogodnień związanych z prowadzeniem firmy.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Mokotów

Produkcja instrumentów optycznych i sprzętu fotograficznego. Obróbka nasion dla celów rozmnażania roślin. Produkcja pozostałych podstawowych chemikaliów organicznych. Transport morski i przybrzeżny pasażerski. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Hotele i podobne obiekty zakwaterowania. Produkcja wyrobów formowanych na zimno. Działalność wspomagająca wystawianie przedstawień artystycznych. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Wynajem i dzierżawa pozostałych pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli. ADRES REJESTRACJI FIRMY Mokotów Wytwarzanie i przetwarzanie produktów rafinacji ropy naftowej Górnictwo pozostałych rud metali nieżelaznych. Sprzedaż hurtowa zboża, nieprzetworzonego tytoniu, nasion i pasz dla zwierząt. Pozostała działalność związana z udostępnianiem pracowników. Handel energią elektryczną. Sprzedaż hurtowa napojów alkoholowych. Produkcja elektrycznego sprzętu gospodarstwa domowego. Naprawa i konserwacja urządzeń elektrycznych. Mokotów ADRES REJESTRACJI FIRMY Pozostała usługowa działalność gastronomiczna Produkcja leków i pozostałych wyrobów farmaceutycznych. Reprodukcja zapisanych nośników informacji. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych. Sprzedaż hurtowa odzieży i obuwia. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Mokotów

Produkcja wyrobów płaskich walcowanych na zimno. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Odprowadzanie i oczyszczanie ścieków. Pozostałe pośrednictwo pieniężne. Działalność obiektów sportowych. Wytwarzanie i przetwarzanie produktów rafinacji ropy naftowej. Naprawa i konserwacja maszyn. Produkcja tkanin z włókien chemicznych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Ebiuro Wirtualne Biura Mokotów Uprawa roślin wykorzystywanych do produkcji napojówPomoc społeczna z zakwaterowaniem dla osób z zaburzeniami psychicznymi. Technika. Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami. Działalność taksówek osobowych. Produkcja elementów elektronicznych. Produkcja wyrobów jubilerskich i podobnych. Obróbka nasion dla celów rozmnażania roślin. Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja sprzętu instalacyjnego. Pozostała działalność usługowa w zakresie rezerwacji, gdzie indziej niesklasyfikowana. Mokotów Ebiuro Wirtualne Biura Naprawa zegarów, zegarków oraz biżuteriiProdukcja cukru. Działalność rachunkowo-księgowa; doradztwo podatkowe. Naprawa i konserwacja statków i łodzi. Sprzedaż detaliczna drobnych wyrobów metalowych, farb i szkła prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja maszyn do obróbki gumy lub tworzyw sztucznych oraz wytwarzania wyrobów z tych materiałów. ..

Biuro Wirtualne Mokotów

Wybierz dowolny pakiet usług tak, aby najbardziej odpowiadał Twoim wymaganiom. Wirtualne biuro, sekretariat, pomoc księgowa, a także opracowanie identyfikacji wizualnej oraz marketing internetowy, wszystko tylko po to, aby Twoja firma mogła osiągnąć sukces. Oferujemy pełne dostosowanie i wdrożenie przedstawionej aplikacji w Twojej Firmie. Ebiuro Wirtualne Biura Mokotów. Szybciej przypisuj korespondencję przychodzącą do właściwego Klienta. Mokotów Ebiuro Wirtualne Biura. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów uruchomiliśmy nową aplikację Biuro Klienta. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Aplikacja sprawdzi się w przypadku prowadzenia wirtualnego sekretariatu, wtedy gdy dostęp do korespondencji wymagany jest przez znaczną ilość użytkowników. Możemy też zastąpić Cię w wielu czynnościach, które konieczne są, jeśli posiada się własną firmę. Szanujemy czas naszych klientów i chcemy zapewnić im jak najwyższy komfort usług.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?