WIRTUALNE BIURO Młynarze
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Młynarze

Świadczymy profesjonalne wsparcie w obsługach księgowej. Dopasowujemy się do potrzeb i możliwości finansowych klientów i zawsze polecamy doświadczonych partnerów ze specjalistyczną wiedzą. Wybierz dowolny pakiet usług tak, aby najbardziej odpowiadał Twoim wymaganiom. Program dostępny jest przez Internet – działa w oknie przeglądarki WWW i nie wymaga instalacji na komputerze. Wirtualne Biuro Młynarze. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Młynarze Wirtualne Biuro. Jest to ogromne zaoszczędzenie czasu oraz zmniejszenie w dużej mierze obowiązków pracownika każdego sekretariatu. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Znając już Twoje oczekiwania możemy opracować specyfikację dostosowania systemu do określonych wymagań oraz ustalić czas i koszt całej realizacji. Na wdrożonym systemie przeprowadzę szkolenie wskazanych pracowników z jego obsługi. Na szkolenie przyjadę do Was. Prowadzenie firmy wiąże się z wieloma wyzwaniami. eBIURO Młynarze zapewnia nowoczesne rozwiązania dla Twojej firmy, które pozwolą Ci założyć i rozwinąć swój własny biznes.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Młynarze

Produkcja rowerów i wózków inwalidzkich. Wynajem i dzierżawa środków transportu lotniczego. Transport drogowy towarów. Wykonywanie konstrukcji i pokryć dachowych. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja statków powietrznych, statków kosmicznych i podobnych maszyn. Działalność wydawnicza w zakresie gier komputerowych. Obróbka nasion dla celów rozmnażania roślin. Wykończanie wyrobów włókienniczych. ADRES REJESTRACJI FIRMY Młynarze Produkcja przędzy z pozostałych włókien tekstylnych, włączając produkcję nici Produkcja pozostałego sprzętu elektrycznego. Pośrednictwo w sprzedaży miejsca na cele reklamowe w mediach drukowanych. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Działalność w zakresie telekomunikacji satelitarnej. Produkcja lodów. Odzysk surowców z materiałów segregowanych. Wymiar sprawiedliwości. Pozostała działalność usługowa w zakresie rezerwacji, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność usługowa wspomagająca transport śródlądowy. Produkcja arkuszy fornirowych i płyt wykonanych na bazie drewna. Młynarze ADRES REJESTRACJI FIRMY Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania. Naprawa i konserwacja mebli i wyposażenia domowego. Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Odlewnictwo żeliwa. Działalność wspomagająca edukację. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Młynarze

Sprzedaż hurtowa sprzętu elektronicznego i telekomunikacyjnego oraz części do niego. Produkcja tkanin wełnianych. Produkcja nieelektrycznego sprzętu gospodarstwa domowego. Działalność prawnicza. Produkcja statków powietrznych, statków kosmicznych i podobnych maszyn. Produkcja olejów i pozostałych tłuszczów płynnych. Obróbka i usuwanie odpadów innych niż niebezpieczne. Produkcja sprzętu sportowego. Przygotowywanie i podawanie napojów. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych. Wynajem i dzierżawa pozostałych maszyn, urządzeń oraz dóbr materialnych, gdzie indziej niesklasyfikowane. Ebiuro Wirtualne Biura Młynarze Działalność usługowa związana z zagospodarowaniem terenów zieleniDziałalność organizacji profesjonalnych. Produkcja pozostałych kurków i zaworów. Naprawa i konserwacja maszyn. Pozostała działalność usługowa w zakresie rezerwacji, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja drutu. Działalność usługowa związana z przygotowywaniem do druku. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Produkcja konstrukcji metalowych i ich części. Młynarze Ebiuro Wirtualne Biura Naprawa pozostałych artykułów użytku osobistego i domowegoWypożyczanie kaset wideo, płyt CD, DVD itp.. Reasekuracja. Pozostałe górnictwo i wydobywanie, gdzie indziej niesklasyfikowane. Produkcja nadwozi do pojazdów silnikowych; produkcja przyczep i naczep. Obróbka i usuwanie odpadów innych niż niebezpieczne. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Restauracje i inne stałe placówki gastronomiczne. ..

Biuro Wirtualne Młynarze

Współpracujemy z kancelariami prawnymi, notarialnymi, doradcami podatkowymi, rzecznikami patentowymi, tłumaczami przysięgłymi, firmami zajmującymi się marketingiem oraz pozycjonowaniem w google. Nasze kontakty biznesowe otwierają możliwości networkingowe, dzięki czemu stale będziesz zwiększać swoje doświadczenie i wiedzę. Korzystamy z systemu obsługi korespondencji, gdzie każdy Klient posiada swój własny panel, zarządza korespondencją. Pewne administracyjne kwestie może załatwić za nas wirtualne biuro.Ebiuro Wirtualne Biura Młynarze. Poprzez udostępnienie dla swoich klientów Panelu, dzięki, któremu będzie on mógł swobodnie przesyłać dowolne pliki, wiadomości, dokumenty rozliczeniowe oraz w wybranych branżach tworzyć sprawy. Młynarze Ebiuro Wirtualne Biura. Dodatkowo aplikacja jest odporna na działanie wirusów i awarie komputera. Oszczędzasz czas, w którym ręcznie wprowadzałeś dokumenty do programu. Każdy z systemów Wirtualnego Biura posiada sprawdzony mechanizm komunikacji pomiędzy klientem a firmą. Za oferujemy Ci tani wirtualny adres dla firmy w Młynarze, dzięki czemu będziesz mógł rozpocząć działalność. Od lat współpracujemy z wymagającymi klientami, którzy cenią sobie najwyższą jakość obsługi, a także bezpieczeństwo i doświadczenie.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?