WIRTUALNE BIURO Mława
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Mława

Świadczymy profesjonalne wsparcie w obsługach księgowej. Dopasowujemy się do potrzeb i możliwości finansowych klientów i zawsze polecamy doświadczonych partnerów ze specjalistyczną wiedzą. Zarządzaj korespondencją przychodzącą i wychodzącą, wysyłaj powiadomienia e-mail do swoich klientów, umożliwiając im dostęp do skanów swojej korespondencji przez całą dobę. Oferujemy pełne dostosowanie i wdrożenie przedstawionej aplikacji w Twojej Firmie. Wirtualne Biuro Mława. Oszczędzasz czas, w którym ręcznie wprowadzałeś dokumenty do programu. Mława Wirtualne Biuro. Gdy do Wirtualnego Biura dotrze korespondencja dla Klienta, po zeskanowaniu jej należy przejść do Poczta (dokumenty)/Dodaj nowy dokument i dodać do systemu pliki z zeskanowanymi dokumentami wskazując gdzie zostały zapisane na lokalnym komputerze, następnie wysyłamy je do systemu. Dzięki temu możliwy jest dostęp do niego z dowolnego komputera, zarówno w biurze, jak i w domu – przez wielu użytkowników równocześnie. Aplikacja umożliwia śledzenie dodanych faktur, spraw, zamówień, ofert oraz wielu innych rekordów a jakakolwiek zmiana statusu jest na bieżąco rejestrowana. Chcesz otworzyć firmę i zarejestrować ją w Mława bez potrzeby wynajmowania biura, kupowania wyposażenia i zatrudniania personelu? Szczególnie przy rozpoczynaniu działalności koszty wynajmu lokalu biurowego mogą być dużym ograniczeniem. Od lat współpracujemy z wymagającymi klientami, którzy cenią sobie najwyższą jakość obsługi, a także bezpieczeństwo i doświadczenie.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Mława

Produkcja margaryny i podobnych tłuszczów jadalnych. Działalność związana z wystawianiem przedstawień artystycznych. Gospodarstwa domowe świadczące usługi na własne potrzeby. Pozostała działalność pocztowa i kurierska. Produkcja cementu. Produkcja pozostałej odzieży wierzchniej. Działalność weterynaryjna. Magazynowanie i przechowywanie pozostałych towarów. ADRES REJESTRACJI FIRMY Mława Produkcja pozostałych maszyn ogólnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana Stosunki międzyludzkie (public relations) i komunikacja. Produkcja mebli biurowych i sklepowych. Działalność holdingów finansowych. Pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona poza siecią sklepową, straganami i targowiskami. Produkcja gotowych wyrobów tekstylnych. Produkcja narzędzi ręcznych mechanicznych. Działalność bibliotek. Produkcja lokomotyw kolejowych oraz taboru szynowego. Mława ADRES REJESTRACJI FIRMY Wynajem i dzierżawa środków transportu lotniczego Naprawa pozostałych artykułów użytku osobistego i domowego. Produkcja pozostałych zbiorników, cystern i pojemników metalowych. Produkcja pozostałych maszyn ogólnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja szkła gospodarczego. Produkcja ceramicznych kafli i płytek. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Mława

Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Działalność w zakresie nagrań dźwiękowych i muzycznych. Produkcja napojów bezalkoholowych; produkcja wód mineralnych i pozostałych wód butelkowanych. Produkcja narzędzi. Sprzedaż hurtowa i detaliczna pozostałych pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Sprzedaż hurtowa elektrycznych artykułów użytku domowego. Działalność bibliotek. Działalność obiektów sportowych. Ebiuro Wirtualne Biura Mława Produkcja drutuProdukcja dzianin metrażowych. Transport morski i przybrzeżny pasażerski. Wynajem i dzierżawa środków transportu lotniczego. Produkcja mydła i detergentów, środków myjących i czyszczących. Produkcja pozostałych wyrobów ceramicznych. Zakładanie stolarki budowlanej. Transport drogowy towarów. Pozostała działalność usługowa w zakresie informacji, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność klubów sportowych. Pozostałe uprawy rolne inne niż wieloletnie. Mława Ebiuro Wirtualne Biura Działalność usługowa wspomagająca produkcję roślinnąNaprawa obuwia i wyrobów skórzanych. Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i furgonetek. Pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona poza siecią sklepową, straganami i targowiskami. Produkcja ceramicznych wyrobów stołowych i ozdobnych. Wytwarzanie i przetwarzanie produktów rafinacji ropy naftowej. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja sprzętu i wyposażenia do napędu hydraulicznego i pneumatycznego. ..

Biuro Wirtualne Mława

Wirtualne Biuro Mława jest kimś, kto odciąża właścicieli firm w ich codziennych, żmudnych obowiązkach. Chcesz otworzyć firmę i zarejestrować ją w Mława bez potrzeby wynajmowania biura, kupowania wyposażenia i zatrudniania personelu? Szczególnie przy rozpoczynaniu działalności koszty wynajmu lokalu biurowego mogą być dużym ograniczeniem. Dzięki temu możliwy jest dostęp do niego z dowolnego komputera, zarówno w biurze, jak i w domu – przez wielu użytkowników równocześnie. Ebiuro Wirtualne Biura Mława. Panel został zaprojektowany pod każde potrzeby klienta, dzięki temu Ty i Twoi klienci zyskujecie czas oraz wysoką jakość komunikacji pomiędzy biuro-klient. Mława Ebiuro Wirtualne Biura. Oferujemy pełne dostosowanie i wdrożenie przedstawionej aplikacji w Twojej Firmie. Oszczędzasz czas, w którym ręcznie wprowadzałeś dokumenty do programu. Aplikacja umożliwia śledzenie dodanych faktur, spraw, zamówień, ofert oraz wielu innych rekordów a jakakolwiek zmiana statusu jest na bieżąco rejestrowana. Po przedstawieniu gotowego rozwiązania dostępnego na serwerze testowym, będziemy mogli wdrożyć go również na serwer produkcyjny. W jednym miejscu otrzymasz szeroki zakres usług oraz skuteczne wsparcie dla Twojego biznesu.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?