WIRTUALNE BIURO Mikstat
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Mikstat

Wybierz dowolny pakiet usług tak, aby najbardziej odpowiadał Twoim wymaganiom. Oferujemy naszym Klientom usługę ułatwiającą start w pracy na własny rachunek. To co istotne, nasza firma i spektrum jej usług skierowanych jest nie tylko do początkujących przedsiębiorców. Wirtualne Biuro Mikstat. Pewne administracyjne kwestie może załatwić za nas wirtualne biuro.Mikstat Wirtualne Biuro. Nie zwlekaj dłużej, załóż aplikacje wirtualnego biura i testuj już dzisiaj ! Okazało się że nie ma na rynku profesjonalnego systemu dedykowanego do obsługi Wirtualnych Biur, a popyt na usługi tego typu bardzo szybko rośnie. Za oferujemy Ci tani wirtualny adres dla firmy w Mikstat, dzięki czemu będziesz mógł rozpocząć działalność. Jeśli nie chcesz, by to Twój adres domowy był oficjalnym adresem siedziby Twojej firmy, zamiast wynajmować drogi lokal, zdecyduj się na adres wirtualny i wybierz wirtualne biuro. Od lat współpracujemy z wymagającymi klientami, którzy cenią sobie najwyższą jakość obsługi, a także bezpieczeństwo i doświadczenie.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Mikstat

Produkcja instrumentów i przyrządów pomiarowych, kontrolnych i nawigacyjnych. Wydobywanie żwiru i piasku; wydobywanie gliny i kaolinu. Wykonywanie pozostałych instalacji budowlanych. Działalność rachunkowo-księgowa; doradztwo podatkowe. Sprzedaż hurtowa wyrobów tekstylnych. Działalność związana z dystrybucją filmów, nagrań wideo i programów telewizyjnych. Przetwórstwo mleka i wyrób serów. Produkcja pieców, palenisk i palników piecowych. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Pozostała usługowa działalność gastronomiczna. ADRES REJESTRACJI FIRMY Mikstat Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia Sprzedaż detaliczna napojów alkoholowych i bezalkoholowych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja pozostałych tkanin. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja wyrobów z aluminium i stopów aluminium. Rybołówstwo w wodach morskich. Produkcja pozostałych metali nieżelaznych. Szkoły podstawowe. Wykonywanie pozostałych robót budowlanych wykończeniowych. Wydawanie czasopism i pozostałych periodyków. Pola kempingowe (włączając pola dla pojazdów kempingowych) i pola namiotowe. Produkcja elektronicznego sprzętu powszechnego użytku. Mikstat ADRES REJESTRACJI FIRMY Produkcja artykułów piśmiennych Sprzedaż hurtowa owoców i warzyw. Produkcja wyrobów tartacznych. Produkcja pozostałych wyrobów z betonu, gipsu i cementu. Produkcja pozostałych wyrobów z papieru i tektury. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Mikstat

Uprawa warzyw, włączając melony oraz uprawa roślin korzeniowych i roślin bulwiastych. Działalność usługowa wspomagająca transport lądowy. Chów i hodowla świń. Produkcja pozostałych tkanin. Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja statków powietrznych, statków kosmicznych i podobnych maszyn. Produkcja wyrobów nożowniczych i sztućców. Produkcja zegarków i zegarów. Pozaszkolne formy edukacji z zakresu nauki jazdy i pilotażu. Pomoc społeczna z zakwaterowaniem dla osób w podeszłym wieku i osób niepełnosprawnych. Transport morski i przybrzeżny towarów. Ebiuro Wirtualne Biura Mikstat Pozostała działalność pocztowa i kurierskaProdukcja tkanin z włókien chemicznych. Produkcja elementów elektronicznych. Produkcja monet. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Naprawa pozostałych artykułów użytku osobistego i domowego. Naprawa i konserwacja urządzeń elektrycznych. Przygotowanie terenu pod budowę. Produkcja statków i konstrukcji pływających. Pozostała usługowa działalność gastronomiczna. Mikstat Ebiuro Wirtualne Biura Produkcja pozostałych maszyn specjalnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowanaProdukcja pieców, palenisk i palników piecowych. Pozostała działalność pocztowa i kurierska. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Produkcja win gronowych. Branżowe szkoły I stopnia. Zarządzanie rynkami finansowymi. Pozostała działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana. Transport lotniczy pasażerski. Produkcja gotowej karmy dla zwierząt domowych. Działalność usługowa wspomagająca produkcję roślinną. ..

Biuro Wirtualne Mikstat

Wirtualne Biuro Mikstat jest kimś, kto odciąża właścicieli firm w ich codziennych, żmudnych obowiązkach. Możemy też zastąpić Cię w wielu czynnościach, które konieczne są, jeśli posiada się własną firmę. Chcesz znacząco obniżyć koszty prowadzenia firmy? Potrzebujesz prestiżowego adresu do rejestracji działalności? Ebiuro Wirtualne Biura Mikstat. Poprzez udostępnienie dla swoich klientów Panelu, dzięki, któremu będzie on mógł swobodnie przesyłać dowolne pliki, wiadomości, dokumenty rozliczeniowe oraz w wybranych branżach tworzyć sprawy. Mikstat Ebiuro Wirtualne Biura. Dzięki temu możliwy jest dostęp do niego z dowolnego komputera, zarówno w biurze, jak i w domu – przez wielu użytkowników równocześnie. Dodatkowo aplikacja jest odporna na działanie wirusów i awarie komputera. Prowadzenie własnej firmy wiąże się z natłokiem obowiązków dla każdego przedsiębiorcy. Świadczymy profesjonalne wsparcie w obsługach księgowej. Dopasowujemy się do potrzeb i możliwości finansowych klientów i zawsze polecamy doświadczonych partnerów ze specjalistyczną wiedzą. To wirtualne biuro dla rozpoczynających działalność gospodarczą, dla stowarzyszeń, które potrzebują adresu do korespondencji i rejestracji.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?